Rekomenduojami soft enduro pradedančiajam

Klausimai ir atsakymai pradedantiesiems. A, A2 kategorijų klausimai, egzamino klausimai ir t.t.
Vartotojo avataras
rusnietis
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: 2015-11-02 22:56
Karma: 535

Rekomenduojami soft enduro pradedančiajam

Standartinė rusnietis » 2018-10-12 10:43

drh rašė:Žinutės nuoroda
drh rašė:Žinutės nuoroda prisiskaičiau vilniečių enduro temas keliauju skelbimų žiūrėt.. :roll:

kokios mintys apie kiniečius? pė vė zė:
https://m.autoplius.lt/skelbimai/nuotra ... =2#photo_0


Blogai visomis prasmėmis. Sovietinės technikos lygio motociklas. Pakaba - labai blogai, geometrija - labai blogai, na o kokybė tai kaip ir minėjau - kol rankos tepaluotos - tol važiuoja.

Už tą kainą galima pusiau važiuojantį normalų krosinį motociklą nusipirkti. Aišku bus gyvenimo matęs daug, bet vis tiek važiuos daug geriau už kinietį ;)


drh
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2015-10-30 22:59
Karma: 181

Rekomenduojami soft enduro pradedančiajam

Standartinė drh » 2018-10-12 13:06

num tai dairausi toliau, dar suprantu kad reikės ir ekipiruotės tinkamos, o į mocą nesinori daug eur. merkt nes neaišku ar užsikabinsiu, lakstęs tik su keletu KTM trasoj prie Vievio, prieš keletą metų. Prisimenu tik tiek kad kuo lengvesnis tuo pikčiau važiuojasi :lol:
Tai dabar galvoju kad su krosinuku jeigu iki sutemų spėju grįžt , nereik nei lempos nei posukių, blogiausiu atveju su telefonu pasišviesiu kelią namo :D :D
Vartotojo avataras
okuma
Pranešimai: 780
Užsiregistravo: 2015-10-30 12:05
Karma: 363

Rekomenduojami soft enduro pradedančiajam

Standartinė okuma » 2018-10-12 13:14

drh rašė:Žinutės nuoroda num tai dairausi toliau, dar suprantu kad reikės ir ekipiruotės tinkamos, o į mocą nesinori daug eur. merkt nes neaišku ar užsikabinsiu, lakstęs tik su keletu KTM trasoj prie Vievio, prieš keletą metų. Prisimenu tik tiek kad kuo lengvesnis tuo pikčiau važiuojasi :lol:
Tai dabar galvoju kad su krosinuku jeigu iki sutemų spėju grįžt , nereik nei lempos nei posukių, blogiausiu atveju su telefonu pasišviesiu kelią namo :D :D


Akiviazdu kad nesi tvirtai pribrendęs ir pasiruošęs pirkti, tad nesikankink- kai ateis noras prasivažiuoti, pasinuomok
drh
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2015-10-30 22:59
Karma: 181

Rekomenduojami soft enduro pradedančiajam

Standartinė drh » 2018-10-12 16:44

okuma rašė:Žinutės nuoroda pasinuomok

am, o čia kaip? t.y. kas nuomuoja? man tinka ir toks variantas :mrgreen:
Vartotojo avataras
rusnietis
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: 2015-11-02 22:56
Karma: 535

Rekomenduojami soft enduro pradedančiajam

Standartinė rusnietis » 2018-10-12 19:50

drh rašė:Žinutės nuoroda
okuma rašė:Žinutės nuoroda pasinuomok

am, o čia kaip? t.y. kas nuomuoja? man tinka ir toks variantas :mrgreen:


Galim panuomot nauja Beta 430rr, ar ir tura su ja pravesti ;) Gal padetu apsispresti kiek patinka hard enduro ;) Kainu iskart nepasakysiu, suakumuliuotume pagal pageidavimus ir laika/atstuma/vedli ;)
Vartotojo avataras
TWIN
Pranešimai: 1095
Užsiregistravo: 2016-07-26 15:22
Karma: 260

Rekomenduojami soft enduro pradedančiajam

Standartinė TWIN » 2018-10-16 07:54

Apie Honda CRF 250 L galiu siek tiek parasyti. Tai mocas pradedanciam arba ukinininkui apvaziuoti valdas. Variklis yra gana silpnas, reikia gerai igazuoti norint aukstesni kalniuka paimti. Amortizacijos visai nerasta. Zodziu toks pusiau kitaiskas parpalietas. Sunkus pagal toki moca. Pliusai - ekonomiskas, lendpa neblogai sviecia, sedesena nebloga. Pakeleivi gali pavezti, nes padnoskes yra papildomos. Modernizuoti ji - pinigai i veja. Kiek skaiciau forumuose apie modernizacija - tai geriausia - pirkti kita. Gali uz 500 eur pirk cilindra 305 m3, mortika uz 1000 $ statyti gale ir t.t. AS buvau ikises irgi nemazai, pradedant nuo Leo Vince duslintuvo. Bet rezultatas liko tas pats. Na, neisbandziau Power Comandier tik. Dar pliusas, kad jis kilometrinis, tai nesuki galvos kaip daznai keisti tepalus. Buvau ji apkroves ir dezemis, nusivezes i Afrika. Na vaziuoja ji (jinai), bet ramiai. Siaip su jais keliauja nemazai zmoniu, ypac moterys Amerikej. Jutubej yra 2 panos is Italijos pravaziavo visa Europa, Mongolija. Kaip varikliai manau patikimi. As pravaziavau 10 t.km kada pardaviau. Gaila zinoma truputi buvo. Tai tokie sitie madeliai... :D :D :D
Prikabinti failai
thumb_IMG_1687_1024.jpg
P4255164.JPG
Vartotojo avataras
sHieNaS
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2017-03-26 18:23
Karma: 4

Rekomenduojami soft enduro pradedančiajam

Standartinė sHieNaS » 2020-03-03 15:10

Aš irgi jau virš 10k kilometrų su CRF250L prasukau. Kolkas neplanuoju keist :)
Vartotojo avataras
TWIN
Pranešimai: 1095
Užsiregistravo: 2016-07-26 15:22
Karma: 260

Rekomenduojami soft enduro pradedančiajam

Standartinė TWIN » 2020-03-04 06:11

Paziurekite youtubej kaip mano mocas keliauja, dabar pas Mindauga Suki :lol: Idomus jo filmukai. Motu jis patenkintas. :D
Vartotojo avataras
sHieNaS
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2017-03-26 18:23
Karma: 4

Rekomenduojami soft enduro pradedančiajam

Standartinė sHieNaS » 2020-03-07 19:20

TWIN rašė:Žinutės nuoroda Paziurekite youtubej kaip mano mocas keliauja, dabar pas Mindauga Suki :lol: Idomus jo filmukai. Motu jis patenkintas. :D

Va kur matytas tas išmetimas :)
Dar buvai uždėjęs didesni benzo baka?
Vartotojo avataras
TWIN
Pranešimai: 1095
Užsiregistravo: 2016-07-26 15:22
Karma: 260

Rekomenduojami soft enduro pradedančiajam

Standartinė TWIN » 2020-03-08 09:02

sHieNaS rašė:Žinutės nuoroda
TWIN rašė:Žinutės nuoroda Paziurekite youtubej kaip mano mocas keliauja, dabar pas Mindauga Suki :lol: Idomus jo filmukai. Motu jis patenkintas. :D

Va kur matytas tas išmetimas :)
Dar buvai uždėjęs didesni benzo baka?

Didesni benzo baka ir galini amortizatoriu jau pasikeite sekantis savininkas. Jis greit pardave ta moca kazkodel. Patobulino ir pardave :shock:

Grįžti į “Pradedančiųjų klausimai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra