Centrinės dėžės padas

Patarimai kaip pačiam galima pasidaryti vieną ar kitą patobulinimą, ar remontą.
Vartotojo avataras
domas
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:13
Karma: 740

Centrinės dėžės padas

Standartinė domas » 2019-03-19 13:24

Galbūt kažkam pravers mano patirtis „konstruojant“ centrinės dėžės padą :)
Nusprendžiau įsigyti sw- motech dėžę. Metalinių laikiklių (padų) mano modeliui nebegamina, bandymai įsigyti ebay irgi nebuvo sėkmingi, todėl pirkau aliuminį padą ir adapterį. Pirkau gyvai nematęs, o sumontavus viską į vietą, rezultatas netenkino: adapteris pakelia dėžę apie 20mm į viršų, vizualiai jo stiprumas irgi kelia šiokių tokių abejonių, centrinė dėžė ganėtinai smarkiai „nustumta“ į galą, kas dažniausiai važiuojant vienam nėra aktualu.
1.jpg

OK. Nusprendžiu pasidaryti šabloną iš faneros, nueiti pas vietinį metalistą ir paprašyti padaryti „va taip“. Padaryti tiksliai maketą šiek tiek užtrunka ir bedarydamas suprantu, kad rezultatu turbūt būsiu nepatenkintas.
2.jpg

4.jpg

Persipiešiu brėžinį ant popieriaus, nusiskanuoju ir persibraižau autocadu. Vėl atsispaudinęs sutikrinu atstumus tarp skylių, padarau milimetrines korekcijas. Bebraižydamas nutariu sutrumpinti laikiklį ir dėžę pastumti 30mm link motociklo priekio.
Iš pirmo karto pavyksta susitarti dėl pjovimo lazeriu iš 3mm nerūdijančio plieno lakšto. Rezultatu esu tikrai patenkintas!
6.jpg

7.jpg

6xx.jpg


Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Centrinės dėžės padas

Standartinė turistux » 2019-03-19 13:57

Ir aš panašų fintą dabar svarstau. Gera mintis, kad darant pagal spec. užsakymą - pastumti arčiau vairuotojo, kad mažiau išbalansuotų mocą. Gal net kartoti skylutes: arčiau ir toliau, jei su keleiviu trukdytų, arba 2 padus, kai jau šablonas paruoštas.

Dar pagalvojau, Domai, nepadarei diržams skylių - maišui tvirtinti. Nu arba sulūžusiai dėžei priveržt diržais.
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
informatikas
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: 2015-10-24 07:29
Karma: 234

Centrinės dėžės padas

Standartinė informatikas » 2019-03-19 14:20

Šaunuolis!!!!!!!!
KTM 1290 Super Adventure S
Vartotojo avataras
domas
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:13
Karma: 740

Centrinės dėžės padas

Standartinė domas » 2019-03-19 20:10

Informatike, dekui uz gera zodi!
Turistux, gali pakartoti skylutes, bet tvirtinimo ausyte tiks tik su viena ju kombinacija ;) Dirzus galima prakisti ir pro dideles ertmes :)
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Centrinės dėžės padas

Standartinė turistux » 2019-03-19 20:14

domas rašė:Žinutės nuoroda Informatike, dekui uz gera zodi!
Turistux, gali pakartoti skylutes, bet tvirtinimo ausyte tiks tik su viena ju kombinacija ;) Dirzus galima prakisti ir pro dideles ertmes :)

Turėjau galvoje skylutes tvirtinimui prie rėmo ar kas ten po apačia, kad visą padą perslinkti.
Beverly 350 ST

Grįžti į “Pasidaryk pats, naudingi patarimai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra