Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Kelionės, kelionių aprašymai.
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-19 23:07

Sveiki visi,
Norėjau truputi vėliau aprašyti savo kelionė, bet kažkaip truputi laiko yra, tad pasidalinsiu savo įspūdžiais dabar ;)
Manau kiekvienas turime giminaitį, draugą ar tiesiog pažistamą, kuris yra išvažiavęs į užsienį, kas geresnio gyvenimo ieško, kas daugiau pinigų nori, kas tiesiog pakeisti aplinką. Taip ir mano brolis išvažiavo gal prieš 10 metų į Norvegiją.

Kai grižome iš Kroatijos (iš savo pirmos kelionės motociklų), brolis kaip tik buvo čia, paklause ar patiko toks turistavimo formatas, sakau, taip labai. Sako, tai atvažiuok į svečius kada. Po tu žodzžiu jau buvo aišku, kur aš važiuosiu vasarą 2018 metų 8-)
Tiesiai važiuotį į svečius ir atgal, būtų neidomų, tad nuo rudens prasidėjo didelį skaitymai ir maršruto dėliojimas. Iškarto maršrutas buvo labai optimistiškas per Latviją užsukti į kažkokį muzejų, kažkokį parką, Estijoje irgi užvažiuotį į 4 vietas, Suomijoje irgi neaišku kiek objektų... Kai atėjo Norvegijos eilę, supratau, kad bus per daug :lol: ir, kad į Latviją ir Estiją galiu nuvažiuotį bet kurį savaitgalį ir nereikia ''degintį'' atostogas. Iki Norvegijos nusprendžiau užvažiuoti tik į Santa Claus'o rezidenciją, toliau Norvegiją iki Nordkapp'o ir į pietus, Daniją, Vokietiją ir Lenkiją.
Supratus, kad kelionė bus brangi nupirkau miegmaišį (palapinė buvo kažkokia), dujinė viryklė ir kariško maisto (sausi davinai). Paruoštas motociklas, pakeiti tepalai, filtrai, grandinę.
Nuo pat pradžiu buvau 90% tikras, kad važiuosiu vienas, buvo truputi neramu, bet po truputi viska sudėliojau, apmaščiau, galų gale bilietą į keltą Talinas-Helsinki užsisakiau. Atostogas ir išvažiuoju... :D

Paveikslėlis


Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-20 00:03

1 diena:
Atsikeliu, lietaus nera, bet dangus į tą pusę, kur reikia važiuoti geru oru nežada. Na reikia traukti... Išvažiuoju, pradeda suktis mintys galvoje: ''o kaip aš čia visiškai vienas'', ''tokį kelią'', ''o jei atsitiks kažkas?''
Kažkokiu mistiniu būdu Neste į 16l baką telpa 18l benzino :shock: , traukiu toliau, reikia kavos, kavos sustojau tik prie Ukmergės buvusiam Statoile, čia mane užkalbino vyrukas su Panevėžio keliai rūbais, truputi pakalbejom, sako, kad dabar daug daugiau žmonių turistaija motociklais, palinki geros kelionės ir traukiam savo keliais.
Kišu ausinės, jungiu mėgstamiausia dainia, išvažiuoju į kelią, ir, pagaliau, galvoje persijumgia ''automatas'' iš ''o kaip aš čia visiškai vienas'', ''tokį kelią'', ''o jei atsitiks kažkas?'' į ''wow, pagaliau atostogas ir aš važiuoju'' :lol:
Visą kelią debesys traukiasi iš kelio, šaunu, tik didelis vėjas, reikia kariauti, bet kaip ir viskas gerai.
Truputi Latvijos:
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Jau ir Estija:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Į uostą atvažiavau ankščiau, bet kažkastai suklaidimo mane su termilais ir visą tą laiką praleidu ieškogami savo terminalo, pagaliau randu, keltas jau laukia. Pirmą kartą teko rišti mocą.

Išplaukiam:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Kelte kontingentas labai skirtingas, nuo paskutinio alkoholiko iki kostiumuoto verslininko. Daugiau negu puse keleiviu geria be sustojimo, jaunimas tempia alkoholį iš Estijos vežimėliais, toks jausmas, kad Suomijoje ''Сухой закон''...
Na ir Helsinki, iš pirmo žvilgsnio labai gražus miestas, galima butu skirti jam laiko, bet kadangi tokio plano nebuvo tai traukiu iš miesto.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Dar pavažiavus gal 100km degalinėje ieškau nakvynės, viskas gan brangu, bet randu kožkokį pigesnį variantą ir traukiu. (Jei žinočiau, kad jau čia naktį kaip ir dieną, tai turbut statyčiau palapinė.) Atvažiuoju, močiute duoda kambarį. Dušas, pašildau kariško maisto, ikalu 50 konjako ir į lovą.

Rytoj Santa Claus'o rezidenciją... (jei datrauksiu :roll: )
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-20 10:35

2 diena:

Atsikėliau 8 val., močiutė kviečia pusryčiauti. Pasirodo labai įdomi močiutė, pakalbam apie viska, situacija šalyse, gyvenima, sako, kad Suomijoje dideli mokeščiai ir dėl to visi traukia alkoholį iš Estijos, daugiau iš Latvijos, bet nemokamas mokslas ir mediciną...
Surenku daiktus ir traukiu toliau, oras fantastiškas, kilometrai sukasi greitai, bet kelias kaip ir nuobodus, miškas, miškas, nedidelis mestelis ir vėl miškas, vaizdų nėra. Jau traukia prie valgio, randu staliukus, šalia kavinė, bet turių savo maisto, pavalgau, išbandau savo nauja viryklė, truputį paveikia ir užgesta, likau be arbatos, neaišku kodel :shock: . Sustoja jau pagyvenęs vyras parūkytį, užkalbina mane (vienas iš pliusų, kai keliaujį vienas, daug kas užkalbiną tave, na ir man linksmiau :D ), sako, kad yra jau pensininkas, važiuoja iš Švedijos į Suomiją pas draugus...
Traukiu vėl, miškai, miškai, na ir pagaliau Rovaniemis.

Paveikslėlis

Šiaurės poliaratis, atvažiuoju 9 val. vakaro, jau viskas uždaryta, žmonių nėra...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Dar esu visas energijos, bet reikia išsiustį laišką, tad toliau važiuotį nesigauna, reikia ieškoti nakvynės, oras puikus, statysiu palapinę, randu vieta prie ežero, stovi keli kemperiai, viskas gražu, tik nėra vietos kur palapinę pastatyti, ant kelio nelabai, miške labai jau nelygu, na ir randu kompromisą :lol: :

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Vakarienė, 50 ir į ''lovą'', užmigti neina kažkaip visai, žiuriu ja 1val., bet kažkaip valandai gaunasi užmigti, bet vėl prabundu nes šalta, apsirengiu ir vėl bandau laimė... :lol:
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-20 16:56

3 d.

Atsikeliu, jaučiasi miegas ant lentu :D , galva skauda, šalta...
Susipakuoju, bandau vėl užkurti tą savo viryklę, viskas veikia, pasirodo reikia stipriau prisuktį balonėlį, ižviriu kavos, kava kažkokia rūgšti (kava iš davinio). Traukiu išsiustį laišką, viskas atsidaro 9val., reikia palaukti. Lygiai 9 viskas atsidaro, pradeda trauti autobusai, tad išsiunčiu kuo skubiau. Žiūriu į šiaurė, dangus ten geras tad traukiu į Nordkapp'ą.
Kelias labai geras, gamta darosi bednesne, bet gražu, pasirodo pirmi ženklai įspėjantys, kad šiaurės elniai čia karaliaują, po kai kurio laiko ir pasirodo jie, bet tvarkingai prie kelio, į kelią nelendą.
Matau ir pirmą ženklą nurodanti į Nordkapp'ą, kažkas apie 330km, o, jau visai šalia :lol:
Jau ir Norvegija, keliai kažkaip ne tokie geri kaip Suomijoje, ženklu bevei nėra.

Pirmi Norvegijos vaizdai:

Paveikslėlis

Likus iki Norkapp'o gal 150km, kažkaip jau visai sunkiai važiuoti darosi.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Viename iš tuneliu eismo įvykis, tenka palaukti.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Šalta, tik 4C. Na ir pagaliau Nordkapp'as viskas balta, nesimato, na OK, yra kaip yra... Statau mocą, privažiuoja dar vienas mocas, vyrukas iš Portugalijos, susipažistam ir traukiam kartu. Sako, kad pakeliui buvo Vilniuje, rodo nuotraukas, taip mes ir praleidom gal 2val.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Manau jau laikas trauti iš čia, tas vyrukas vardu Rui sako jei neturiu kur apsistoti, tai jis turi kambarį, kur viena lova dar yra, kažkaip galvoju, rytoj lietus, geriau reikia trauti... Važiuoju, šalta, lietus prasidejo, vėjas, elniai laksto, bet taip aš pravažiavau iki 4val. ryto :lol: , jau pats laikas ieškoti nakvynės :D . Randu kempinge kambarį už 400NOK, 6 lovos, patalynės nėra, kaldru nėra, sulendu į savo miegmaišį ir atsijungiu be dušo, be 50 ir vakarienes :D Pasirodo datraukiau iki Alta mestelio.
Maršrūtą iki Nordkapp'o manau neverta rodyti, nes buvo tesiai ir kuo greičiau.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Decoy » 2018-07-20 17:26

Bronislav rašė:Važiuoju, šalta, lietus prasidejo, vėjas, elniai laksto, bet taip aš pravažiavau iki 4val. ryto

Eh, jau aš visai pamiršau kaip patogu vienam keliauti :D :D Šalta, tamsu, drėgna ir žinai kad niekas tikrai neverks aplink.

Kaip tu save fotografuoji, iš štatyvo ar padeda kažkas? :-)
Drop a gear and disappear.
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-20 19:13

Taip, kartais štatyvas padeda, kur žmoniu yra tai prašausi, kad padarytu keleta kadru :)
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2482
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 977

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė draginoid » 2018-07-20 20:55

Aš jau irgi po truputi bręstu prie kelionės be verksnių :-)
Iki siol tempiu kazka, planuoju marsruta...

Sent from my E5823 using Tapatalk
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-21 23:16

4d.

Pažadina žadintuvas 11val., miego dar žiauriai norosi, bet jau reika palikti kambarį, susirenku daiktus ir traukiu, lietus skalauja visa diena nei fotkinti nei ka nuotaikos nebuvo, temp. kaikur nukretna net iki 3,5, vejas, lietus, žiauru...
Degalinėje sutinku pora iš GB, irgi skundžiasi, kad lietus, bet šypsosi ir laimingi ir aš suprantu, kad viską reikia priimti taip, kaip yra, nuotaikia nepagerėja, bet nervas neima :D
Šiandien nusprendžiu apsistoti ankščiau negu 4val. ryto :lol: , tad pakankamai anksti pradedu ieškoti nakvynės, prie kelio viešbutis, brangu, padaro nuolaida, vis tiek brangu virš 100eur gaunasi, traukiu toliau, o, namukai, pasirodo viskas užimta, tad vėl traukiu toliau. Pavažiavus tikrinu per booking'ą, yra viešbutis, nelabai pigu, bet nutariu nerezervuoti o taip nuvaziuoti, gal bus pigiau, bet ne. Paemiau ta viešbutį, iš karto į dušą (po 2 dienu iš termo rūbų tik išlindau :lol: ) ir yra laiko pailėti ir 50gr :D
Rytoj imsiu Lofotenus. Keltas Gryllefjord-Andenes.

Kažkodėl užlužo programėlė kur yra mano maršrutai visi :shock: , gal dar viskas bus gerai. Maršrutas kaškas panašaus kaip čia (473km):
https://www.google.lt/maps/dir/Gryllefj ... 7376?hl=lt

Nedatraukiau iki Gryllefjord kokiu 80km dėl viešbučio.
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-22 00:56

5d.

Atsikėlus traukiu toliau reika spėti į keltą (Gryllefjord-Andenes). Oras nieko ypatingo.

Paveikslėlis

Privažiuoju, vokiečiu pora laukia kelto, pakalbam, planas panašus: Nordkapp, Lofotenai ir žemyn, logiška, kitai nelabai yra kur ir važiuoti, iš vienos puses jūra iš kitos Švedija (Švedija turbūt netokia įdomi kaip Norvegija).
Išplaukiam, gerai purto tą valtį :roll:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Išgeriu kavos, po kurio laiko pasidaro nelabai gerai, išvada: kelte kaip ir lėktuve, kavos geriau negerti :) . Bandau užmigti, kaip ir truputi geriau.

Jau Andenes, oras dar blogesnis, bet pavažiavus situacija geresne.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Užsuku į degalinę, truputi reikia dar įmesti į skrandį maisto. Išlenda saulė, wow, fantastika!!! :)

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Traukiu į Lofotenu šiaure, vaizdai garžus, nuotaika puki...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Traukiu atgal į pietus, stovi vyrukas su panelė kažka žiuri į vandenį, kai aš pravažiuoju vyrukas žiuri į mane ir rodo pirštu į vandenį o ten nieko sau žuvele :shock:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Traukiu toliau.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis



Kažkaip visai pamirštu, kad šiandien dar bus keltas Melbu-Fiskebol, privažiuoju, keltas iįplauke, laukti daugiau negu valanda. Išpakuoju davinį, poilsis ir jau keltas.
Persikeliu į Fiskebol o ten lietus. Varau į užbookintą hostelį, pasiseka, esu vienas, gavosi 31 ar 33 eur su pusryčiais (Lofoten Vandrerhjem Kabelvåg ).
Bandau užsisakyti kelto biletą rytojui į Bodo, bilietų nėra, OK, užsisakiau poryt ir kartu kambarį netoli kelto rytojui.
Poilsis, 50 ir miegučio.
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-22 12:10

Decoy rašė:Žinutės nuoroda Bronislav rašė:
Važiuoju, šalta, lietus prasidejo, vėjas, elniai laksto, bet taip aš pravažiavau iki 4val. ryto

Eh, jau aš visai pamiršau kaip patogu vienam keliauti Šalta, tamsu, drėgna ir žinai kad niekas tikrai neverks aplink.



Dar vienas pliusas kai keliauji vienas :D
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-22 12:14

Atsigavo programėle, Lofotenai:
https://trips.furkot.com/ts/A1r1jV

Kartais planas bus ne vienai dienai, bet keliom dienom arba nepilnos kelios dienos, kodėl taip padariau, pats nežinau.
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-22 21:46

6d.

Atsikeliu, neblogi pusryčiai. Lauke pakojasi vokiečiai, truputi pakalbam, jie važiuoja į keltą, aš skiriu visą dieną Lofotenams. Vaizdai fantastiški, oras šiaip sau.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Norisi užsiropšti į kalną, kur atsiveria fantastiškas vaizdas į Reine mestelį. Tuo metu išeina grupė vaikinu iš ten, pažiuru, persigalvojau aš ten lipti, labai jau purvini jie :lol: . Padariau siaip keleta kadru...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Važiuoju toliau, o, kažkokia aikštele ir paplūdimys.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Grįžtu į aikštelę, mocas guli, vėjas permete per šoninę koja, bandau pakelti, nesigauna, nuemiau dvi dežes, tada gavosi. Įlinko dėžė, dėžė gavo smūgį į bordiūro kampą. Yra kaip yra, nuotaikos negadinu, atkalsiu...

Dar graži vieta.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Traukiu namo (Lofoten Planet BaseCamp), rytoj keltas į Bodo...
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-23 17:48

7d.

Oras nieko gero, traukiu prie kelto, keltas atšauktas, kada bus neaišku. Skaičiuoju kilometrus jei važiuoti į Bodo, kažkas apie 600km, daug, dar toks oras... Rezervuoju nakvynė, kol dar laiko yra užsuku degalinę, parduotuvę. Visą kelionę pagrindinis maistas tai pjaustyta mėsa su duona ir salotos :D
Randu kur mano nakvynė bus, keli metrai nuo vakar dienos :lol: Arčiau vakaro lietus nurimsta, einu į lauką...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Visi keltai tą dieną buvo atšaukti.

Atrodo, kad nerodžiau savo plano. Antra dalys:
https://trips.furkot.com/ts/yhWmVH
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-23 19:33

8d.

Dar tik 8 diena iš viso 22, kažkaip galvojau greičiau rašysiu :mrgreen: , o kelioneje dienos eina labai greitai :lol:
7val. ryto keltas, atsikelti labai sunkiai gaunasi, tikrinu ar tikrai bus tas keltas, taip, bus. Planas buvo važiuoti palei pakrante:
https://trips.furkot.com/ts/UT1v6G
Kadangi Lofotenose praleidžiau dvi papildomas dienas, iki Trondheim miesto važiuosiu E6 keliu, kad penktadienio vakara atvažiuoti į svečius, kitu atveju brolis, jo žmona darbe, vaikas darželyje, ka aš ten veiksiu vienas...
Kelte į Bodo irgi gerai purto, oras irgi nelabai, bet ir saulės gavau ;)
Toks įspūdis, kad palei E6 irgi yra vaizdu, šaunu :) Stoju nuotraukai, pakalbu sy vyruku iš Nyderlandų, atvažiavu su nauja Africa, graži ta nauja Africa, nors ir sena man patinka, net svarščiau pirkti, nauja tuo metu buvo tiesiog labai brangi man...
Keleta foto ir traukiu toliau...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Dar graži vieta...

Paveikslėlis


Paveikslėlis

Paprašiau fotografijai vyresnio amžiaus vyruko, padaro, pakalbam. Sako ankščiau jis irgi keliaudavo motociklu, čia buvo prieš 10 metu, dabar jau kemperiu keliauja, šaunu :)
Traukiu toliau, kažkaip jau ir nuobodu darosi, nėra vaizdu ir tuo metu akie krastu pamatau kažka įdomaus...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ir vėl į kelią, apsistoju Grong Gård Guesthouse, įdomi vieta, daug senu nuotrauku iš žvejybos. Esu labai pavargęs, vakarienė (kaip visada pjaustyta mėsa ir duona :lol: ), 50 ir į lovą.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė turistux » 2018-07-23 20:41

Ką tokio suteikia 50 kasdien? Juk laukei šito klausimo :)
Beverly 350 ST
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-23 20:52

turistux rašė:Žinutės nuoroda Ką tokio suteikia 50 kasdien? Juk laukei sito klausimo


Ne kasdien buvo :) Tokio klausimo tikrai nelaukiau ir net nežinau ką ir atsakyti :lol: Šiaip labai retai išgeriu, bet manau atostogų metu galima sau leisti :mrgreen:
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-23 21:21

9d.

Atsikeliu, žiauriai kažkaip trūksta miego, puryčiai tik iki 9val. ryto tad miegoti nėra kada :lol:
Girdžiu lauke vėl lietus, kiek gi dar skalaus mane? :lol:
Po pusryčių nusprendžiu dar pailsėti, gal lietus nurims, nieko panašaus, tenka važiuoti taip.
Tiesiog suku kilometrus.
Prie Trondheim miesto užsuku į parduotuvę, aikšteleje užkalbina panelė, ji iš Lietuvos, čia gyvena, sako irgi keliauja motociklais su vyru, truputi pakalbam ir išsiskirstom. Nutariu šiandien dar paimti Atlanto kelią, kaip tik netoli ir mano nakvynė bus. Lietus nurimsta, šaunu :)

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Privažiuoju, šeimininkas rodo, kad sukčiau į garažą, šaunu nereikia dengti moco :)
O šeimininkė pamačiusi motociklo muneri, klausia ar kalbu rusiškai, pasirodo ji iš Rusijos. Kažkada buvo Vilniuje, Trakuose. Nakvynė House with lake view, tik tots pavadinimas.
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-23 23:16

10d.

Ryte suvalgiau kelis bananus. Kabinu dežes, pagauna šeiminikė, sako, kad taip ir galvojau, tingėsi pusryčius gaminti :lol: Pavaišina pusryčiais, kava. Pakalbam ir išvažiuoju. Oras puikus, pagaliau :D
Važiuoju per Trollstigen'ą, tenka paprakaitoti :lol: . Oras pasidaro dar geresnis, fantaskia.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Pražiopsojau posūkį į Dalsnibbą, kažkaip ir į maršrutą neidejau, atgal jau nevažiuoju, buvau jau ten kelis kartus. Laikas jau suvalgyti kažka tai, surandu aikštelė, graži vieta. Pasirodo visai pamiršau nusipirkti vandens, kažkur skaičiau, kad galima gerti vandenį, kuris subėga iš kalnu. Taip vanduo labai švarus, išviriau arbatos, pavalgiau.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Jau 5val. vakaro, tad suvedu brolio adresą ir važiuoju. Vaizdai jau darosi pažistami man, reiškia važiuoju ten kur reikia :D

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Na ir sėkmingai atvažiuoju :)
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-26 15:36

Pamiršau įdėti maršrutą: https://trips.furkot.com/ts/4YxADz

11d.

Day off.

12d.

Esu kaip keleivis, nuveža į ekskuesiją, tad pasakoti nelabai ka turiu. Keletas foto:

Paveikslėlis

Prie Alnes Fyr, truputi meno:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Vaizdas iš Alnes Fyr švyturio:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Patrs švyturys:

Paveikslėlis

Aksla:

Paveikslėlis

Paveikslėlis


13d.

Motociklo ir grandinės plovimas. Motul grandinės ploviklis 160NOK :shock:
Bronislav
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2017-06-04 19:54
Karma: 326

Ratukas per Baltijos ir Skandinavijos šalys arba kaip aš važiavau pas brolį į svečius.

Standartinė Bronislav » 2018-07-26 16:19

14d.

Nutariu truputi kur išvažiuoti, nusibodo jau vienam sėdėti (kas darbe, kas vaiku darželyje). Netoli yra Hornindalsvatnetas ( https://lt.wikipedia.org/wiki/Hornindalsvatnetas ), tad traukiu ten, ežeras kaip ir visi, bet šiaip idomiai praleidau laiką.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

https://trips.furkot.com/ts/jgQUYY


15d.

Day off.

Grįžti į “Kelionių aprašymai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra