2017 m. Alpės

Kelionės, kelionių aprašymai.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

2017 m. Alpės

Standartinė turistux » 2018-01-21 07:09

Nuotraukoj mocas su norvegiškais numeriais - jie elgiasi kaip namie :) Aš šalmo niekur nepalikinėjau atvirai.


Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

2017 m. Alpės

Standartinė Decoy » 2018-01-21 13:32

Štai tau motociklai ir su austriškais numeriais. Jeigu komentuoji iš savo pusės, taip ir rašyk - AŠ MANAU, AŠ DARYČIAU, o ne spręsk už kitus. Labai retiems žmonėms, šiandien, vis dar yra tokios fobijos civilizuotame pasaulyje.

Lietuvoje žmonės gyvena su vidutinėms pajamom ties 650 eur, todėl šalmas už 300-500 gali atrodyti kaip patrauklus laimikis vagiams, tačiau Austrijoje net 20-metis uždirba virš 2000 eur, o 30-metis - ties 3500. Tai kam jiems reikalingos jūsų naudotos, atsiprašau, šiukšlės po 300-500 eur?

Italo mėnesinės algos vidurkis yra ties 2000 eur, Šveicaro - 5000 eur.

Jau nekalbu apie atsakomybę.

Mastykite logiškai.

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

2017 m. Alpės

Standartinė turistux » 2018-01-21 20:18

Decoy rašė:Žinutės nuoroda Štai tau motociklai ir su austriškais numeriais. Jeigu komentuoji iš savo pusės, taip ir rašyk - AŠ MANAU, AŠ DARYČIAU, o ne spręsk už kitus.


Tu gebi perskaityt toliau nei iki pirmojo taško (žiūrint iš kairės į dešinę, sakiniais vadinasi)? Oi, kai citavau, pamačiau, kad taško nebuvau padėjęs. Tai tuo labiau - perskaityk bent jau iki pirmojo taško :lol:
turistux rašė:Žinutės nuoroda Nuotraukoj mocas su norvegiškais numeriais - jie elgiasi kaip namie :) šalmo niekur nepalikinėjau atvirai.
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
domas
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:13
Karma: 740

2017 m. Alpės

Standartinė domas » 2018-01-21 21:44

Decoy, o ka tas dengimas brezentu duoda? Cia, kad vagys nesuprastu jog mocas stovi, ar kad markes iskarto nesimatytu?
Minejai, kad italu vidutines pajamos apie 2000eur, ar tai reiskia, kad jie "sudinu" 500eur vertes salmu nevagia ir juos gali palikt drasiai ant moco numetes? :)
drh
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2015-10-30 22:59
Karma: 181

2017 m. Alpės

Standartinė drh » 2018-01-21 21:45

Mes šiemet per Vokietiją varėm, tai prie lankytinų vietų šalmus ant moco palikdavom, kiti turistai po mocais dėdavo, ten ir batų su striukėm buvo galima pamatyti :D
Austrijoje prie krimml krioklių ir prie ledo urvo yra rakinamos spintelės, gerai saugo nuo lietaus nes kartą išėjom pasivaiksčiot ir atėjo piktas debesis, o šalmai su striukėm ant mocų kaitinosi :D
žodžiu, jei nori gali imt su savim tuos šalmus, gali prie moco prirakint, bet šiaip tai palieka ir su visom scalom ar sennom tuos šalmus ir nieko.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

2017 m. Alpės

Standartinė Decoy » 2018-01-22 00:17

turistux rašė:Tu gebi perskaityt toliau nei iki pirmojo taško (žiūrint iš kairės į dešinę, sakiniais vadinasi)? Oi, kai citavau, pamačiau, kad taško nebuvau padėjęs. Tai tuo labiau - perskaityk bent jau iki pirmojo taško :lol:
turistux rašė:Žinutės nuoroda Nuotraukoj mocas su norvegiškais numeriais - jie elgiasi kaip namie :) Aš šalmo niekur nepalikinėjau atvirai.
Matau, gebi ne ką daugiau, nei manai, kad aš gebu. Nieko nepalikinėji - valio, tavo reikalas. Tačiau nevaidink, kad moki kitų mintis skaityti. Tai yra kad vienas ar kitas veiksmas yra daromas būtent dėl tavimi sugalvotos priežasties. Ypač keista tai, kad buvai vietoje ir viską matei savo akimis, tačiau bandai paneigti dėl kažkokių neaiškių priežasčių.

P.S. Jeigu rašai apie punktuaciją, tai taškas turi būti po žodžio "namie", nes tai yra logiška minties ir sakinio pabaiga, nuo ko prasideda naujas sakinys. Ką tu specialiai pabrėžei rašydamas žodį "Aš" iš didžiosios raidės.

domas rašė:Žinutės nuoroda Decoy, o ka tas dengimas brezentu duoda? Cia, kad vagys nesuprastu jog mocas stovi, ar kad markes iskarto nesimatytu?
Minejai, kad italu vidutines pajamos apie 2000eur, ar tai reiskia, kad jie "sudinu" 500eur vertes salmu nevagia ir juos gali palikt drasiai ant moco numetes? :)

Visų pirmą, kalba yra apie kalnus. Passuose paliktų daiktų saugumas yra, praktiškai, 100 procentinis. Aišku, palieku beveik nulinę tikimybę, kad kažkas iš tokių kaip mes, neapskaičiuos važiavimo ir netyčia atsitrenks į tavo "žirgą". Motociklas/šalmas galimai nukris, ar/ir kažkas skils/suluž. Tačiau, tokioje situacijoje žmogus tikrai nepasišalins.

Visų antrą, brezento paskirtis yra ne apsauga nuo vagystės, o nuo drėgmės, dulkių ir kitų meteorologinių įvykiu. Taip pat, nuo vandalizmo: eis girtas emigrantas lietuviškas iš klubo ir pamatys tavo LT numerį, užsinorės spirti arba spjauti į tą šalmą.

Visų trečią, jeigu tau patinka ryte galvą kišti į drėgną šalmą ar matyti užtrumpintą nuo naktinio lietaus elektroniką - be my guest.

Abejuoji mano žodžiais - pabandyk pagoogling "stolen helmet in alps" arba kažką panašaus. Nieko nerasi, bandžiau ilgai ieškoti bent vieno įvykio naujienose arba posto forume.
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
ramgav
Pranešimai: 586
Užsiregistravo: 2015-10-30 10:31
Karma: 350

2017 m. Alpės

Standartinė ramgav » 2018-01-22 09:19

Alpese ir kitur "normaliose" valstybese kartais ir raktelius palikdavom spynelese, nekalbant jau apie salmus. Nusiimi ir nestresuoji tiesiog. Net neprisirakini.
Na, o alpese&co ne vienoj vietoj yra netgi spinteles specialiai salmams/aprangai irengtos ten, kur daugmaz turistines vietos. Pvz grossglocknery ir krimle tikrai buvo, pamenu. Ir dar keletoje vietu buvo (pavadinimu nepamenu).

PS ypac kai salmas 2-3m jau, tai palieki ir jauti ramybe dar ir del to, kad jei jau kazkur kazkam prireiktu - butu gera proga atsinaujinti. :D
PS packtalka del visa ko nusiimu, palikdamas salma. O kai schubertho SRC buvo, tai su viskuo palikdavau. Nei karto niekas neprapuple (3x tfu)
I just want to live while I'm alive..
R1200GSA LC; 690EnduroR
ramgav klajonės
SaintBastards.lt
Maagelanas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2017-12-11 06:02
Karma: 7

2017 m. Alpės

Standartinė Maagelanas » 2018-03-13 09:29

Gal nieks neuzpyks, kad temoje apie salmu ir daiktu vagystes Alpese aprasysiu savo patirti Lietuvoje :roll: Pernai labai dauk keliavau po musu sali ir palikinejom salmus jei i koki apzvalgos boksta kopem ar kavinej valgem, o motociklai netoli buvo, bet kolega visur tampesi savo salma, nei mum su zmona nei jam niekas nieko nepavoge isskyrus, kad jam nestis ta salma visur buvo sunku :D

Grįžti į “Kelionių aprašymai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra