Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Klausimai ir atsakymai pradedantiesiems. A, A2 kategorijų klausimai, egzamino klausimai ir t.t.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2159
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė turistux » 2016-12-09 06:50

Dėl serviso, man irgi kažkaip ramiau kai tai ką galiu pasidarau pats. Žinau, kad kolektoriaus varžtai bus susukti būtent ta tvarka, kuria reikia ir reikiamais sukimo momentais, kad tarpinė bus paguldyta tinkama, vos įžiūrimu išsikišimu paženklinta puse. Ar servise meistras turi laiko ieškoti ir skaityti service manualą konkrečiai mano motociklo? Net jei taip, ar aš sugebėsiu sumokėti jam už tam skirtą valandų skaičių?..
Ir dar pastebėjau, kad man net kai galva plyšta dėl kažkokių stresinių situacijų darbe ar kt., kelios valandos ardymo garaže su tvarkingai dėliojamais į atskirus indelius varžtukais pagramzdina į kažkokią meditacinę būseną, visos žemiškos problemos nutolsta, galva išsivalo ir atsigauna :)

Gal moteris mezgimas panašiai veikia :)


Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
informatikas
Pranešimai: 537
Užsiregistravo: 2015-10-24 07:29
Karma: 235

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė informatikas » 2016-12-09 07:22

turistux rašė:Žinutės nuoroda Dėl serviso, man irgi kažkaip ramiau kai tai ką galiu pasidarau pats. Žinau, kad kolektoriaus varžtai bus susukti būtent ta tvarka, kuria reikia ir reikiamais sukimo momentais, kad tarpinė bus paguldyta tinkama, vos įžiūrimu išsikišimu paženklinta puse. Ar servise meistras turi laiko ieškoti ir skaityti service manualą konkrečiai mano motociklo? Net jei taip, ar aš sugebėsiu sumokėti jam už tam skirtą valandų skaičių?..
Ir dar pastebėjau, kad man net kai galva plyšta dėl kažkokių stresinių situacijų darbe ar kt., kelios valandos ardymo garaže su tvarkingai dėliojamais į atskirus indelius varžtukais pagramzdina į kažkokią meditacinę būseną, visos žemiškos problemos nutolsta, galva išsivalo ir atsigauna :)

Gal moteris mezgimas panašiai veikia :)

Pritariu 200%, man motociklizmas be karpštymosi prie motociklo pararastų didžiąją dalį žavesio. BET...... grįžtant prie straipsnio, Ugnius yra labai geras pardavikas ( aš jį pažįstu tik kaip pardavėją, tikriausiai jis yra ir labai geras motociklininkas, tikiu tuo) ir todėl jo straipsnis nera visai neutralus :) Būkim biedni bet teisingi, manau, jei Ugnius atstovautų ne tai, ka atstovauja dabar, o tuos kur vibruoja ir nestoja, jos traipsnis būtų šiek tiek kitoks :D Straipsnis superinis, labai geras, tik biškį užstūmė jis ant HD :mrgreen:
p.s. Tarp kitko, KTM lyginant su pvz. Honda irgi labai vibruoja :D
KTM 1290 Super Adventure S
EBravo
Pranešimai: 307
Užsiregistravo: 2015-11-02 11:10
Karma: 188

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė EBravo » 2016-12-09 13:18

Sveiki,

Visi mes skirtingi, o tuo pačiu ir įdomūs, kartais kitiems , o kartais tik patys sau :D
Kaip gerai jog šiame pasaulyje yra didelis pasirinkimas visame kame ir, matyt , ne veltui, nes mes visi skirtingi :D
Vieniems patinka tik blondinės, kitiems tik brunetės, tretiems tik .......b, vieni dievina BMW, dar kiti suras tikrai kaip apginti "garbę-dvasę" pasirinkto FIAT ar Lada, dešimtas "drėps į akis" -Jūs visi nemylite gamtos ir atsisėdęs ant dviračio nuvažiuos, o jei jo paklaustumėte, jis tikrai paskys jog jo dviratis tikrai geriausias, nes jis žino kaip išsirinkti geriausią.
Ir tikrai rasime begalybę straipsnių, kuriuose bus pasakojama ,patarima - kaip geriaisia išsirinkti -pradedant bulvėmis, baigiant net kosminiais aparatais.
Tačiau ar tai blogai?
Manau ,kad ne, nes kiekvienas iš mūsų rasime kažką kas padės mums apsispręsti, ką daryti, ko nedaryti, ką pasirinkti, ko nepasirinkti.
IR VISKAS DĖL MŪSŲ PAČIŲ LAIMĖS :lol:
BET VISI PASIMOKYSIME TIK IŠ SAVO KLAIDŲ! :mrgreen:
AndriusV80
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2015-10-30 22:24
Karma: 26

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė AndriusV80 » 2016-12-13 01:04

turistux rašė:Žinutės nuoroda Dėl serviso, man irgi kažkaip ramiau kai tai ką galiu pasidarau pats. Žinau, kad kolektoriaus varžtai bus susukti būtent ta tvarka, kuria reikia ir reikiamais sukimo momentais, kad tarpinė bus paguldyta tinkama, vos įžiūrimu išsikišimu paženklinta puse. Ar servise meistras turi laiko ieškoti ir skaityti service manualą konkrečiai mano motociklo? Net jei taip, ar aš sugebėsiu sumokėti jam už tam skirtą valandų skaičių?..
Ir dar pastebėjau, kad man net kai galva plyšta dėl kažkokių stresinių situacijų darbe ar kt., kelios valandos ardymo garaže su tvarkingai dėliojamais į atskirus indelius varžtukais pagramzdina į kažkokią meditacinę būseną, visos žemiškos problemos nutolsta, galva išsivalo ir atsigauna :)

Gal moteris mezgimas panašiai veikia :)

Va va, garažas ir darbas prie moco ar mašinos - tai sanatorija. Asmeniškai man, vien tik važinėjimas motociklu tai tik puse malonumo, kita pusė garažas.
AndriusV80
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2015-10-30 22:24
Karma: 26

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė AndriusV80 » 2016-12-13 01:18

domas rašė:Žinutės nuoroda „skaudžiausiai krisite savo virtuoziškumo pike“, perfrazuočiau „labiausiai (nusi) šnekėsite, kai jums atrodys, kad jau žinote viską“
neturi bendraminčių su kuriais galėtum apsivilkti vienodai puoštas odines liemenes? nesugebi atsipalaiduoti ir ramiai nubirbti su mylimu čioperiu kavos? neįžvelgi motocikluose dvasingumo? niekaip nepavyksta pakeisti tepalo (nors taip norėtųsi)? neturi kompanijos su kuo keliauti? nelaimėjai nei vienų varžybų nuo „lukoilo iki statoilo“? neišeina nieko padoresnio sukonstruoti garaže? neužtenka lietuvių kalbos savo didžioms mintims išreikšti? neišeina vaizdžiai kalbėti ko nors „nesutrinus su miltais“?- puiku- tu naujas motoguru pakiliu tonu skelbiantis, kad važiuojant enduro motociklu „kompanija tikrai neprivalu“- sulaužytais kaulais pagalbą rasite patys!

O taip, po naudojimosi šia mašina tikrai jausitės gyvas! Teisybė
Bet Domui nepritarti neįmanoma. Nors niekada nesupratau ir turbūt nesuprasiu tų žmonių kurie nesugeba pasirinkti ko nori. Tai taip paprasta.
Vartotojo avataras
deck2
Pranešimai: 484
Užsiregistravo: 2015-10-23 09:21
Karma: 145

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė deck2 » 2016-12-13 13:38

AndriusV80 rašė:Žinutės nuoroda Tai taip paprasta.

Po to kai pakeiti 10 mocų tai tikrai paprasta :)
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2159
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė turistux » 2016-12-13 14:25

deck2 rašė:Žinutės nuoroda
AndriusV80 rašė:Žinutės nuoroda Tai taip paprasta.

Po to kai pakeiti 10 mocų tai tikrai paprasta :)

Ne taip paprasta žinot, ko nori :) Su 12-13 esu važiavęs, bet tiksliai nežinau, ko noriu :D
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
Martinas
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2015-10-30 13:57
Karma: 193

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė Martinas » 2016-12-13 14:40

turistux rašė:Žinutės nuoroda
deck2 rašė:Žinutės nuoroda
AndriusV80 rašė:Žinutės nuoroda Tai taip paprasta.

Po to kai pakeiti 10 mocų tai tikrai paprasta :)

Ne taip paprasta žinot, ko nori :) Su 12-13 esu važiavęs, bet tiksliai nežinau, ko noriu :D


taigi visų ir nori. na gerai, vieną kitą galima išbraukt iš sąrašo :roll:
cbr600rr
klx250s
Vartotojo avataras
deck2
Pranešimai: 484
Užsiregistravo: 2015-10-23 09:21
Karma: 145

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė deck2 » 2016-12-14 09:05

turistux rašė:Žinutės nuoroda tiksliai nežinau, ko noriu :D

"Why we ride" filme vienas ten sakė, kad tik motociklininkai jį supranta, kodėl jam reikalingi visi 5 turimi mocai
Vartotojo avataras
aidukas
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2016-05-16 09:10
Karma: 47

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė aidukas » 2016-12-19 13:32

gražus pasisakymas, lengvas sarkazmas, geras stilius:) Perskaičiau tik kartą - pirma su šypsena, po to rimčiau, o po to komentarus, kurie išryškino
skirtingus požiūrius:)

iš esmės manau kiekvienas savaip iš proto kraustosi, todėl stipriai sureikšminti gal ir nereikėtų, bet atkreitpi dėmesį tikrai verta:)

Pats vairuot motociklą pradėjau tik vasaros pabaigoje, todėl vairavimo stažas tik 3 mėn. ir 3500k km. O apsisprendimas pirkti nors ir ilgai brandintas, bet kilo spontaniškai iš to, kad noriu pagaliau laisvės, pavargau nuo kasdienybės ir darbų, nuo rutinos ir pan.

Pats esu ūkininkas, todėl gamtos man per akis, tad atsisakiau bekelinių motociklų. Norėjosi ištrūkti iš viso to. Sportbike'as nors ir labai gražus, bet tas pernelyg didelis greitis man nors ir gražu, bet baugina. Matyt dar dėl nepatyrimo, o gal dėl mažesni patogumo ilgiau važiuojant. Kadangi norėjosi ištrūkt ir pamatyt daugiau vietų, reikėjo patogaus, bet aukštesnio, nes užmiesty esu. Todėl visą mėnesį su išvarvintom akim skaičiau, ieškojau, domėjausi, į Lenkiją važiavau test drive'ui.

Vis gi pirkau naują. Kodėl? Ne todėl, kad pasipuikuočiau. Iš vienos pusės neturėjau dar prieš ką, iš kitos pusės - nemėgstu, o iš trečios pusės - vasara ėjo į pabaigą, todėl norėjau spėti pasimėgauti važiavimu, o ne ieškoti iš naudotų ir bijoti, kad daugiau ieškosiu ir remontuosiu nei važiuosiu. O vasarą, kai ūkininkams pats darbymetis, remontuoti pats tikrai neturėčiau laiko, nors pasikrapštyti patinka. Dabar žiemą jau komplektuoju, kažka pakeičiu, patobulinu...:)

Taip, bijau aš susilaužyt tas plastmases ir pan., bet iš kitos pusės, nupirkęs atisisėdau ir pradėjau važiuot, pradėjau mokytis. Sąmoningai nelėkiau, nors pagundos buvo, o ir buvo momentų, kad keliai sudrebėdavo sustojus:D Ne litrinis, bet ir ne 500 cc. Perkant naują ilgesniam laikui jau norėjosi pataikyt į kuo artimesnį norimą variantą. Manau pavyko:)

Na ir išsirinkau adventure tipo motociklą, MT-09 tracer, su 850cc ir trim cilindrais. Pirma atrodytų galingesnis nei patariama naujokui, bet čia padėjo technologijos:) įjungi lietaus režimą ir ramiai judi:)

Dėl važiavimo, kas su kuo nori, tas su tuo ir važiuoja. Jau turiu keletą motociklininkų draugų, bet stilius vairavimo kiekvieno skirtingas: vienas lekia, kitas chuliganina, trečias čioperistas, ketvirtas naujokas, penktas atsargus, šeštas begalo teisingas ir tt. Reikia kompanijos - tada važiuoji ir taikais, nori važiuot kaip tau patinka, važiuoji vienas. Todėl lankstumo reikia ir čia:)

o įdomiausia tai, kad atsisėdęs, pavairavęs įspūdis iki sezono pab. buvo toks: kad nieko čia ypatingo: vėjas pučia, stiklas triukšmą kelia arba šalmas triukšmingas ir tt. Bet dabar, kai pastačiau žiemot motociklą, pavasario laukiu labiau nei gimtadienio, kuris, beje, sutampa su sezono pradžia:) Teisingai mano draugas pasakė: tikrą malonumą pajausi kai išmoksi vairuot ir atsipalaiduot už vairo:)

Taigi, nereikia pyktinis arba dievinti tam tikro charakterio motociklininkus. Juk pasirinkimas yra matematinė lygtis. Dėlioji veiksnius taip, kad gautųsi tau reikalingas rezultatas:)

O pabaigai, visa tiesa apie motociklininkus:
14203228_1814922412076583_8442562343459730763_n.jpg
14203228_1814922412076583_8442562343459730763_n.jpg (31.9 KiB) Peržiūrėta 4357 kartus
Paskutinį kartą redagavo aidukas 2017-02-23 21:29, redaguota 2 kartus.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2159
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė turistux » 2016-12-19 13:52

aidukas - moto entuziastas :)
Jis galingas, tas Traceris, pilnavertis mocas. Daugiau net ir nereikia realiai važinėjant.
Beverly 350 ST
AndriusV80
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2015-10-30 22:24
Karma: 26

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė AndriusV80 » 2016-12-19 19:59

aidukas rašė:Žinutės nuoroda gražus pasisakymas, lengvas sarkazmas, geras stilius:) Perskaičiau tik kartą - pirma su šypsena, po to rimčiau, o po to komentarus, kurie išryškino
skirtingus požiūrius:)

iš esmės manau kiekvienas savaip iš proto kraustosi, todėl stipriai sureikšminti gal ir nereikėtų, bet atkreitpi dėmesį tikrai verta:)

Pats vairuot motociklą pradėjau tik vasaros pabaigoje, todėl vairavimo stažas tik 3 mėn. ir 3500k km. O apsisprendimas pirkti nors ir ilgai brandintas, bet kilo spontaniškai iš to, kad noriu pagaliau laisvės, pavargau nuo kasdienybės ir darbų, nuo rutinos ir pan.

Pats esu ūkininkas, todėl gamtos man per akis, tad atsisakiau bekelinių motociklų. Norėjosi ištrūkti iš viso to. Sportbike'as nors ir labai gražus, bet tas pernelyg didelis greitis man nors ir gražu, bet baugina. Matyt dar dėl nepatyrimo, o gal dėl mažesni patogumo ilgiau važiuojant. Kadangi norėjosi ištrūkt ir pamatyt daugiau vietų, reikėjo patogaus, bet aukštesnio, nes užmiesty esu. Todėl visą mėnesį su išvarvintom akim skaičiau, ieškojau, domėjausi, į Lenkiją važiavau test drive'ui.

Vis gi pirkau naują. Kodėl? Ne todėl, kad pasipuikuočiau. Iš vienos pusės neturėjau dar prieš ką, iš kitos pusės - nemėgstu, o iš trečios pusės - vasara ėjo į pabaigą, todėl norėjau spėti pasimėgauti važiavimu, o ne ieškoti iš naudotų ir bijoti, kad daugiau ieškosiu ir remontuosiu nei važiuosiu. O vasarą, kai ūkininkams pats darbymetis, remontuoti pats tikrai neturėčiau laiko, nors pasikrapštyti patinka. Dabar žiemą jau komplektuoju, kažka pakeičiu, patobulinu...:)

Taip, bijau aš susilaužyt tas plastmases ir pan., bet iš kitos pusės, nupirkęs atisisėdau ir pradėjau važiuot, pradėjau mokytis. Sąmoningai nelėkiau, nors pagundos buvo, o ir buvo momentų, kad keliai sudrebėdavo sustojus:D Ne litrinis, bet ir ne 500 cc. Perkant naują ilgesniam laikui jau norėjosi pataikyt į kuo artimesnį norimą variantą. Manau pavyko:)

Na ir išsirinkau adventure tipo motociklą, MT-09 tracer, su 850cc ir trim cilindrais. Pirma atrodytų galingesnis nei patariama naujokui, bet čia padėjo technologijos:) įjungi lietaus režimą ir ramiai judi:)
P_20161027_162328.jpg


Dėl važiavimo, kas su kuo nori, tas su tuo ir važiuoja. Jau turiu keletą motociklininkų draugų, bet stilius vairavimo kiekvieno skirtingas: vienas lekia, kitas chuliganina, trečias čioperistas, ketvirtas naujokas, penktas atsargus, šeštas begalo teisingas ir tt. Reikia kompanijos - tada važiuoji ir taikais, nori važiuot kaip tau patinka, važiuoji vienas. Todėl lankstumo reikia ir čia:)

o įdomiausia tai, kad atsisėdęs, pavairavęs įspūdis iki sezono pab. buvo toks: kad nieko čia ypatingo: vėjas pučia, stiklas triukšmą kelia arba šalmas triukšmingas ir tt. Bet dabar, kai pastačiau žiemot motociklą, pavasario laukiu labiau nei gimtadienio, kuris, beje, sutampa su sezono pradžia:) Teisingai mano draugas pasakė: tikrą malonumą pajausi kai išmoksi vairuot ir atsipalaiduot už vairo:)

Taigi, nereikia pyktinis arba dievinti tam tikro charakterio motociklininkus. Juk pasirinkimas yra matematinė lygtis. Dėlioji veiksnius taip, kad gautųsi tau reikalingas rezultatas:)

O pabaigai, visa tiesa apie motociklininkus:
14203228_1814922412076583_8442562343459730763_n.jpg

O vasara rasi laiko pakeliauti ?
Vartotojo avataras
aidukas
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2016-05-16 09:10
Karma: 47

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė aidukas » 2016-12-19 21:32

AndriusV80 rašė:Žinutės nuoroda O vasara rasi laiko pakeliauti ?

tikrai bandysiu:) po lietuvą vienai ar dviem dienom savaitgaliais kokiam ratukui galima sugaudyti laisvesnių dienų, o jei toliau ar labai ilgiau,tai reikia pagal situaciją žiūrėti, bet šiaip liepa gali būti laisvesnė, bet tolimoms reikia susikomlektuoti, dėžės ir pan., bet gal įmanoma ir be jų, jei neforsuojant keliaut ir apsisotojant ne palapinėse:) manau sugalvotume tikrai ką nors:)

o šiaip labiausiai norėtųsi aplankyt, manau kaip ir daugeliui, kalnuotas serpantinines šiltas šalis:)

prieš pat krymo okupaciją su mašina pakeliavau po jį, (LT-UK-Krymas ir atgal) tai kaifas buvo:)
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2159
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė turistux » 2016-12-19 21:42

aidukas rašė:Žinutės nuoroda
AndriusV80 rašė:Žinutės nuoroda O vasara rasi laiko pakeliauti ?

tikrai bandysiu:) po lietuvą vienai ar dviem dienom savaitgaliais kokiam ratukui galima sugaudyti laisvesnių dienų, o jei toliau ar labai ilgiau,tai reikia pagal situaciją žiūrėti, bet šiaip liepa gali būti laisvesnė, bet tolimoms reikia susikomlektuoti, dėžės ir pan., bet gal įmanoma ir be jų, jei neforsuojant keliaut ir apsisotojant ne palapinėse:) manau sugalvotume tikrai ką nors:)

o šiaip labiausiai norėtųsi aplankyt, manau kaip ir daugeliui, kalnuotas serpantinines šiltas šalis:)

prieš pat krymo okupaciją su mašina pakeliavau po jį, (LT-UK-Krymas ir atgal) tai kaifas buvo:)

Nusipirkai naują motociklą, stiprų motociklą. Aš jau tada ir aliuminio dėžėmis normaliai susikomplektuočiau, nes eksploatuosi, manau, ne 1, 2 ar 3 metus. Tik kai aš pats iš kaimo kilęs, įsivaizduojju, kad ten to laisvo laiko prie ūkio nelabai lieka.
O po LIetuvą tai ir dviračio užtenka- kiek čia jos yra...
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
aidukas
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2016-05-16 09:10
Karma: 47

Motociklo pasirinkimas (aut. Ugnius Stančius)

Standartinė aidukas » 2016-12-19 21:58

turistux rašė:Žinutės nuoroda Nusipirkai naują motociklą, stiprų motociklą. Aš jau tada ir aliuminio dėžėmis normaliai susikomplektuočiau, nes eksploatuosi, manau, ne 1, 2 ar 3 metus. Tik kai aš pats iš kaimo kilęs, įsivaizduojju, kad ten to laisvo laiko prie ūkio nelabai lieka.
O po LIetuvą tai ir dviračio užtenka- kiek čia jos yra...


viskam savo laikas:)

Grįžti į “Pradedančiųjų klausimai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra