APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą (Atnaujinta 2016.04.26)

Moto renginių kalendorius
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą (Atnaujinta 2016.04.26)

Standartinė Tinkladraskis » 2015-12-15 10:14

Nauja informacija (2016.04.26)


apl_logo.png


APL 2016 - liepos 2-8 d. (oficiali informacija)

Purvas. Ištvermė. Draugai. 2000 km važiuojant palei pat Lietuvos Respublikos sieną

Tavo motociklą mėtys smėlyje, Tu mirksi vandenyje ir klimpsi purve, stumsiesi į priekį provėžų išakėtais pasienio keliais, kvėpuosi dulkėmis žvyrkeliuose, mėginsi atgauti kvapą ūksmingose giriose... Kad tik pravažiuotumei kuo arčiau valstybinės sienos. Ir žinai ką? Taip, žinai. Tu vistiek šypsosiesi!

--
„Nuo čia prasideda juoda linija pavaizduotas keliukas palei pat Lietuvos sieną. Pagal žemėlapį vėl viskas labai paprasta: važiuoji kol įsiremi į trišalę sankryžą ir suki į kairę. Tačiau, realybėje mes pataikome tiesiai į kažkokį pasienio postą, kur pasukus į vieną pusę – Lenkijos siena, o pasukus į kitą pusę – Rusijos siena. Pradedame studijuoti žemėlapius. Tuo metu iš poste esančio namelio iššoka užsimiegojęs pasienietis ir, pats nelabai suvokdamas, kas čia vyksta, puola aiškintis, kaip mes čia atsiradome“ (a.a. Linas Ramanauskas, APL sumanytojas, Pirmasis APL, 2004).


APIE KELIONĘ

Jau antrąjį dešimtmetį Lietuvos Enduro klubo nariai ir bičiuliai motociklais keliauja aplink Lietuvą kuo arčiau valstybinės sienos. Ne atsitiktinai APL vyksta Liepos 6-ąją – Lietuvos valstybės, Karaliaus Mindaugo karūnavimo, dieną. Taip paminime lietuvių bendrystę, vienybę, lojalumą savo šaliai. Šioje kelionėje, apipintoje įvairiais pasakojimais, mitais ir legendomis, susirenka įvairaus amžiaus ir profesijų enduristai. Būtent jie ir kuria APL – draugystę, nuotaiką ir nepamirštamus nuotykius. Tad kviečiame keliauti drauge!

APL kelionė yra skirta paminėti jos sumanytojui, pirmajam Lietuvos enduro klubo prezidentui a.a. Linui Ramanauskui bei Pažintinio APL idėjos autoriui a.a. Rimui Čiviliui atminti.

Įprastai APL važiuodavome į vieną pusę - prieš laikrodžio rodyklę. Šiais metais Lietuvą apjuosime iš kitos pusės! Taip, šių metų APL, vyksiantis 13-ą kartą, keliaus į priešingą pusę, taigi PAGAL LAIKRODŽIO RODYKLĘ!

Kiekvieną dieną nuvažiuosime vidutiniškai apie 300 km, o po įspūdžių gausios dienos susirinksime bendrose nakvynės vietose: prie šalčiausios Lietuvos upės Ūlos Zervynose, prie mėnulio pilnatimi nuspalvinto Vištyčio ežero, jaukiame sodybos kieme Rusnėje, prie sidabrinės jūros vėjo nugairintoje Šventojoje, žavingoje gilias tradicijas turinčioje aeroklubo bazėje Biržuose bei ežerų pakrantėje Vėlūnų kaimelyje. Nors nakvosime palapinėse, kai kuriose stovyklavietėse bus galimybė įsikurti ir nameliuose. Dienos metu maitinsimės savarankiškai, o vakarienes ir pusryčius mums paruoš stovyklaviečių šeimininkai.

Kelionei tinka adventure/ dual-purpose/ soft/ hard enduro tipo motociklai. Padangos privalo būti pritaikytos bekelei.
Pažintinį APL galima važiuoti visų tipų motociklais. Visi motociklai privalo būti techniškai tvarkingi ir su veidrodėliais. Taip, su visais veidrodėliais :wink: !

--
„Tai va, „matacyyyklas“ JAWA rovė palei pat pasienį, miško takeliais. Kalnas, pakalnė, duobė, tramplinas, bala, žolė, staigus posūkis ir vėl bala, suplaktas molis, pasidengęs rasos sluoksniu (praktiškai ledas), vėl posūkis.... Virto ąžuolai, byrėjo „Tenerės“ atliekamos plastmasės, nelaikė net „Metzeler Karoo“ padangos, „atsirubylino“ GPS'ai, enduristai braukė sūrų prakaitą, demonstravo visas įmanomas važiavimo technikas, taikė teorines žinias ir praktinius įgūdžius, rūkė... Deja – „Javonsas" buvo nepavejamas!
Po šios atkarpos turbūt dauguma iš mūsų dar kartą atrado tiesą, kad ne mašinose ir ne gumose esmė – o mumyse! Viskas priklauso nuo žmogaus“ (Tomas Paura, Lietuvos enduro klubas, APL 2005).DETALESNĖ INFORMACIJA

APL 2016 vyks liepos 2-8 dienomis. Važiuosime į priešingą pusę negu įprastai, t.y. pagal laikrodžio rodyklę. Startas ir finišas - prie Medininkų pilies. Nakvynės vietos: Zervynos prie Ūlos upės; Vištytis, kempingas „Pušelė“; Rusnė, sodyba „Pakalnės vingis“; Šventoji, sveikatos centro „Energetikas“ kempingas (nauja vieta); Biržai, Biržų aeroklubo bazė; Vėlūnų kaimas, Ignalinos rajonas, kaimo turizmo sodyba (nauja vieta).

Visi važiuojantys bus suskirstyti į grupes po 4‐6 žmones. Kiekvienas dalyvis registracijos anketoje atsakys į kokias pareigas jis norėtų/galėtų pretenduoti: „gydytojas“ (privalo mokėti sutvarstyti žaizdą, pagelbėti nukentėjusiajam), „mechanikas“ (suprantantis motociklo konstrukciją ir galintis pataisyti gedimą) ar „vedlys” (vedantis komandą pagal maršrutą ir spendžiantis visus kelionės metu iškylančius komandos klausimus). Jei susibūrėte į komandą savarankiškai dar prieš kelionę, prašome informuoti organizatorius.

Būtini „popieriai“:
Pasas arba ID;
Vairuotojo pažymėjimas su A kategorija;
Motociklo techninis pasas;
Motociklo draudimas;
Galiojanti techninė apžiūra.

GALIMI KELIONĖS VARIANTAI:

Pagal GPS arba Tradicinis
Tai – jau įprastas APL: keliaujame pagal pateiktą track‘ą kuo arčiau Lietuvos Respublikos sienos, kartu kertame vakarienes ir pusryčius, o jūsų daiktai, miegmaišiai ir palapinės yra vežami mikroautobusu.
Startinis mokestis - 189 eur (iš kurių - 90 eur skirti už maitinimą).

Įskaičiuojama:
1. Registracija;
2. Nakvynių vietų/stovyklaviečių mokestis (palapinė + žmogus);
3. Pusryčiai ir vakarienė visose stovyklavietėse;
4. Leidimas iš Lietuvos valstybinės sienos apsaugos tarnybos patekti į pasienio zoną;
5. Trac'kas į GPS imtuvus su rekomenduojamu maršrutu maksimaliai priartėjant prie Lietuvos valstybinės sienos;
6. Oficiali APL 2016 renginio atributika (kaklaskarės, lipdukai ir jeigu apvažiuosite ‐ antsiuvai ir diplomai);
7. Asmeninių daiktų (palapinės, miegmaišiai, atsarginės dalys) vežimas mikroautobusu. Dalyviui - 1 vnt. (apie 60 litrų);
8. Nakvynė nameliuose sveikatos centre „Energetikas“ Šventojoje.

Pagal žinyną arba Pažintinis
Šis keliavimo būdas - tai improvizacija. Kiekviena komanda nusprendžia kokius organizatorių rekomenduotinus objektus aplankyti ir kokiais keliais ar keliukais riedėti. Pažintinio APL misija - supažindinti dalyvius su vis kitokia, kuklaus, bet nepaprasto grožio Lietuva: lankomi įvairūs gamtos, architektūros, kultūros paveldo objektai kuo arčiau Lietuvos Respublikos sienos.
Startinis mokestis - 189 eur, keleiviui (‐ei) - 149 eur (iš kurių - 90 eur skirti už maitinimą).

Įskaičiuojama:
1. Registracija;
2. Nakvynių vietų/stovyklaviečių mokestis (palapinė + žmogus);
3. Pusryčiai ir vakarienė visose stovyklavietėse;
4. Leidimas iš Lietuvos valstybinės sienos apsaugos tarnybos patekti į pasienio zoną;
5. Trac'kai/ knygutės su rekomenduojamais aplankyti objektais labai nenutolstant nuo Lietuvos valstybinės sienos;
6. Oficiali APL 2016 renginio atributika (kaklaskarės, lipdukai ir jeigu apvažiuosite ‐ antsiuvai, diplomai);
7. Asmeninių daiktų (palapinės, miegmaišiai, atsarginės dalys) vežimas mikroautobusu. Dalyviui - 1 vnt. (apie 60 litrų);
8. Nakvynė nameliuose sveikatos centre „Energetikas“ Šventojoje.


DALYVIŲ REGISTRACIJA

Dalyvių registracija vyks 2016 m. gegužės 15 - birželio 15 dienomis.

Registruojantis reikia sumokėti dalį startinio mokesčio.
Registracijos mokestį ‐ 49 eur ‐ turite pervęsti į sąskaitą:

Gavėjas:
VŠĮ „Enduro klubas”
LT087044060006040047 SEB bankas
Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti, kad mokama už: APL 2016 Vardas Pavardė

Kaip vykdoma registracija:
1. Užpildykite dalyvio anketą;
2. Nuskanuokite motociklo techninį pasą;
3. Nuskanuokite savo ID ar paso puslapį su nuotrauka (šie dokumentai reikalingi derinimui su pasieniečiais);
4. Perveskite registracijos dalį - 49 eur - į VŠĮ „Enduro klubas” sąskaitą ir nurodykite mokėjimo paskirtį, t.y. APL 2016 Vardas Pavardė;
5. Pasirašytą anketą, techninio paso, ID ar savo paso kopiją siųskite organizatoriams;
6. Starto dieną, kai visi susirinksime, sumokėkite startinio mokesčio likutį organizatoriams.

--
„APL. Kiekvienas, nutaręs jį pravažiuoti jaučiasi vis kitaip. Vienam jis lengvas. Kitam jis labai sunkus. Kiti sunkumų patys prisigalvoja. Kiekvienas, kuriam prie širdies enduro, turi jį pravažiuoti. Privalo. Niekada nepamiršiu čia sutiktų moto brolių. Po APL pradedi tikėti, kad tarp moto žmonių nėra blogų. Visi draugiški, visi padeda vienas kitam, visus riša bendras pomėgis. Aišku, Lietuva - tai ne kalnai. Ne dykuma. Šis išbandymas visai kitoks - ir jis yra be galo smagus. Galų gale, tai - pačios geriausios atostogos“ (Ramūnas Štaras, „Ežiukai“, APL 2014. Su Iž‘ais).

Naujas video apie APL - čia!

Diskutuojame apie kelionę – čia!

ORGANIZATORIAI:

Aldona.jpg

Andrius.jpg

Aldona Pieva, +370 655 40266, [email protected] (atsakymai apie pažintinį APL)
Andrius Šulskis, +370 612 36904, [email protected] (atsakymai apie tradicinį APL)


Organizatorių tinklapis:
http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopi ... 868#p66868

Senesnė informacijaKelionė aplink Lietuvą
Liepos 2 - 8 d.


apl2016.jpg
APL 2016


APL 2016 Facebookas

APL 2016 - D.U.K - dažniausiai užduodami klausimai / atsakymai / patarimai
o) Kas yra APL?

APL - tai visų pirma Jūsų nerealios atostogos bendraminčių būryje! Tai tikrai ne ralis, ne Dakaras ir net ne varžybos. Čia dalyviai važiuoja kiek įmanoma artimiau Lietuvos Respublikos sienos, važiuoja pagal savo galimybes, skubėti ar lėkti tikrai nėra kur ... svarbu tik atvažiuoti į nakvynės vietą.

o) Kas gali važiuoti APL?

APL važiuoti gali bet kuris motociklistas. APL yra dviejų skirtingų formatų:

Tradicinis bei EXTRA APL - skirtas bekelę, žvyrą, miško keliukus mėgstantiems enduristams( renkantis EXTRA APL - pageidautina jau turėti enduro važiavimo patirtį, nes įveikti kiekvieną dieną po kelis šimtus kilometrų bekele, liaudiškai kalbant - "yra ka veikti").

Pažintinis APL - skirtas ramesnį važiavimą mėgstantiems motociklistams, kurių rekomenduojamas maršrutas daugiausia yra asfaltu ar žvyrkeliu ir aplankant gražias, įžymias Lietuvos vietoves.

o) Ką daryti su daiktais?

Jei renkatės EXTRA APL ar Pažintinį APL - Jūsų daiktai bus vežami mikroautobusu. T.y. į kiekvieną nakvynės vietą Jūsų daiktus atveža mikroautobusas. Jūs pasiimte savo "kuprinę" su daiktais, statote palapinę, vakarojate, ryte daiktus pakuojate ir dedate atgal į mikroautobusą, kuris Jūsų daiktus veža į kitą nakvynės vietą, o Jūs tęsiate kelionę motociklu toliau... ir taip visą savaitę. Tik labai labai didelis prašymas iš organizatorių pusės, kad Jūsų "kuprinės" būtų maksimum iki 60 Litrų dydžio. Kodėl to prašome? Nes mikroautobuso tūris deja yra ribotas... ir tikrai nebutina vežtis per daug daiktų ..

o) Extra APL - kaip daryti su degalais jei jie baigtųsi?

EXTRA APL galima drąsiai pravažiuoti be papildomo kuro vežimo, jei Jūsų motociklo maksimum apie 100-120 km. Tik patarimas būtų - iš anksto susižymėti GPS imtuve degalines kurios bus Jums pakeliui ir jų svarbu nepražiopsoti. Nes tikrai pakeliui visur yra kolonėlės, SVARBU TIK JŲ NEPRAVAŽIUOTI. Kai kur reikia šiek tiek išsukti iš "tracko" kad užsipiltumėte kuro. Taigi galite rinktis kaip Jums patogiau - ar vežtis su savim, ar šiek tiek kai kur išsukti iš tracko. Kitas variantas - jei jau netyčia visai visai bėda - tuo pačiu maršrutu važiuoja ir kiti dalyviai, taigi galima sustabdyti vieną kitą ir manau tikrai neatsisakytų padėti vienu kitu litru degalų. Mes gi visi vieno enduro kraujo :)

o) Ką daryti jei sugedo motociklas?

Patarimas - prižiūrimi motociklai genda tikrai rečiau .. taigi papildomai pasitikrinti moto žirgą prieš kelionę nepakenks, t.y. tepalai, padangos, stabdžių kaladėlės ir t.t. Bet jei jau nutiko taip, kad Jūs sugedote - tai gedimai yra pagal galimybes šalinami gedimo vietoje. Tokie "gedimai" kaip padangų pradūrimai ir kitos smulkmenos - tvarkosi patys dalyviai ir vietoje kur sugedo. Jei nutiko kas rimčiau - ir motociklo vietoje niekaip neįmanoma sutaisyti - tada komandos draugai kabina moto ant virvės ir tempia į artimiausią servisą. Taip pat nepakenktų prieš kelionę pasirūpinti draugo ar kolegos pagalba, turinčio priekabą ar autobusiuką, kuris pačiu blogiausiu blogiausiu atveju galėtų atvažiuoti ir "nugabenti" sugedusį motociklą saugiai iki serviso. Pastaba: Organizatorių mikroautobusas, kuriuo vežami yra dalyvių daiktai - deja negali būti sugedusių motociklų "evakuatorius".

o) Esu vienas ir neturiu komandos - Kaip yra skirstomos komandos?

Jums būtų patogiau jei iš anksto patys pasiskirstytumėt į komandas, bet jei nėra tokios galimybės - tai ne bėda. Organizatoriai padės apsijungti į komandas visiems dalyviams. Kaip tai daroma? - yra žiūrima į dalyvių norus, jų enduro patirtį ir vairuojamą techniką. T.y. - kai kas nori "smaugti" rankeną ir važiuoti agresyviau - juos jungiame į vieną grupę, kai kas nori važiuoti ramiai - juos į kitą... Principas apjungimo paprastas, kad kuo daugiau sutaptų dalyvių norai ir lūkesčiai - "kaip jie nori važiuoti APL". Jei lūkesčiai sutampa - tada puikios atostogos su APL - garantuotos!


Čia mano video iš APL2015


Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą

Standartinė Tinkladraskis » 2016-02-17 11:06

Aš dalyvausiu šių metų pagrindiniame APLe.
Kas nori kartu?
Vartotojo avataras
rusnietis
Pranešimai: 616
Užsiregistravo: 2015-11-02 22:56
Karma: 535

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą

Standartinė rusnietis » 2016-02-17 12:00

Klausimas kaip dalyvavusiam, koks mazdaug viso APL biudzetas vienam mocui, iskaiciuojant nakvynes, startini, etc? :)
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą

Standartinė Tinkladraskis » 2016-02-17 12:11

Biudžetas:
Kuras 2000 km, čia pagal save. Mano atveju buvo daugmaž standartas apie 4,5L/100km. Taigi apie 90 Eur.
Startinis mokestis su maitinimu 99 Eur.
Nakvojome nameliuose tai prisidėjo pinigų, bet neberandu sumos.
Dar pirkausi firminį APL'o enduro jersey tai kainavo 35 Eur
Ir dar išlaidos grandinės plovikliams, tepalams bei atsigėrimui ar užkandžiams pakeliui kokie 30 Eur.

Taigi be namelių kainų išėjo apie 254 Eur.

Galiu pasakyti tik vieną: labai verta :)
Vartotojo avataras
klemkas
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 2015-10-31 11:08
Karma: 221

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą

Standartinė klemkas » 2016-02-17 14:30

O koks maždaug vidutinis greitis? Tiesiųjų kaip suprantu nedaug, žvyrkeliai tiesiausia kas pakliūna. Per diena ~300km, jei 8h važiavimo, tai nedaugiau 30km/h vidutinis? O maksimalus?
Ir ar gauni visą maršrutą turėt su savim gp'e, jei tarkim atsilieki nuo kolegų?
Praeitais metais buvo sausa kiek mačiau video, tai nepravažiuojamų kelių nebuvo, kad reikėtų neštis ant pečių?
Tas EXTRA, tai tiem, kam per maža? :D
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą

Standartinė Tinkladraskis » 2016-02-17 14:41

Čia su kažką tekste organizatoriai sumaišė. Yra pagrindinis offroadinis APL'as ir yra pažintinis daugmaž asfaltinis APL'as.

Vidutinis greitis labai priklauso nuo motociklo, motociklininkų sugebėjimų ir nuotaikos.
Mūsų komanda praeitais metais buvo nusiteikusi važiuoti gana ramiai, nes trys mocai buvo Honda NC700, o su jais per bekeles ant greičio nepasikratysi. Todėl išvažiuodavome pirmieji ir vieni pirmųjų vakarop ant stovyklos atidarymo atvykdavome.
Bet kiti atvykdavo labai panašiai nors startuodavo 2 - 3 valandom vėliau.

Buvo labai daug žvyreklių arba gruntinių kelių, kur mes laikėme 70 - 90 km/h. Buvo atkarpa šiaurės Lietuvoje, kur žvyrkeliu kokius 10-15km nešėsi chebra ir ant 130 km/h.Aišku miškuose ir kemsynuose greitis krisdavo

Visą maršrutą gauni iš anksto ir gali išsisaugoti savo gps aparate.
Nuo kolegų ir reikia atsilikti, kad nevalgytum dulkių. Aš tai supratau tik antroje kelionės dalyje :)

Vietų, kur tektų pasikapanoti su motociklais buvo, bet ne taip ekstremaliai kaip lietingais metais.
Raktiniai žoždiai: Varadero alėja ant Latvijose sienos, kombaininkų alėja (buvo visai sausa, tai pravažiavome per molį nesustoję), Varėnos smėlio kopos. Visada gali apvažiuoti sudėtingas atkarpas.
Vartotojo avataras
Xawiers
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 2015-10-21 21:24
Karma: 410

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą

Standartinė Xawiers » 2016-02-17 15:03

Po 20 metų gal reik pakartoti ir senovišką APL?
DSC_0133.JPG
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą

Standartinė Tinkladraskis » 2016-02-17 15:11

Xawiers rašė:Žinutės nuoroda Po 20 metų gal reik pakartoti ir senovišką APL?
DSC_0133.JPG


Lietuvos Motociklininkų Klubas organizuoja.
http://www.lmk1928.lt/kvieciame-i-tradicini-rali-aplink-lietuva-2015/

Aš važiavau 2014 metais. Rekomenduoju dėl geros draugijos vakarais. Dienos metu tiesiog varai 10 - 15 žmonių kolonoje, ir tai gana įtemptas važiavimas.
Vytukass
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2015-10-27 21:58
Karma: 266

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą

Standartinė Vytukass » 2016-02-17 16:56

Tinkladraskis rašė:Žinutės nuoroda
Xawiers rašė:Žinutės nuoroda Po 20 metų gal reik pakartoti ir senovišką APL?
DSC_0133.JPG


Lietuvos Motociklininkų Klubas organizuoja.
http://www.lmk1928.lt/kvieciame-i-tradicini-rali-aplink-lietuva-2015/

Aš važiavau 2014 metais. Rekomenduoju dėl geros draugijos vakarais. Dienos metu tiesiog varai 10 - 15 žmonių kolonoje, ir tai gana įtemptas važiavimas.

Teko pernai sudalyvauti,labai patiko.
Jeigu galimybės leis dalyvausiu ir šiemet
Vartotojo avataras
Plasnart
Pranešimai: 851
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:30
Karma: 935

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą

Standartinė Plasnart » 2016-02-17 22:10

rusnietis rašė:Žinutės nuoroda Klausimas kaip dalyvavusiam, koks mazdaug viso APL biudzetas vienam mocui, iskaiciuojant nakvynes, startini, etc? :)


Pagrindinis mokestis buvo 99 Eur (marskineliai, lipdukai, iki 60 ltr. bagažo pervežimas autobusiuku ... t.p. į tai ieina visu nakvynes vietu miegojimo palapines kaina kempinguose)
+ 80 Eur jei norisi valgyti pateiktus pusryčius ir vakarienę nakvynės vietose
+ pietų kaina pagal norus (nuo dešrainio degalinėje iki pakelės restorano)
+ 2000km degalai, tepalai, grandines tepalas ir kita pagal motocikla

Man asmeniškai praeitais metais kainavo viso apie 400 Eur (palapinėje nakvojom tik vieną kartą)

Šiaip visa kita detalesnė info forume:

http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopic.php?f=1&t=8197
HONDA CRF1000
Vartotojo avataras
shtaras
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2015-11-15 12:33
Karma: 56

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą

Standartinė shtaras » 2016-02-18 09:17

keturioliktų metų APL'o ežiukų istorija motyvacijai. Šiemet vėl važiuosim, tik nebe su ižais. Šiaip kokią linksmybę sugalvosim.
http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopic.php?f=3&t=7425
Vartotojo avataras
Xawiers
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 2015-10-21 21:24
Karma: 410

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą

Standartinė Xawiers » 2016-02-18 09:41

shtaras rašė:Žinutės nuoroda keturioliktų metų APL'o ežiukų istorija motyvacijai. Šiemet vėl važiuosim, tik nebe su ižais. Šiaip kokią linksmybę sugalvosim.
http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopic.php?f=3&t=7425

Puikios nuotraukos.
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą

Standartinė Tinkladraskis » 2016-02-18 09:42

shtaras rašė:Žinutės nuoroda keturioliktų metų APL'o ežiukų istorija motyvacijai. Šiemet vėl važiuosim, tik nebe su ižais. Šiaip kokią linksmybę sugalvosim.
http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopic.php?f=3&t=7425


Pasiskaitęs apie Ižų kelionę pradėjau rimtai mąstyti apie mano techninių žinių trūkumą, kurį reikėtų prieš APL'ą panaikinti. Bet... tik po APLo pradėjau artimiau bendrauti su technika :)
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą

Standartinė Tinkladraskis » 2016-04-06 12:46

Šiandien po ilgos konsultacijos su Dainiumi iš Mitas Moto apsiprendžiau imti šias padangas APL'ui :)

Paveikslėlis
Priekyje: Mitas EF08, 45 Eur

Paveikslėlis
Gale: Mitas C02, 58 Eur

Dainius su tokiu komplektu jau trys APLus yra važiavęs ir labai rekomenduoja.
Tik pirmus 100 km reikia šaltų nervų, kol pripranti ir kiek apsizulina labiausiai išsikišę kampai.
Vartotojo avataras
inkilas01
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2016-03-25 14:29
Karma: 1

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą

Standartinė inkilas01 » 2016-04-06 13:42

Lygiai toki pati komplekta pries menesi ir man pardave. Pirmus 50-100km. buvo nejauku tiek del priekio, tiek del galo.
Sukibimui offroad +++.
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą (Atnaujinta 2016.04.26)

Standartinė Tinkladraskis » 2016-04-26 14:02

Atnaujinau oficialią informaciją pirmoje žinutėje.
Vartotojo avataras
DCDL
Site Admin
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:52
Karma: 143

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą (Atnaujinta 2016.04.26)

Standartinė DCDL » 2016-05-05 11:17

Kadangi suksime prieš laikrodžio rodyklę tai manau, kad reikia dalyvauti tokia proga.
Gal kas nori prisijungti prie pagrindinio track'o palengvintu maršrutu. Registruotis kaip tradiciniam APL'ui bet pagal aplinkybes praleisti pačius sudėtingiausius ruožus (Varadero alėją jei šlapia, geležinkelio tiltą per Ventą na ir panašiai).
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą (Atnaujinta 2016.04.26)

Standartinė Tinkladraskis » 2016-05-05 12:54

Aš noriu važiuoti visą pagrindinį maršrutą.
Vartotojo avataras
DCDL
Site Admin
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:52
Karma: 143

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą (Atnaujinta 2016.04.26)

Standartinė DCDL » 2016-05-05 13:02

Tinkladraskis rašė:Žinutės nuoroda Aš noriu važiuoti visą pagrindinį maršrutą.

Supratau iš padangų...
Aš būsiu po dviejų savaičių kelionės (palnuoju penktadienį grįžti), tai gali jėgų pritrūkti, todėl ir palnuoju lengvesnį variantą.
Jei ką nors surasiu.
Vartotojo avataras
Plasnart
Pranešimai: 851
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:30
Karma: 935

Re: APL 2016 (2016.07.02-08) Kelionė aplink Lietuvą (Atnaujinta 2016.04.26)

Standartinė Plasnart » 2016-05-05 13:12

DCDL rašė:Žinutės nuoroda
Tinkladraskis rašė:Žinutės nuoroda Aš noriu važiuoti visą pagrindinį maršrutą.


Aš būsiu po dviejų savaičių kelionės (palnuoju penktadienį grįžti), tai gali jėgų pritrūkti, todėl ir palnuoju lengvesnį variantą.
Jei ką nors surasiu.


Aš irgi turiu minčiu prisijungti vėliau, bet kai grįšiu - tada spręsiu... :)
HONDA CRF1000

Grįžti į “Renginiai, įvykiai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra