Ramgav&Co kelionė. 2012-07. PPB Krymas ir lenkiška Madonna. Kelionė+koncas trilogijos tęsinys

Kelionės, kelionių aprašymai.
Vartotojo avataras
ramgav
Pranešimai: 586
Užsiregistravo: 2015-10-30 10:31
Karma: 350

Ramgav&Co kelionė. 2012-07. PPB Krymas ir lenkiška Madonna. Kelionė+koncas trilogijos tęsinys

Standartinė ramgav » 2015-11-18 10:06

Kelionės tikslas: laiku nuvažiuoti i Krymą (kas dabar matosi, kad tikrai laiku) :)
Dalyviai: Kafkis, PonasVanagas, ramgav ir co.
https://picasaweb.google.com/1043665797 ... sIrMadonna
Aprašymas: po kelionės ir aprašyta, tekstas nekeistas :)
Autoriai: Ponas_Vanagas.

PPB 2012: Vilnius – Baltarusija – Kijevas – Krymas – Varšuva Vilnius 2012

Apie šią kelionę Kafkis ir Ramgav pradėjo kalbėti dar žiemą, deja, aš važiuoti neplanavau – pernelyg myliu savo darbą.

Taigi tikslai buvo keli – išmaišyti visą Krymo pusiasalį, pamirkyti kojas Juodojoje jūroje, pažinti/prisiminti Ukrainą ir jos žmones. O taip pat – kelionę finišuoti Madonos koncertu Varšuvoje.

Kilometražas: 4500km (kolegoms užsukusiems į Varšuvą: ~5000km)
Vidutinė dienos temperatūra: +42 laipsniai.
Per dieną išgerto vandens vidurkis, litrais: 5 litrai.
Apsilankymų tualete kiekis per dieną: 0 vnt.
Sutikti nuostabūs Ukrainos žmonės, %: 100 %

Taigi, pirmąją dieną sulaukiam Ramgav paryčiais ir išdumiam į Kijevą. Baltarusiją peršluojam tranzitu (1val vienoj muitinėj), Ukrainos pasieniečiai paprašo dolerių už praleidimą skubos tvarka, mes paprašom Dievo malonės ir 23val lietuje ir tamsoje pasiekiam Kijevo žiburius.

Čia į istoriją įžengia – SAŠA. Žmogus, pernai susipažinęs su motomanais Kryme (ačiū Unfiui už kontaktus ir rekomendacijas). Saša priima mus savo sodo namely šalia Dniepro, išverda barščius, pastato butelį horilkos ir mes šnekam šnekam šnekam iki paryčių..

Kitą dieną susipažįstam su Sašos šeima, motociklais pravedama ekskursija po Kijevą, ekskursijos dažnai vedamos pėsčiųjų takais (baikeriai – kieti bičai Kijeve). Nereali diena, kitą dięną atsisveikiname su susigraudinusiu Saša, jo šeima, ir kviečiame į Lietuva. Pas „Cholodnyj litovci“ apsilankyti..

Asfaltas prastėja, temperatūra kyla ir pasiekiame Krymą. Mus pasitinka išdegusios stepės, nimfomanės Krymo merginos ir išdidūs degalinių operatoriai, kurie čia vis dar valdovai ir baisiai svarbūs žmonės. Beje, kaip ir dažna pardavėja – jei per ilgai rinksies ką pirkti, gali taip pasižiūrėti, kad širdies stimuliatorius sustos per sekundę.
Savaitė laiko Krymo autonominėje respublikoje – žvyro paplūdimiai, naktys paplūdimiuose po žvaigždėtu dangum, pigus alus, brangi nakvynė ir.. sustojęs laikas. SSRS dvasia dar gyva ten, kur nuomojant kambarį reikia pasakyti tėvavardį, paso nr. (mano dažniausiai būdavo 987654321) ir adresą (Kafkis gyvendavo Stiprių pojūčių gatvėje).

Aplankėme AI Petri kalną (dalis Kaukazo belaisvių filmuota ten), ragavome naminio totorių vyno (padarykit sau paslaugą – pirkit mažesnį kiekį nei 1,5 litro), skanavom velniškai skanaus šašlyko, MANTU, SAMSA ir kitų regioninių gardėsių.
Jau į pabaigą einant švarių kelnaičių atsargoms aplankom Chano rūmus, Bakchisarai miestelį bei karaimų miestą uoloje Chufut-Kale. Į šį miestą ant kalno pateksite tik su džipu – mes paėmėm UAZ`iką (viliukas liaudiškai) ir perkaitusį vairuotoją, kuris, matyt svajojo važiuot DAKAR`e – deja, jam tenka tai daryti išgraužtom provėžom Kryme. Mes šokinėjom kaip bulvės, trankėm galvas į rėmus, į akis suėjo po 2kg žvyro, o jis lėkė ir lėkė... Kiek nedaug žmogui reikia, kai susimąstai – tik suvimdyt užsienietį.. ir iškart gera ant širdies.

Mus sužavi vietinė virtuvė, regioniniai patiekalai – viskas gaminama kaip namuose, labai skanu, tik – klientas ten ne valdovas. Užsisakius sriubą ir antrą patiekalą 7 iš 10 kartų jums atneš viską kartu arba sriubą dar vėliau. Ir nesupras ko tie kvaili lietuviai kabinėjasi. Visą kelionę juokiausi iš draugų, kuriems vis taip atsitikdavo, kol paskutinę dieną ir man atnešė maistą tokia tvarka

Taigi, keletas apibendrinimų ir patarimų, norintiems aplankyti Krymą:

Keliai baisūs kaip darbo partijos politika.
Žmonės nuostabūs kaip Vilniaus bačkorių alus (visi pamena Lietuvą, daug kas čia buvęs, prieis, apkabins, pašnekins).
Maistas puikus, padavėjos ryžtingos.
Vietinis vaisų derlius – tobulas, tik atsargiai, gali ir kunigaikštis Traidenis aplankyti jei padauginsite.
Karinė Rusijos laivyno bazė Sevastopolyje – must see.
Povandeninių laivų remonto bazė Balaklavoje – must see.
Meilės tunelis netoli Lutsk`o – keliaujantiems su merginomis.
Nuolatinis aušinimo skysčio ir padangų slėgio tikrinimas – bailiams.


I just want to live while I'm alive..
R1200GSA LC; 690EnduroR
ramgav klajonės
SaintBastards.lt

Grįžti į “Kelionių aprašymai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra