Kelioniniai minkšti krepšiai motociklams

Dėžės, krepšiai, tvirtinimai ir bagažo paruošimo ypatumai.
Vartotojo avataras
Debesys
Pranešimai: 1067
Užsiregistravo: 2018-04-24 10:18
Karma: 434

Kelioniniai minkšti krepšiai motociklams

Standartinė Debesys » 2019-04-27 00:31

tai jau per 2 metus susiradau per čia bendraminčių keliautojų. Buvau maloniai nustebintas pasiūlymu savaitgalio kelionei į Saareme salas, tik tuo metu būsiu UK, o gaila..
"Tave domins keliones po bent pirmos rimtesnes keliones. Keliauk pagaliau, tik seimos neskriausk!" - ha :D va dėl ko mano kelionės apsiriboja 1-2 dienoms
"Nori savaites keliones, planuok bent iki 3000 km kelione i bele kuria puse. Veliau, skoni pajautes varysi dviem savaitems ar ilgiau." - žiauriai noriu, bet noriu vienas arba max 2-3 pakeleiviai.
Sorry už offtopick, t.y. ne į temą atsakymai, bet tikrai man, kaip naujam motovadeliotojui, šis forumas davė labai daug, t.y. nauji bendraminčiai, bendrakeleiviai, daug naujų žinių. Per 2 metus prasukau apie 20kkm, tai jau kaip ir nebe naujokas ant moco, galiu kažkiek ir pats patarimų duoti :) bet mano važiavimas labai apsiriboja trumpais maršrutais bet kokiu oru.
P.S. prieš metus per 3 savaites perplaukiau burlaiviu Atlantą, tam pasirįžti turėjau ~1 savaitę, nes atsakymo laikas buvo ribotas. Kelionei motociklu sprendimo laikas neriboja, matyt dėl to taip ilgai svairstau
Dar kartą sorry už nukrypimą iš temos. Seku temą ;)


Triumph Tiger 800 ABS 2014m
Vartotojo avataras
domas
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:13
Karma: 740

Kelioniniai minkšti krepšiai motociklams

Standartinė domas » 2019-04-27 10:51

draginoid rašė:
Debesys rašė:Įdomi tema. Visad domino kelionės. Prieš 3 metus nusipirkau motociklą Honda Deauville. Pagrindinis kriterijus - tinkamas kelionėms. Trečius metus planuoju važiuoti į Ukrainą, praleisti kelias dienas laukiniuose Juodosios jūros paplūdimiuose, bet vis neišeina.. O gal nėra ryžto šeimai pasakyti, kad dingsiu savaitei - dviems. Šiais metais pasikeičiau moto į Triumph Tiger 8000 ir vėl kriterijus kelionės su galimybę nusukti į žvyrkelį/paplūdimį. Ir vėl matau, kad vasaros kelionė į Ukrainą taip ir liks svajone :-/ Nuskriaudžiau šeimą - vietoj šeimos kelionės-dviejų į turkinas/egiptus nusipirkau motociklą :oops:
Pirkau su kietais originaliais krepšiais, kad tilptų manta, bet nors kasdien važinėju į darbą ir atgal, jie stovi nukabinti, nes nėra reikalo vežiotis.
Praeitais metais turėjau Deauville, planavau pirkti minkštą ~60ltr krepšį, kuris būtų apie 80cm ilgio ir galėčiau pasidėti ant galinės sėdynės vietoj keleinio, nes Deauville šoniniai integruoti krepšiai tinkami tik 1-2 dienų kelionėms vienam. Dabar vėl žiūrinėju minkštus krepšius, kad uždėti ant šoninių dėžių kelionėje, bet ir vėl kaži ar prireiks. Jaučiuosi svajoklis keliautojas :D

Tave domins keliones po bent pirmos rimtesnes keliones. Keliauk pagaliau, tik seimos neskriausk!
Per savaite link UA tikrai nieko nenuveiksi, nebent praleksi.
Nori savaites keliones, planuok bent iki 3000 km kelione i bele kuria puse. Veliau, skoni pajautes varysi dviem savaitems ar ilgiau.
Reikia patarymu?
Mes cia forume padesim tau!


Jo, mes patarsim, kaip per daug šeimos neskriaudžiant savęs nenusiskriaust :)

Grįžti į “Bagažas”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra