Bastūnės liudijimai - Eglės Gerulaitytės knyga apie keliones motociklu

Kelionės, kelionių aprašymai.
Vartotojo avataras
MrDonas
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2016-06-11 09:16
Karma: 58

Bastūnės liudijimai - Eglės Gerulaitytės knyga apie keliones motociklu

Standartinė MrDonas » 2017-11-05 19:46

Paveikslėlis

Leidausi per visą Pietų Amerikos žemyną, vaikydamasi tobulo rytojaus. Ieškojau kažin kokio didžiojo atsakymo, išsigelbėjimo, tėviškai besišypsančio Didžiojo Kūrėjo. Netvėriau savyje kažko tikėdamasi iš pasaulio ir kartu jausdama, jog nenusipelniau tokios laisvės, neaprėpiamų Patagonijos platybių, tokių svaiginamai aukštų Andų ir apsnūdusių Naujojo Pasaulio džiunglių. Keliavau vedama paaugliško nirtulio ir begalinio ilgesio, tačiau galiausiai supratau, kad pasaulis man nieko neskolingas. Dabar keliauju ieškodama, ką pasauliui galėčiau pasiūlyti pati.
Eglė Gerulaitytė

Eglės Gerulaitytės (g. 1985), filosofiją ir tarptautinius santykius studijavusios žurnalistės, keliautojos, motociklininkės knyga „Bastūnės liudijimai“ – gyvas pasakojimas apie nutrūktgalvišką kelionę motociklu po Pietų Ameriką.
Peru, Bolivija, Argentina, Čilė, Ekvadoras, Kolumbija – ypatingos vietos ir patirtys, ribinės situacijos ir valia jas įveikti, tų kraštų žmonės ir asmeniškas žvilgsnis į jų gyvenimą, o kartu – vienatvėje kylantys filosofiniai klausimai, lydintys į asmenybės brandą.
Kas sieja Andų viršukalnių indėnus, Amazonijos džiunglių šamanus, laisvuosius Patagonijos gaučus, Bolivijos kokos augintojus ir Ekvadoro mangrovių miškų žvejus? Ar Kolumbijoje tikrai klesti narkomafija? Kas bendro tarp Karibų piratų ir Andų plynaukščių indėnų? Kaip persipina išnykusių Ugnies Žemės gyventojų onų legendos ir Patagonijos naujakurių tradicijos? Apie ką svajoja Putumajo regiono partizanų šeimos, Peru auksakasiai ir Bolivijos dykrų šamanai?
To, ką pamatai, sužinai, pajunti ten, už Atlanto, negalima pasilikti tik sau. Autorė dalijasi patirtais įspūdžiais, tarsi pro rakto skylutę žvelgdama į nepažįstamą ir paslaptingą Naująjį Pasaulį.

Kaina - 9 € perkant tiesiai iš leidyklos.


JokubasMas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2020-01-20 08:57
Karma: -9

Bastūnės liudijimai - Eglės Gerulaitytės knyga apie keliones motociklu

Standartinė JokubasMas » 2020-07-27 12:02

Labai puiki knyga. Įtraukė iki paskutinių knygos žodžių. Momentais atrodo net jaučiau tai ką ji aprašo ir pradėdavau išgyventi visus nuotykius kartu. Gal kas žinote daugaiu panašių Lietuvių rašytų knygų apie tokias keliones, kurias būtų įdomu perskaityti?
Paskutinį kartą redagavo Tinkladraskis 2020-07-27 13:01, redaguota 1 kartą.
Priežastis: Jokubas kiša reklamą. Ištrinta skiltis apie reklamą.

Grįžti į “Kelionių aprašymai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra