Scala Rider PackTalk apžvalga

Elektronika, aksesuarai ir kiti priedai motociklui ar motociklininkui.
Vidmantas

Standartinė Vidmantas » 2017-03-11 20:10

Gal kolega Mr. Masta Kila pasidalins kur pirko ir kiek kainavo?

Gargždų motokroso klubas
Mr. Masta Kila

Standartinė Mr. Masta Kila » 2017-03-11 21:19

Pirkau fc-moto.de 429€ už duo pack. Akcija buvo, pigiau niekur neradau.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Mr. Masta Kila

Standartinė Mr. Masta Kila » 2017-05-16 00:20

Tęsinys Nr.1

Įrenginio kaip tikro intercomm'o dar nenaudojau, todėl kol kas įspūdžiai tik kaip solo vartotojo.
Prisitvirtinau įrenginį prie šalmo per kokias 30min, nes bandžiau tai vieną būdą tai kitą, kol ausinėm vietas atitaikiau, laidus prasivedžiojau ir pan. Antrą kartą tas užtruktų jau 10min. Iš esmės tikrai nieko sudėtingo.

Valdymą balsu išbandžiau tik muzikai iš telefono ir radijai, viskas veikia puikiai. Paprasčiausi garsiau riktelni kad aktyvuoti valdymą balsu, "music on" ir važiuojam. Kolegos skundėsi garso trūkumu, aš kažkaip to nepastebėjau, užteko per akis.
Radija tikrai kartais šiek tiek skleidžia pašalinių garsų, turbūt priklausomai nuo signalo stiprumo. RDS veikia. Tragiška tikrai nėra, nors dėl manęs radijas išvis nereikalingas :).

Nežinau kiek kas naudojasi iPhone'o Siri intelektu, bet aš jau pradėjau ir naudosiu dar labiau. Siri kartu su intercomm'u kažkoks kosmosas! Balsu aš ne tik pasiskambinu kam noriu, parašau žinutę, bet ir galiu pasileisti navigaciją, pasiklausti oro, laiko, nustatyti priminimus ir šimtus kitokių dalykų ką gali Siri. Ir visa tai važiuojant motociklu!

Pokalbiai važiuojant stebinančiai geros kokybės. Jokių trigdžių ir pašalinių garsų, o žmonės kitam laido gale taip pat džiaugiasi gera garso kokybe ir minimaliu kiekiu kitokių garsų, kurie priklausys nuo jūsų greičio ir šalmo kiaurumo. Ne vienas žmogus pasakė, kad girdi mane žymiai maloniau nei naujam automobilyje naudojant integruotą hands free. T.y. galima plepėti, nes žmones neužknis kažkur iš šiknos sklindantis tavo balsas.

Gyvenu kvartale su šlagbaumu, atidaromu skambučio pagalba. Seniau būdavo sustoju, nusiimu pirštinę, išsikrapštau telefoną, paskambinu, skubiai kišu atgal ir gazuoju kol vėl šlagbaumas neužsidarė :). Dabar gi atvažiuodamas spustelnu ant intercomm'o mygtuką Siri išsikviesti, "call atitvaras" ir ačiū, buvo malonu :D. Jau vien dėl šios galimybės intercomm'as man atsipirko su kaupu.

Taigi smarphone + intercomm = kosmosas!

O patį Packtalk galiu pagirti už tai, kad dar niekada nesufeilino jokioj situacijoj ir tandeme su telefonu daro mano gyvenimą balne daug patogesnį.

To be continued

Sent from my iPhone using Tapatalk

Grįžti į “Papildoma įranga”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra