Baltarusija: iššūkiai ir mitai

Straipsniai moto tema. Foto. Video, Avarijos-LT. Avarijos užsieny.
Vartotojo avataras
okuma
Pranešimai: 780
Užsiregistravo: 2015-10-30 12:05
Karma: 363

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė okuma » 2017-04-25 17:14

draginoid rašė:Žinutės nuoroda laukiam pilnos ataskaitos is Decoy что почём :)
ir butinai su nuotraukom is drono virs sienos :)


Na jei nuotykių reikia, tai dronas virš valstybės sienos tikrai aštrių pojūčių gali ir prikviesti :)


Vartotojo avataras
aidukas
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2016-05-16 09:10
Karma: 47

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė aidukas » 2017-04-25 17:23

Pasaulinio karo nesukelkit:D lukasenka jau nota iteike ir perspejo:D

Išsiųsta naudojantis HTC One M9 Tapatalk 4 Lt
AndriusV80
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2015-10-30 22:24
Karma: 26

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė AndriusV80 » 2017-04-25 18:01

okuma rašė:Žinutės nuoroda Benci, Andriau? :roll:

Šeštadieni aš visą diena dirbsiu viename Lietuvos gale. O sekmadienį pažadėjau padėti jei reikės kitame Lietuvos gale. Aišku jei reikės.
Vakar pamąsčiau ir galvojau važiuosiu jei pagalbos nereikės. Bet kai perskaičiau komentarą "susitvarkykit dokus tiktai. Reikia leidimo (galima online pasidaryt), grynų turėkit, pasus knygutes, draudimą nusipirkit iš anksto, nes ant sienos brangokai gausis. Ir bevizis tai ten tik mitas, praėjimo procedūros lygiai tokios pačios, tai išvažiuokit kuo anksčiau.
ai, gal neaktualu, bet galima įvažiuoti tik su savo mocu. o jei užrašytas kitu vardu, tai turi būti notaro patvirtintas įgaliojimas.
"
atšoko fantazijos. Kažkokio dar atskiro draudimo reikia (tipo žalia korta negalioja?), kažkokio spec. leidimo ir t.t. Tai jei ten tokia patikra, tai pasienyje bele kiek stovėti reikės, stovėsi stovėsi, sugalvos dar neįleis. Ne aš į tą šiaurės Korėją, oi Baltarusiją nevažiuosiu. Sugalvos dar mocą atims grįžtant atgal (esu girdėjęs ir tokių istorijų). :lol: Jei tam vienam belarusijaninui nereikia turistų ir eurų, tai tegu ir ilsisi ramybėje. :!: Ir plius oras velniai žino kažkoks, ne kažkoks.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė Decoy » 2017-04-25 18:40

Viską apvertei aukštyn kojom, atšoko fantazijos dėl 2 min prašymo pildymo ir dar kokių 10 min formos pildymo (kad ją vėliau paduoti muitinėje?) ? O draudimas yra sveikatai, kaina - 6 eur. Jokio draudimo TP nereikia, žalia korta galioja kaip ir visur.

Vertinimas tikras lietuviškas - "Marytė, žiūrėk, kaimynas dega! -Kąąą?? Kur kibiras, kur vanduo -Koks dar kibiras, koks vanduo, kėdę ir popkorną nešk!"
Drop a gear and disappear.
AndriusV80
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2015-10-30 22:24
Karma: 26

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė AndriusV80 » 2017-04-25 19:19

Decoy rašė:Žinutės nuoroda Viską apvertei aukštyn kojom, atšoko fantazijos dėl 2 min prašymo pildymo ir dar kokių 10 min formos pildymo (kad ją vėliau paduoti muitinėje?) ? O draudimas yra sveikatai, kaina - 6 eur. Jokio draudimo TP nereikia, žalia korta galioja kaip ir visur.

Vertinimas tikras lietuviškas - "Marytė, žiūrėk, kaimynas dega! -Kąąą?? Kur kibiras, kur vanduo -Koks dar kibiras, koks vanduo, kėdę ir popkorną nešk!"

Ką tu čia rašai nesąmones ? Koks dar kibiras, koks dar popkornas ir svarbiausia prie ko čia. Nepyk, bet visiškas briedas.
Kas dėl sveikatos draudimo tai aš turiu kreditinę su visais draudimais pradedant nuo lagamino dingimo oro uoste ir baigiant sveikata ar piu piu piu gyvybe (aišku ji galioja visose normaliose valstybėse). Tai ką, reikėtu belarusijaniška sveikatos draudimą pirkti ? O kitas dalykas yra n krypčių kur galima nuvažiuoti ir be kažkokių idiotiškų prašimų rašinėjimų ir kažkokių debilavotų spec. leidimų (nesuprantu kam jie reikalingi). Negaišiu nei vienos sekundės kažką rašinėdamas kažkokiai debilavotai tvarkai. Nenori kaip žmonės, nereikia, norės nebus. Dar aš matai kažką turiu susimokėti, kad ten įvažiuočiau ir galėčiau leisti savo pinigus (na tai būtu dar tiek tos). Bet dar debiliškais leidimais turiu rūpintis. Nafig. Nafig man to reikia. Geros kelionės. Ir nerašinėk visokių nesąmonių apie Marytes ir popcornus. Tai yra mano nuomonė, principai ir jų iškraipyti nereikia. Aš tavo komentaruose parašyta tavo nuomone (sutinku ar nesutinku su ja) gerbiu ir ne išvedžioju. Nieko asmeniška, bet tai negražu. Geros kelionės.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė Decoy » 2017-04-25 19:43

Parašiau tavo nuomone: nenorite, tai ir dekite pragare.

Prie ko čia kreditinė tavo ir šalys? "Kaip visur normalioje Europoje"? Kreditine tavo veikia ten, kur leidžia polisas tavo pasirašytas. Kas jį administruoja, tas savo sąlygas ir diktuoja. Nei čia su Europos Sąjunga susieta, nei su kitomis šalimis. Bus partneris toje šalyje - bus ir draudimas. Jeigu tavo polisas apima Baltarusiją - jokio papildomo draudimo nereikia, pateiki dokumentą ir įvažiuoji.

O dėl vizų - tai, labai išpindėjei gyvenant Šengeno Zonoje. Čia yra tik 22 šalys, is 196 pasaulio. Tai tavo sakinys "tos šalys kur reikia kažkokių prašymų/leidimų..." - visai ne į temą.

Leidimas ir viza yra absoliučiai skitindi dalykai. Leidimą gauni ir pigiau, ir iškart. O vizai reikia krūvos papildomų sąlygų, to čia neprašoma. Tad įvažiavimas yra gerokai supaprastintas.

Kad tikrina pasienyje - yra skirtingų ekonominių zonų kirtimo taškas. Tą daro visur, apart, vėl gi, mūsų "Šengeno".
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
okuma
Pranešimai: 780
Užsiregistravo: 2015-10-30 12:05
Karma: 363

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė okuma » 2017-04-25 20:04

Po metinės deklaracijos rebusų ir Baltarusijos siena nebaisi :)
AndriusV80
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2015-10-30 22:24
Karma: 26

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė AndriusV80 » 2017-04-25 20:09

Decoy rašė:Žinutės nuoroda Parašiau tavo nuomone: nenorite, tai ir dekite pragare.

Prie ko čia kreditinė tavo ir šalys? "Kaip visur normalioje Europoje"? Kreditine tavo veikia ten, kur leidžia polisas tavo pasirašytas. Kas jį administruoja, tas savo sąlygas ir diktuoja. Nei čia su Europos Sąjunga susieta, nei su kitomis šalimis. Bus partneris toje šalyje - bus ir draudimas. Jeigu tavo polisas apima Baltarusiją - jokio papildomo draudimo nereikia, pateiki dokumentą ir įvažiuoji.

O dėl vizų - tai, labai išpindėjei gyvenant Šengeno Zonoje. Čia yra tik 22 šalys, is 196 pasaulio. Tai tavo sakinys "tos šalys kur reikia kažkokių prašymų/leidimų..." - visai ne į temą.

Leidimas ir viza yra absoliučiai skitindi dalykai. Leidimą gauni ir pigiau, ir iškart. O vizai reikia krūvos papildomų sąlygų jo čia neprašoma. Tad įvažiavimas yra gerokai supaprastintas.

Kad tikrina pasienyje - yra skirtingų ekonominių zonų kirtimo taškas. Tą daro visur, apart, vėl gi, mūsų "Šengeno".

Visu pirma, tegul kas kur nori ir dega, antra tu vėl iškreipi mano nuomonę. Ir jei man per savo gyvenimą pavyks pakeliauti po visas Šengeno valstybes ir tas valstybes kur Lietuvos respublikos piliečiams nereikia vizų, ar kažkokių sumautų leidimų, tada pagalvosiu ir apie tokias rėžymines zonas kaip Baltarusija. Ir baigiam šitą durną, tuščią diskusiją. Nes aš savo nuomonės nekeisiu šituo klausimu, kaip tu bevartytum.
Vartotojo avataras
okuma
Pranešimai: 780
Užsiregistravo: 2015-10-30 12:05
Karma: 363

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė okuma » 2017-04-25 20:14

Atleisk gazą Andriau, supratom kad nevažiuosi :)
AndriusV80
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2015-10-30 22:24
Karma: 26

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė AndriusV80 » 2017-04-25 21:47

okuma rašė:Žinutės nuoroda Atleisk gazą Andriau, supratom kad nevažiuosi :)

:) tai, kad ne aš tą gazą sukti pradėjau, ne man sakyk. Tikrai norėjau važiuoti nes iš nuogirdų buvau susidaręs vaizdą, kad iš Augustavo į Grodną galima pravažiuoti be tu belarusiškų nesamonių, bet Mindaugas išsklaidė mano fantazijas :lol: . Na čia man rankos ir nusviro, na ką gi, rytų fronte nieko naujo :| .Ne tai ne. A Decoy kažkaip audringai sureagavo. O aš pagrindžiau savo nuomonę. Jei ką įžeidžiau atsiprašau ;) Labai norėčiau pakeliauti po Baltarusiją, ten daug ko yra pamatyti, bet kol bus tas režimas, aš net galvos į tą pusę nepasuksiu.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė Decoy » 2017-04-25 22:03

Aš sureagavau audringai, nes tu parašei savo kažkokius faktus keistus, neteisingus. Viskas yra labai paprasta, tiesiog reikia pasieny palaukti ir dokumentus pateikti - tokia ta "kaina". Reikia gerbti kaimynus, o ne spjauti ir vaidinti kažką, ko kiti gali būti neverti.

Asmeniškai vertinu šitą Baltarusijos žingsnį labai teigiamai, ko linkiu ir kitiems. Dar metai - ir visą atsidarys. Būsime geriausi draugai. (politikos neliečiu bendros, tai yra atskira tema).
Drop a gear and disappear.
Vytukass
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2015-10-27 21:58
Karma: 266

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė Vytukass » 2017-04-25 22:10

Bet Jus cia ir pesiojates.Ir negeda Jums. Kaip mazi vaika,smelio dezeje:neduosiu zaisliuko,tai spjauk mano saldaini. ;)
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė Decoy » 2017-04-25 22:19

Kažkas, girdžiu, iš funko rėkia taip garsiai, kad sostinėje girdisi :lol: :lol: gerai jau gerai, atsiprašome :D
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė Decoy » 2017-04-25 23:29

Žodžiu, dėl sienos, trumpai ir aiškiai:

- Asmens dokumentai: pasas, leidimas (pildomas online), gyvybės draudimas, gryni pinigai (~23e/42 rubl dienai), asmeninė deklaracija ("Migration card", ją privaloma pildyti vietoje, pvz atrodo taip: http://bezviz.by/public/img/example/mig ... ple_ru.jpg)
- Transporto priemonės dokumentai: draudimas (žalia korta), muitinės deklaracija 2 egzemplioriai (gali būti paruošta iš anksto: http://bezviz.by/ru/border/auto#, spausdinti privaloma ant to pačio lapo, iš dvejų pusių).

Su motociklais, pasienio punkte, reikia važiuoti taip vadinama "Raudona Linija".
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė Decoy » 2017-04-25 23:38

Na, nesutiksiu su tavimi šį kartą: tema vadinasi vilniečių pasivažinėjimai, o ne pasivažinėjimai aplink vilnių 8-) Palaukiam pirmadienio, pravalysime viską ir parašysime kaip buvo/yra išties.
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
Mindaugas
Pranešimai: 291
Užsiregistravo: 2015-10-30 09:07
Karma: 195

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė Mindaugas » 2017-04-26 09:35

Andriau, atsiprašau už išsklaidytas iliuzijas :D

Bet pritariu Decoy. Baltarusijos procedūros tikrai nėra pačios baisiausios. Ir jie maladiec po truputį, na kaip jau išeina, bet viską stengiasi paprastint. Visam pasaulyje sienų kirtimas yra galvos skausmas. Jav yra šalis numeris vienas? Čikagoje yra tekę 6 valandas praleisti kambariuke ant betoninio suoliuko su kokiu 30 ale "somaliečių" užtai, kad pareigūnui sukeliau įtarimą. Pareigūnai visą iškratė iki triusikų. Tiesiogine to žodžio prasme. Tai dabar nebevažiuosi Andriau į JAV? :D

by the way, pasitikrink savo atnaujintas kreditkes sąlygas. Nebent pas tave super gold kažkokia korta, bet šiaip jie labai daug limitų sudėję. Kai kurie bankai pranešė, kiti tą tyliai padarė. Pvz, jei keliauji lėktuvu į kitą šalį, tai draudimai galioja tik jei bilietus pirkai per kortelę. Ir panašiai.
AndriusV80
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2015-10-30 22:24
Karma: 26

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė AndriusV80 » 2017-04-26 18:36

Mindaugas^Vln rašė:Žinutės nuoroda Andriau, atsiprašau už išsklaidytas iliuzijas :D

Bet pritariu Decoy. Baltarusijos procedūros tikrai nėra pačios baisiausios. Ir jie maladiec po truputį, na kaip jau išeina, bet viską stengiasi paprastint. Visam pasaulyje sienų kirtimas yra galvos skausmas. Jav yra šalis numeris vienas? Čikagoje yra tekę 6 valandas praleisti kambariuke ant betoninio suoliuko su kokiu 30 ale "somaliečių" užtai, kad pareigūnui sukeliau įtarimą. Pareigūnai visą iškratė iki triusikų. Tiesiogine to žodžio prasme. Tai dabar nebevažiuosi Andriau į JAV? :D

by the way, pasitikrink savo atnaujintas kreditkes sąlygas. Nebent pas tave super gold kažkokia korta, bet šiaip jie labai daug limitų sudėję. Kai kurie bankai pranešė, kiti tą tyliai padarė. Pvz, jei keliauji lėktuvu į kitą šalį, tai draudimai galioja tik jei bilietus pirkai per kortelę. Ir panašiai.

Tu visiškai teisus, į JAV nekeliausiu, nesiruošiu ir neturiu ten ko ir už ką keliauti, nieko ten nepamečiau. Man ta JAV visiškai svetimas jausmas. Ir toli gražu man varguoliui iki tokio maštabo kelionių. Tarkim jei turėčiau finansinių galimybių tolokai pakeliauti, tai būtu Azija. Pradžiai Kinija, Vietnamas, Japonija ir t.t. . O ta JAV paskutinei vietoj net po Baltarusijos ;) Kas dėl kreditinės nesuku galvos, nordea bankas chamelion ar kaip ji ten, apie sąlygų keitimą kalbos nebuvo, bet medicininis draudimas tikrai yra. Nežinau, gal tu koks visų bankų ir draudimų ekspertas ar panašiai, bet paprastai nordea informuoja apie bet kokius pasikeitimus. Na gerai įtikinai, pasitikrinsiu ar nepasikeitė draudimo sąlygos. Ačiū.
Vartotojo avataras
deck2
Pranešimai: 484
Užsiregistravo: 2015-10-23 09:21
Karma: 145

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė deck2 » 2017-04-27 08:11

B**et chebra, nekudakuokit čia be reikalo...
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2482
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 977

Vilniečių asfaltiniai pasivažinėjimai

Standartinė draginoid » 2017-04-27 09:02

Viskas ok su kudakavimu, tik reikia visa tai perkelti i kudakavimo (blevyzgu) skilti
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
AndriusV80
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2015-10-30 22:24
Karma: 26

Baltarusija: iššūkiai ir mitai

Standartinė AndriusV80 » 2017-04-29 00:20

Pat
deck2 rašė:Žinutės nuoroda B**et chebra, nekudakuokit čia be reikalo...


Pats tik nekudakuok. Nepatinka neskaityk. Man ir kai kas nepatinka, bet aš neaiškinu kam ką daryti. Yra Tinkladraskis. Norės ištrins norės perkels ir t.t. Bet ne tau čia tvarką reguliuot.

Grįžti į “Pokalbiai offtopic”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra