Padėkite išsirinkti šalmą

Klausimai ir atsakymai pradedantiesiems. A, A2 kategorijų klausimai, egzamino klausimai ir t.t.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė turistux » 2016-05-23 07:36

Aš skaityčiau atsiliepimus, kokius trūkumus įvardina. Revzilla.com pažiūrėk. O po to jau ant galvos reik žiūrėt kaip pagal tavo galvos formą tinka, ar nespaudžia niekur. Privalumą teikčiau lengvesniam, su plačiu matymo kampu. Dar yra niuansas, kad ant sport sėdėsenos šalmo viršus arba pinlock linija būna per žemai. Tai priklauso ir koks motociklas bus.
Hi-viz spalvinimas man būtų svarbus, ir ne bet koks, teisingose vietose, kurias vairuotojas per veidrodėlį turėtų pamatyt.


Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
deck2
Pranešimai: 484
Užsiregistravo: 2015-10-23 09:21
Karma: 145

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė deck2 » 2016-05-23 07:45

aidukas rašė:Žinutės nuoroda 1580 g.


Mano flip up C3 pro tiek pat sveria, anoks čia privalumas :) Iš praktikos: reik kad ventiliacija būtų gera, būtų pinlokas ir gerai gultų medžiagos. visa ktia manau skonio reikalas, nebent važinėsi 250kmh, tada išdažyk salmą liepsnelėmis :D
Vartotojo avataras
Martinas
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2015-10-30 13:57
Karma: 192

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė Martinas » 2016-05-23 09:24

aidukas rašė:
HJC RPHA 10 Plus - 1250 gr. su pinlock, be medijos


turiu, naudoju jau du sezonus, patenkintas. nežinau, ką dar papasakot 8-)
cbr600rr
klx250s
Vartotojo avataras
aidukas
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2016-05-16 09:10
Karma: 47

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė aidukas » 2016-05-24 16:09

Na va, matavausi salmus siandien.

Supratau, kad mano ausys dideles, sukosi, lauzesi, vos ne rovesi, nors dejausi teisingai. Sake, kad prasitampys salmas. Aisku, padvigubino nemalononius jausmus tai, kad ausies uzdegima turiu, tai skausmo yra.
Taip pat lb nepatinka man tas uzsegimo trynimasis ir gomurio spaudimas

shark Vision R series 2 pasirode tinkamiausias xs dydzio. Bet mosis remiasi i ta apsauga kvepavimo. Lb prigludes prie galvos. S laisvas ir sukiojasi i sonus. Turetu prasitapyt ir tiks. Nors vat uzsegimas trina gomuri. Sako, kad visuose taip, kai plenki labiau galva.

Hjc nebuvo pasimatavimui

Agv k5 pairode visai nieko, bet laisvas sukiojasi i sonus.kad ir xs. Per laisvas.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė turistux » 2016-05-24 17:33

Neturi nosis i nieka remtis ir niekas, nei dirziukas spausti neturi. Bet ir klibet papurcius galva neturi. Ir neprasinesioja salmas kazkaip ypatingai, daugmaz yra koks yra. Ieskok toliau.
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
aidukas
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2016-05-16 09:10
Karma: 47

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė aidukas » 2016-05-24 18:01

o kas geriau nuo rasojimo: padengimas specialia medžiaga, priatidarimo funkcija ar pinlock? nors kiek supratau šiandien, tai arba pin lock, arba priatidarymas+padengimas
Vartotojo avataras
domas
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:13
Karma: 740

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė domas » 2016-05-24 18:32

Pritariu dr.Turistux nuomonei, kad naujame šalme neturi nosis kur nors remtis, spausti kurių nors galvos taškų ar pan. Mažiau kartais reikia pardavėjų kalbų klausyti, nes nešioti reiks tau pačiam ir nieks tau į kitą nepakeis. Pabandyk shoei, shubert, kad ir nepirksi, praplėsi komforto suvokimo ribas. Naudoju shoei su pinlock ir esu šia sistema lb patenkintas: kai atsileidžia silikono juostelė, gali paveržti plastmasinius varžtukus ir vėl prispausti, ar nusipirkti naują pinlock stikliuką (apie 30eu), apsaugo nuo rasojimo ekstremaliausiomis sąlygomis
Vartotojo avataras
aidukas
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2016-05-16 09:10
Karma: 47

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė aidukas » 2016-05-24 19:01

domas rašė:Žinutės nuorodaPabandyk shoei, shubert, kad ir nepirksi, praplėsi komforto suvokimo ribas.

bandžiau, iš tiesų šalmas puikiai aphaubė visą galvą. jokio laisvumo. Bet užsimauti buvo nelengva:)

kažkur skaičiau, kad pin lock gali labai varginti, nes kai dvi medžiagos (stiklas ir plėvelė), tai du kartus lūžta spinduliai ir gaunasi vos ne vaizdo dvejinimas. Ir tai gali labai varginti. ar tai tiesa?
Vartotojo avataras
Crazybingo-SELEVI
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: 2015-11-10 14:25
Karma: 61

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė Crazybingo-SELEVI » 2016-05-24 19:34

aidukas rašė:Žinutės nuoroda Kolegos, pasidalinkite nuomone...
sprendžiau ir nusrpendžiau sumokėti už šalmą max iki 300 eur. pradėjau žiūrėti už 200 eur, bet kažkaip taip...
pagrindimas? tikiuosi, kad brangesnis bus geresnis, saugesnis. plius, norėčiau, kad būtų kiek galima komfortiškesnis, tilesnis, ir patogesnis.

šalmai:
shark Vision R series 2 - labiausiai linkstu prie jo dėl stikliuko priatidarymo funkcijos, kad nerasotų, dėl plataus matymo lauko, tai pat dėl galimybės prijungti medią, 1450 gr

AGV k-5 - lengvesnis, su medios galimybe, bet kiek supratau, be pinlock., 1390 gr.

HJC RPHA 10 Plus - 1250 gr. su pinlock, be medijos

Nolan n87 - labai akcentuojamas jų stikliuko uždarymo būdas, kad labai hermetiškai užsidaro, medijos galimybė. net 1580 g.

Ką galėumėte patarti prieš einant matuotis? arba atkalbėti nuo mano pasirinkimo:)

kiek pazystamu bande tai brangus nebutinai tylus, o saugumo testus dare tai irgi salyginai ir blogesni ir geresni. Sakyciau reiktu klausti zmoniu, kurie bande labai daug salmu, nes vienas naudoja viena ir gali sakyt, kad jis tylus, o kitas kitoki ir dsakys garsus nors skirtingiems zmonems skirtingai gali atrodyti. Naudoju atverciama ixs na ir galvojau pasikeisti i kita - issirinkau su labai gera nuolaida lazeri - kaina 450 tai uz 250 - uzsidejau nu ir jokio konforto - tai ten tai ten spaudzia - pradziai reiktu uzsimauti ir paziureti patoguma, nes tas ai priprasiu tai nafig.
Vartotojo avataras
Crazybingo-SELEVI
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: 2015-11-10 14:25
Karma: 61

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė Crazybingo-SELEVI » 2016-05-24 19:37

dar niuansas - nzn kaip pas kitus, bet pas mane taip sukuriai eina, kad uzputineja ant veido - ir kai salta tai yra beda. Kiek ziurejau atlenkiamus poas visus tas pats - nera prie barzdos "medziagos" ir gaunasi tarpas nuo salmo iki barzdos. pas mane ixs hx 337
Vartotojo avataras
Crazybingo-SELEVI
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: 2015-11-10 14:25
Karma: 61

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė Crazybingo-SELEVI » 2016-05-24 19:46

aidukas rašė:Žinutės nuoroda
domas rašė:Žinutės nuorodaPabandyk shoei, shubert, kad ir nepirksi, praplėsi komforto suvokimo ribas.

bandžiau, iš tiesų šalmas puikiai aphaubė visą galvą. jokio laisvumo. Bet užsimauti buvo nelengva:)

kažkur skaičiau, kad pin lock gali labai varginti, nes kai dvi medžiagos (stiklas ir plėvelė), tai du kartus lūžta spinduliai ir gaunasi vos ne vaizdo dvejinimas. Ir tai gali labai varginti. ar tai tiesa?

maniskiam kai atsidarai per 3 dalis stikliuka toks vaizdas, kad vaizdas iskreiptas - ir nereik nuo rasojimo, o tik stiklas - dar kazku buvau uzsidejes irgi atsidarius puse tai lauzimas man gaunasi ir vaizdas iskreiptas - savininkas pasake, kad jam viskas gerai - gal pas mane kreivos akys nors regejimu ir nesiskundziu :)
Vartotojo avataras
aidukas
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2016-05-16 09:10
Karma: 47

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė aidukas » 2016-05-24 19:48

Crazybingo-SELEVI rašė:Žinutės nuoroda vienas naudoja viena ir gali sakyt, kad jis tylus, o kitas kitoki ir dsakys garsus nors skirtingiems zmonems skirtingai gali atrodyti

vat būtent:) kiekvienas turi sao pojučius ir vertinimus, bet, jei dauguma sakys, kad nekoks, tada taip, o jei 50x50 pasiskirstys nuomonės, tada reikia pagal save vertinti:) o pats visų neišbandysi:)
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė turistux » 2016-05-24 21:12

Crazybingo-SELEVI rašė:Žinutės nuoroda dar niuansas - nzn kaip pas kitus, bet pas mane taip sukuriai eina, kad uzputineja ant veido - ir kai salta tai yra beda. Kiek ziurejau atlenkiamus poas visus tas pats - nera prie barzdos "medziagos" ir gaunasi tarpas nuo salmo iki barzdos. pas mane ixs hx 337

Geras pastebėjimas- aktualus. Bet kiek dabar bandau atgaminti savo pasimatavimus, tai C3 Pro arba Neotec turi pobarzdį, antraip jie net tylumo lygio nepasiektų. Bet reiktų pasitikslint :?:

Man pinlock jokio vaizdo nekreipia ir po šalmo be pinlock, kai nusipirkau Lazer su pinlock pasijutau afyyygienaj, nes nuo tos dienos aš jau galiu išvažiuoti ankstyvą rytą iš požeminio garažo, jau po rytinės karštos kavos ir su nerasojančiu uždarytu stikliuku, kas be pinlock buvo neįsivaizduojama.
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
Martinas
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2015-10-30 13:57
Karma: 192

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė Martinas » 2016-05-24 21:35

pinlockas pinlocku, žinoma, bet man tai akiniai užrasoja :ugeek:
cbr600rr
klx250s
Vartotojo avataras
aidukas
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2016-05-16 09:10
Karma: 47

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė aidukas » 2016-05-24 23:29

Martinas rašė:pinlockas pinlocku, žinoma, bet man tai akiniai užrasoja :ugeek:

moralas... reikia pinlocko ir akiniams:D
Vartotojo avataras
Crazybingo-SELEVI
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: 2015-11-10 14:25
Karma: 61

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė Crazybingo-SELEVI » 2016-05-24 23:33

bl reik pasiguglinti kas tas pinlockas :)
Vartotojo avataras
kansaras
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2015-11-02 20:23
Karma: 34

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė kansaras » 2016-05-24 23:47

Nu jūs čia įdomiai su tais pinlockais... Mažiau reikia kreipti dėmesį į tokias šnekas, kad dėl pinlocko šviesą laužt pradės kitaip :D Tai visi žmonės, kurie vairuoja mašiną su akiniais, turėtų būti apsivėmę nuo dvigubo laužimo spindulių :D
On a bike no one ever asks "are we there yet"
Vartotojo avataras
Pooshkis
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2016-04-22 19:57
Karma: 21

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė Pooshkis » 2016-05-25 09:47

Na man, pardavejas, kai kalbejo del pinlock'o, tai perspejo, kad gali buti vaizdo mirguliavimas, bet tikrai nieko panasaus nera (bent jau pas mane), o siaip turistux teisingai sako, spausti turetu tik zandus kazkiek, o daugiau jokio diskomforto neturetu jaustis
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2482
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 977

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė draginoid » 2016-05-25 09:59

Pooshkis rašė:Žinutės nuoroda spausti turetu tik zandus kazkiek, o daugiau jokio diskomforto neturetu jaustis

Neturetu niekur spausti, nebent vazineji po pusvalanduka.
Kelioneje bet koks nepatogumas uzmusa po dienos vaziavimo.
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
Vartotojo avataras
Pooshkis
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2016-04-22 19:57
Karma: 21

Re: Padėkite išsirinkti motociklą

Standartinė Pooshkis » 2016-05-25 10:57

draginoid rašė:Žinutės nuoroda
Pooshkis rašė:Žinutės nuoroda spausti turetu tik zandus kazkiek, o daugiau jokio diskomforto neturetu jaustis

Neturetu niekur spausti, nebent vazineji po pusvalanduka.
Kelioneje bet koks nepatogumas uzmusa po dienos vaziavimo.

Na spaudima as turiu omenyje, ne tai kad zandai uzdengia po to akis :) o tiesiog salmas gerai prigludes ir prie zandu, nes ktaip jis tiesiog bus laisvas ant galvos :)

Grįžti į “Pradedančiųjų klausimai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra