Lenkija (Zakopane)

Organizuojamos motociklininkų kelionės, organizavimo klausimai ir planavimas.
Northeast Wind
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 2019-03-22 22:43
Karma: 12

Lenkija (Zakopane)

Standartinė Northeast Wind » 2019-06-12 12:30

Sveiki,

Ketinanam važiuoti iki Zakopanės, aplankant Veličkų druskos kasyklas. Kol kas maršruto tik tiek :)

Rugpjūtis. Trukmė: 4-5 dienos. Tiksli data dar nežinoma, mėnesio pradžia.

Šiuo metu du ekipažai.

Norėčiau sulaukti patarimų ir rekomendacijų ką verta aplankyti, o ką aplenkti. Taip pat gal kas ir patį maršrutą turi?

Taip pat feel free to join us.


Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Lenkija (Zakopane)

Standartinė Decoy » 2019-06-13 00:51

Į Energylandiją geriau, veličkos kasykla įdomi, bet ne kaip pagrindinis tikslas. Taip pat šalia yra aviacijos muziejus geras 8-)
Drop a gear and disappear.
Schumio fanas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2015-11-19 20:22
Karma: 17

Lenkija (Zakopane)

Standartinė Schumio fanas » 2019-06-13 08:18

Į Velyčką būtinai pirkite iš anksto bilietus. Kitaip stovėsite ilgoje ilgoje eilėje. Zakopaneje vieną dieną galite suorganizuoti žygi į kalnus. Nuo Gievonto viršunės atsiveria graži panorama. Galima su mocu apvažiuoti aplink Aukštuosius Tatrus. Tuo pačiu ir Slovakijoje pabūsite. Vietoje Energylandijos aš rinkčiausi Osviecimo koncentracijos stovyklos lankymą.
Vartotojo avataras
TWIN
Pranešimai: 1095
Užsiregistravo: 2016-07-26 15:22
Karma: 260

Lenkija (Zakopane)

Standartinė TWIN » 2019-06-13 10:08

Jei vaziuotumete iki Čenstachovo (lenku Šv. vieta, kur Marija apsireiskė) netoli Oswencimo, ten galite pernakvoti piligrimu namuose. Uz simboline kaina, plius pavalgyti piligrimiskus pusrycius. Pabuvoti ten verta. :)
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2606
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1151

Lenkija (Zakopane)

Standartinė Tinkladraskis » 2019-06-13 11:05

Mano manymu Zakopanė neverta apsilankymo.
Labai daug turistų mažyčiame miestelyje, kuriame beveik nėra ką žiūrėti.
Kamščiai įvažiavimui ir išvažiavimui iš miesto stovi dieną naktį.

Velyčkos kasyklos super, bet į kalnus geriau peršokti į Slovakijos pusę. Ten žymiai ramiau.
Northeast Wind
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 2019-03-22 22:43
Karma: 12

Lenkija (Zakopane)

Standartinė Northeast Wind » 2019-06-13 22:22

Schumio fanas rašė:Žinutės nuoroda Į Velyčką būtinai pirkite iš anksto bilietus. Kitaip stovėsite ilgoje ilgoje eilėje. Zakopaneje vieną dieną galite suorganizuoti žygi į kalnus. Nuo Gievonto viršunės atsiveria graži panorama. Galima su mocu apvažiuoti aplink Aukštuosius Tatrus. Tuo pačiu ir Slovakijoje pabūsite. Vietoje Energylandijos aš rinkčiausi Osviecimo koncentracijos stovyklos lankymą.

Ačiū. Koncentracijose jau būta - gerai. Įskaitant ir Vokietijoje.

TWIN rašė:Žinutės nuoroda Jei vaziuotumete iki Čenstachovo (lenku Šv. vieta, kur Marija apsireiskė) netoli Oswencimo, ten galite pernakvoti piligrimu namuose. Uz simboline kaina, plius pavalgyti piligrimiskus pusrycius. Pabuvoti ten verta. :)

Bijau, kad gali man kas nors vėliau apsireikšti. :shock:

Tinkladraskis rašė:Žinutės nuoroda Mano manymu Zakopanė neverta apsilankymo.
Labai daug turistų mažyčiame miestelyje, kuriame beveik nėra ką žiūrėti.
Kamščiai įvažiavimui ir išvažiavimui iš miesto stovi dieną naktį.

Velyčkos kasyklos super, bet į kalnus geriau peršokti į Slovakijos pusę. Ten žymiai ramiau.

Teko girdėti dėl kamščių.
Mano atveju - pirma kelionė į užsienį motociklu, tad Zakopanė pasirinkta dėl optimalaus atstumo ir neįprastų vaizdų. Apart logistikos problemų mane supantis burbulas įvertinęs gerai.

Nejučia įtariu, kad motociklininkai išpuikę vaizdais? :lol: Po Decoy Norgefjordoterapijos kelione vadinti šį pasivažinėjimą nesiryžtu.

Decoy rašė:Žinutės nuoroda Į Energylandiją geriau, veličkos kasykla įdomi, bet ne kaip pagrindinis tikslas. Taip pat šalia yra aviacijos muziejus geras 8-)

Ooooo! Ačiū, čia būtinai 8-)

Gal kas atrasit maršrutą iki ten ar pakeliui ne magistraliniais keliais? (arba su jų minimumu)
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2482
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 977

Lenkija (Zakopane)

Standartinė draginoid » 2019-06-13 23:01

Northeast Wind rašė:Žinutės nuoroda Nejučia įtariu, kad motociklininkai išpuikę vaizdais? :lol: Po Decoy Norgefjordoterapijos kelione vadinti šį pasivažinėjimą nesiryžtu.

Visi pradejome nuo artimu kelione, kai kelione iki Estijos atrode labai tolima ir rimta.
Tai kad vaziuok, kur tau atrodo bus idomu, veliau, ispuikes nuo vaizdu, rinksi krypti pagal savo prioritetus.
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Lenkija (Zakopane)

Standartinė turistux » 2019-06-14 06:24

Pritariu draginoid, pirma kelione i Nida ar Sventaja, antra, jau didele, daugelio buvo i Saarema. Seniau i Nordkapp is viso skaites kosmosas. Po truputi geografija plecias. Iki Zakpanes yr ka pavaziuot. Ir ten yr ka nuveikt kalnuose. Ir Slivakija cia pat, su visais kalnu haikais ir pilimis, jei laiko yra.
Beverly 350 ST

Grįžti į “Organizuojamos kelionės”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra