GPS-Navigatoriaus statymas. Pasidarau pats

Patarimai kaip pačiam galima pasidaryti vieną ar kitą patobulinimą, ar remontą.
drh
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2015-10-30 22:59
Karma: 181

GPS-Navigatoriaus statymas. Pasidarau pats

Standartinė drh » 2017-03-08 22:38

as cia pasiguost atejau, tad stipriai nemuskit. :cry: as siemet kazkokiu budu sugebejau isigyti brangiausia EVER telefono laikikli, iki tol telefonas kuo puikiausiai gyveno tasei ant bako,arba striukes kisenei, bet kazkaip sugalvojau, kad naujam sezonui reikia naujo patikimo laikiklio.
Rumunijoi kai nuomavau moca gavau su tokiu paprastu waterproof no-name telefono deklu per uztrauktuka, viskas kaip ir fine lietaus nebijo, bet reikia ta uztrauktuka smaukyt norint isimt/idet telefona, toki laikikli dabar turiu ant dviracio tad kaip mocui tinkama atmeciau.

Man labiausiai patiko x-grip ram mount, atmeciau kiniskus 20$ variantus, nes nenorejau rizikuoti kokybe, tuolab kad amazon US radau uz ~30$.

Tai, ka susikuriu amazon accounta sudedu viska i krepeseli, einu check-out ir jie man sako i LT nesiusim, tipo per didele dezute, (galvoju, gal laikikli televizoriui issirinkau, bet ne viskas ok) isbandau kitus pardavejus, su visais ties check-out problema.
amazona perzegnoju ir nueinu neatsisukdamas i ebay. ten po ilgu paiesku randu ta pati uz 50$, galvoju brangu , bet is amazono su shippingu butu panasiai, ta pati procedura kraunam i krepsa ir ziuriu shippingas +18$.

cia turejo but momentas kai turejau arba nebepirkt visai arba rasyt laiskus i gps.lt ir varle.lt su klausimais, kada jie tures man reikalingus laikiklius (nes jie ram mounts prekiauja, bet beveik nieko neturi eshope)
na arba imti kinietiska, bet o bet taciau, bandziau save itikint kad gal nieko tokio tie 18$ juk tik vienas pilnas bakas benzo ir pan. zodziu nupirkau..
dabar ziurekit , chebra, gavosi laikilis 70eur, + 15eur pvm21% ir dar + 9eur pasto "tarpininkavimo" mokestis. :o nes sitas autorius motodundulis prekes is jav uzsisake :roll:
nu auskinis kazkoks laikikis, nakciai reikes nuo motociklo nusukinet :shock: arba isvis ant moto nedet, kad nesugestu :mrgreen:


Vytukass
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2015-10-27 21:58
Karma: 266

GPS-Navigatoriaus statymas. Pasidarau pats

Standartinė Vytukass » 2017-03-08 23:41

Papigiai gavosi,bet kam nepasitaiko. :D
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

GPS-Navigatoriaus statymas. Pasidarau pats

Standartinė turistux » 2017-03-09 06:51

drh, nu kazkaip tu cia apsipirkai it pirma karta internetu pirktum. Is UK, DE, IT galima uz 4€ persiust. O is US aisku gausi muitinimo nuostoliius, nebent per irgi per tarpininka. Bet tokiu dalyku turi but Europoj.
Atsiusk nuoroda, ka pirkai.
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2606
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1151

GPS-Navigatoriaus statymas. Pasidarau pats

Standartinė Tinkladraskis » 2017-03-09 08:59

Aš vieną kartą tokį bajerį padariau, kai siunčiausi iš JAV apsauginius lankus, variklio dugno apsaugą ir centrinę koją.
Nebuvo kito kelio, nes Europje mano senam KLR'ui niekas tokių detalių nebesiūlo.

Vat tada kai susimokėjau 21 % PVMą, 10% muitą ir pašto mokestį, pajutau kaip išaugo mano detalių vertė.
Aišku iki šiol apsaugomis naudojuosi ir džiaugiuosi.
Vartotojo avataras
domas
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:13
Karma: 740

GPS-Navigatoriaus statymas. Pasidarau pats

Standartinė domas » 2017-03-09 11:24

Garmin parduotuveje pc Nordika viska vietoj turejo, kainos nepamenu ;)
Prikabinti failai
20170309_102035.jpg
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2482
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 977

GPS-Navigatoriaus statymas. Pasidarau pats

Standartinė draginoid » 2017-03-09 12:57

panasu naudoju jau antra sezona.
pirktas is ebay uz ~15USD
jau rasiau pries tai:
draginoid rašė:Žinutės nuoroda Stai taip atrodo tas mano laikiklis.
Telefonas labai tvirtai ir patogiai ten laikosi.
Taip pat turi integruota USB waterproof lizda 2A, is kuriuo realiai greitai kraunasi telefonas.
Prikabinti failai
s-l1600.jpg
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
drh
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2015-10-30 22:59
Karma: 181

GPS-Navigatoriaus statymas. Pasidarau pats

Standartinė drh » 2017-03-09 16:43

turistux rašė:Žinutės nuoroda drh, nu kazkaip tu cia apsipirkai it pirma karta internetu pirktum. Is UK, DE, IT galima uz 4€ persiust. O is US aisku gausi muitinimo nuostoliius, nebent per irgi per tarpininka. Bet tokiu dalyku turi but Europoj.
Atsiusk nuoroda, ka pirkai.

jo jo, kazkaip bus pamoka, susiparino, kad amazonei viskas atskirai 20$ laikiklis ir po 5$ uz alkune ir tvirtinima, tai dar i pvm'a neturejo ieit, o kad yra europoi, tai matau is domas komentaro :roll:
va nuoroda i ebaju, jei laikiklis pasitvirtins kur kito neieskot jau aisku :mrgreen:
http://pages.ebay.com/link/?nav=item.vi ... ID=EBAY-US
Vartotojo avataras
Wing
Pranešimai: 282
Užsiregistravo: 2015-12-02 17:46
Karma: 152

GPS-Navigatoriaus statymas. Pasidarau pats

Standartinė Wing » 2017-03-09 19:59

As keleta kartu siunciau is uz atlanto daigtus, tai visad prasydavau kad sakaita in total parasytu 22 dolerius, iki kol muito nereik moket. Visad praeidavo be muito, nors realios daigtu vertes 100-200 dolcu.
MT-09 Tracer

Grįžti į “Pasidaryk pats, naudingi patarimai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra