Kawasaki ZZR14

Honda, Yamaha, Harley-Davidson, Suzuki, Kawasaki, BMW ir t.t.
Vartotojo avataras
MantasM
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2017-03-27 08:22
Karma: 23

Kawasaki ZZR14

Standartinė MantasM » 2017-08-24 14:02

Sveiki,

pamažu ruošiuosi pardavinėti savo turbūt maloniausią važiuot kada turėti motociklą CBR 1100xx (mano ūgiui jis labai patogus, pasirodo).

Dabar planuoju pirkti Kawasaki ZZR14. Norėčiau išgirsti iš turinčių šitą baiką, kaip juo sekasi keliauti ilgesnes keliones, kaip jaučiasi keleivis, ar jam sėdėsena patogi, kadangi didžiąją kelionių dalį vežiojuosi balastuką :) Taip pat kokie silpni šio motociklo mazgai? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant.
Žodžiu domina visų, susidūrusiu su šiuo modeliu, nuomonės. Ačiū.


Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Kawasaki ZZR14

Standartinė Decoy » 2017-08-24 16:51

Keliauti yra skirtas Concours 14, ZZR14 yra kitokios klasės (bent jau iš akies).
Variklis, stabdžiai tie patys, tačiau + kardanas, geresni plastikai ir krepšiai (turėtu ir svorį didesnį laikyti)
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
MantasM
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2017-03-27 08:22
Karma: 23

Kawasaki ZZR14

Standartinė MantasM » 2017-08-24 16:58

Na, ties modeliu aš jau apsiprendęs. Domina ne alternatyvos, o konkretus aparatas. =)
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Kawasaki ZZR14

Standartinė Decoy » 2017-08-24 17:35

MantasM rašė:Žinutės nuoroda Na, ties modeliu aš jau apsiprendęs. Domina ne alternatyvos, o konkretus aparatas. =)

Na, tavo klausimas yra tarsi: "Ar patogu su kabrioletu žiema po sniegu važinėti, ar, džipu - plentu". Jeigu planuoji keliauti - kodėl gi nepasirinkti teisingo tam skirto motociklo? :-) Aišku, čia tavo reikalas.

On topic galiu palyginti Kawasaki su analogišku Yamaha - paskutinis yra pagamintas daug kokybiškiau ir protingiau. Toks jausmas, kad Kawasaki inžinieriai gauna tikslą "padaryk kad būtu taip" ir jį siekia lengviausiu keliu, be jokio svarstymo (ar tai yra patogu, ar galima geriau/patogiau/protingiau padaryti). Tikslas pasiektas - valio, taškas.

Nors, negaliu pasakyti kad kažkas genda, ar dabar yra nelabai gerai - viskas veikia taip, kaip turėtu, tačiau yra labai daug smulkių niuansų, dėl kurių, naujo šito gamintojo motociklo tikrai nenorėčiau. Dažniausiai tai yra nepatogus aptarnavimas, kvailas elementų dizainas, prasta smulkesnių elementų kokybė.

Pvz, kad nuimti mažą šoninį plastiką, reikia nuiminėti stiklą. Kad pakeisti oro filtrą, reikia nuimti net 3 plastikus ir dar kelias pagalbines paneles vidaus. Sunku pasiekti lemputes. Labai prastai organizuota vieta po sedinę (kišenė įrankiams). Priėjimas prie akumo irgi visiškai nepatogus (reikia laidus išvedinėti, jeigu mažai važinėji ir krauti dažnai tenka). Kompas sodina akumą per 2 savaites.

Dar minėjau, kad oro paemimas yra iš priekio po žibintais, tokioje kvailoje vietoje (kaip keloniniam motociklui), kad lenkti fūras per lietų - kyla ganėtinai didelė rizika įsiurbti daug vandens/purvo ir, išvis, sustoti. Tokio ekstremalaus atvėjo man nepasitaikė, tačiau aiškiai jaučiasi kad skystis pasidaro per riebūs - pasukus ir iškart atleidus gazo rankena apsukos krenta labai lėtai, variklis kankinasi.
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
MantasM
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2017-03-27 08:22
Karma: 23

Kawasaki ZZR14

Standartinė MantasM » 2017-08-25 08:12

Decoy rašė:Žinutės nuoroda Na, tavo klausimas yra tarsi: "Ar patogu su kabrioletu žiema po sniegu važinėti, ar, džipu - plentu". Jeigu planuoji keliauti - kodėl gi nepasirinkti teisingo tam skirto motociklo? Aišku, čia tavo reikalas.


Gal kažkiek ne taip suformulavau. ZZR14 kaip ir CBR110xx yra vientisa sėdynė. Mano balastukas ant blackbirdo sėdynės dažnai slysdavo pas mane, bet jis turėjo tą vadinamą "spoileriuką", už kurio balastui buvo galima gana patogiai laikytis kruizinant. Būtent panašūs dalykai domina ir čia, nes nesinori, kad važiuojant didesnį atstumą kelionė keleivei taptų katorga.
Kad tai nėra top end kelioninis motociklas aš žinau, bet mes su blackbird'u taip keliaudavom, kuris taip pat nėra kelioninis, bet mūsų dviejų poreikius patenkindavo praktiškai pilnai, dėl to ir dairausi jau kiek galingesnės alternatyvos (nes ne visada važiuoju dviese) su saugos sistemom (abs, ktrc).

Toliau dėl surinkimo, tai tai, ką tu pasakei, visiškai suprantamas susierzinimas, bet tokių kliurkų manau visose modeliuose yra. Jeigu tai išorės surinkimo sprendimų klausimas, manau sykį per sezoną sukandus dantis galima nusirengti plastikus ir padaryti aptarnavimą, kad ir koks jis nepatogus bebūtų, nes daugiau nelabai yra reikalo ten krapštytis. Nėra tekę remontuoti Suzukio, bet turėjau lytinių santykių su ZX12, su R1, su tuo pačių BlackBird'u ir visi iki vieno padaro kliurką kažkur. Pas ką visiškai lievas ardymas iki mazgų, pas ką apgailėtinas sankabos surinkimas, pas ką reikia nuimti priekį, kad pakeisti lemputę ir t.t. Padariau išvadą, kad "aprengtas" mocas visada bus problematiškas aptarnauti ir tiesiog reikia su tuo susitaikyti, bile motoras ir kiti važiavimui reikalingi mazgai laikytų...
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Kawasaki ZZR14

Standartinė turistux » 2017-08-25 08:59

Tai ar nevertetu pereit prie adv? Bus dar patogiau sedet keleivei. Ardymas paprastesnis. Tik daugiau vejo.
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
MantasM
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2017-03-27 08:22
Karma: 23

Kawasaki ZZR14

Standartinė MantasM » 2017-08-25 09:02

Man tikrai ne bėda ardymas. Aš esu pakankamai nagingas, kad nusiardyti bet ką ką, reikia. ADV ateityje tikrai bus, bet ne dabar. Kažkodėl širdis dar lieka prie sporttouringų ir padaryt nieko negaliu. Iki ADV matyt užaugti reikia. :)
Vartotojo avataras
Technoo7
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2016-04-12 17:54
Karma: 0

Kawasaki ZZR14

Standartinė Technoo7 » 2017-08-25 19:15

Pvz aš taip pat vairuoju 1100xx ir po šio man tik vienas domintis modelis yra tai zzr14,
Ir kaip matau šis dalykiau labiausiai suprantamas tik 1100xx, busu ir zizeriu vairuotojams.

P.s ne į temą, bet nesuprantu kam reikia piršti žmogui kažką kito jei jis žino ko nori, kam reikia rašyti išvedžiojimus jei net ne to žmogus klausė. Tipo ant tiek "gudrūs" ar ant tiek laiko kur dėt neturit :) Daugiau tolerancijos ir mažiau demagogijų kas su kuo kaip ir kur turi važiuot :)
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Kawasaki ZZR14

Standartinė Decoy » 2017-08-25 19:42

Yra rašoma iš patirties. Ir, jeigu jau pradėjai kalbėti apie toleranciją, pirma į savo kiemą pažiūrėti verta.

Žmogui yra ne piršomas variantas, o siūlomos opcijos. Asmeniškai parašiau būtent dėl to, kad puikiai žinau Concours'ą ir tai, kad jis yra pagamintas ant ZZR14 "bazės", todėl yra nemažai panašumų ir žinomų niuansų/nepatogumų/problemų. Mantas jau viską patikslino, todėl daugiau mes nekomentuojame. Gal būt atsiras tokio savininkas, kuris suteiks daugiau informacijos.

Faktiškai riekia kreiptis į Vytuką: memberlist.php?mode=viewprofile&u=64
Anketoje yra telefono nr, esu tikras kad jis nesupyks jeigu kokią dieną paskambinsi ir pasidomėsi.
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
MantasM
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2017-03-27 08:22
Karma: 23

Kawasaki ZZR14

Standartinė MantasM » 2017-08-28 10:49

Taip Decoy, apie Vytūką jau sužinojau. Reikės pasidomėti, bet tikiuosi jis bus toks kaip tu, o ne toks kaip didesnė dauguma, kurių motociklai patys geriausi ir minusų nėr. :D
Ačiū dar sykį.!
Vytukass
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2015-10-27 21:58
Karma: 266

Kawasaki ZZR14

Standartinė Vytukass » 2017-09-01 21:47

Nu klausk kas domina konkreciai ?
Arba atvaziuok i vieta ir viska apziuresi ir pakalbesim. ;)
Del sedesenos man ji patogi,balasto nesu daug vaziojas,bet draugas su zmona vaziavo nulipes nuo 2004 Busos tai sake nera ka lyginti.Kawasakis daug geriau.Pas mane dar uzdeta rankena ant bako keleviui laikytis,kad nereiktu uz vairuotojo laikytis.
Del minusi tai Decoy kaip ir isvardino.
Jeigu tikrai sumastysi pirkti tel. anketoje galesi apziureti gal patiks mano.

Grįžti į “Motociklų aprašymai pagal gamintoją/modelį”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra