Bako krepšiai

Klausimai ir atsakymai pradedantiesiems. A, A2 kategorijų klausimai, egzamino klausimai ir t.t.
Vartotojo avataras
Marionis
Pranešimai: 374
Užsiregistravo: 2015-10-30 23:00
Karma: 239

Bako krepšiai

Standartinė Marionis » 2017-06-22 11:10

Sveiki,
Iš pradžių ieškojau telefono laikiklio, kad būtų lengviau naviguot, bet nespėjus jo nusipirkti pagalvojau, kad bako krepšys būtų gal net praktiškiau dėl tam tikrų dalykų.
Esu važinėjęs su bako krepšiu ir ten įdėtų telefonu/navigacija, tai buvo patogu. Bako krepšys buvo paprastas, berods kinietiškas ir tvirtinamas magnetais. Po kelių pasivažinėjimų pastebėjau, kad ties magnetais dažai ant bako tapo suraižyti. Kaip suprantu papuola visokių dulkių ir žvyriukų tarp magneto ir bako... Numečiau krepšį velniop.
Bet va vėl užsireikė krepšio, tačiau to paties dėti nebenoriu dėl raižymo.
Norėjau paklaust, kaip jūs sprendžiat šitą bėda?

Kaip suprantu idealu būtų "tanklock" sistema, bet kaip supratau ant mano transalpo toks nesitvirtina, nes ten nėra kaip tvirtinti :D gal turit kokių idėjų?
Pas mane toks bakas:
3004850_honda-xl-650-v-transalp-rd10e-rd10-rd11-tank-benzintank-fuel-tank-kraftstofftank.jpg

$_57.JPG


2005 XL650V Transalp
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2482
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 977

Bako krepšiai

Standartinė draginoid » 2017-06-22 15:23

su bako krepsiu komplekte buna skaidri plevele bako apsaugai, bet as jos neklijavau ir kazkaip nepastebejau kazkokiu subraizymu net po 5000 keliones
Naudoju va toki:
http://www.motoshop.lt/sw-motech-enduro ... ys-13l-22l
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
Vartotojo avataras
mykolaila
Pranešimai: 589
Užsiregistravo: 2015-10-22 19:37
Karma: 348

Bako krepšiai

Standartinė mykolaila » 2017-06-22 16:33

Skaidrios plėvelės galima šiaip nusipirkt, išsikirpt reikiamo dydžio ir užsiklijuot. Aš taip padariau ant plasmasių prie stabdžių ir bėgių kojelių, kur pas mane braižėsi dažai nuo kelnių klešnių užtrauktuko.

Grįžti į “Pradedančiųjų klausimai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra