Nauja MOTO aksesuarų interinetinė parduotuvė

Motociklų dalių ir moto reikmenų parduotuvių skelbimai, akcijos ir pranešimai.
Vartotojo avataras
Punkas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016-06-25 19:48
Karma: 1

Nauja MOTO aksesuarų interinetinė parduotuvė

Standartinė Punkas » 2016-06-25 19:53

Iš pradžių buvo svajonė

Viskas prasidėjo nuo idėjos, o pati pradžia turbūt įvyko tada, kai pirmą kartą pasukau motorolerio rankeną. Tada ir įvyko didysis sprogimas galvoje. Moto Žvėrys - daugelis klausia, kodėl toks pavadinimas. Mano atsakymas būtų toks: motociklai, gamta, laisvės pojūtis, vėjas... Tik modernizuotai.

Anksčiau ar vėliau visi susiduria su klausimu, kaip užsidirbti pragyvenimui. Tada dėdės ir tetos, supantys mūsų aplinka dažnai kartoja visiems gerai žinoma posakį "dirbk tai kas tau patinka ir tau nei dienos neteks dirbti". Man patinka motociklai, man patinka gerai atrodyti ant savo motociklo, man patinka jaustis saugiai važiuojant motociklu. Tokia ir buvo idėja - atnešti kažką naujo į Lietuvos motociklininkų būrį.

Prekių pasirinkimas nėra itin didelis, kaip siūlo didieji UAB. Čia tik paprastas baikerių kolektyvas, kurie savo patirtimi nori pasidalinti ir su Jumis. Mūsų draugų ratas susideda iš skirtingų pasaulio kampų, bet užtat to pasaulio suvokimas tas pats. DMD (Italijos šalmų gamintojai) ir mes pirmieji Lietuvoje esam jų oficialus atstovai, SHIMA (Lenkijos pirštinių bei striukių gamintojai), Saddlebags.eu (Europos moto krepšių gamintojai, kurių centras Kaune), XELEMENT, TORC, HAWK, OUTLAW (Amerikos moto aksesuarų gamintojai).


kviečiame visus apsilankyti

www.facebook.com/motozverys
***************************
motozverys.lt

Važiuokite laisvai, važiuokite saugiai
Moto Žvėrys kolektyvas


Grįžti į “Moto parduotuvių skelbimai / akcijos”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra