Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Straipsniai moto tema. Foto. Video, Avarijos-LT. Avarijos užsieny.
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Tinkladraskis » 2017-03-08 15:51

http://www.15min.lt/m/id/gazas/gatve/kovo-8-osios-proga-motociklininke-be-vyro-prietranka-221-765454?comments

Kaip aš įsivaizduoju modernų moto forumą? Taip kaip Eglė aprašė raitelių bendruomenę.

Toks ir mūsų forumo tikslas, būti atviriems ir skatinti.

Priminsiu, kas surašyta mūsų forumo/bendruomenės taisyklėse:

Motociklininkai.lt buvo sukurtas siekiant remti aktyviai važiuojančių ir keliaujančių Lietuvos motociklininkų bendruomenę.Todėl mes remiame free-wheeling mąstymą, puikias nuotraukas ir istorijas, tuos, kurie nebijo pasukioti veržliarakčio (ir tuos, kurie atsargiai jį tik pradeda sukinėti) ir motociklininkus, kurie gerbia įvairovę, kuri ir sukuria keliavimo vertą pasaulį.
(...)

Visi turime teisę į savo nuomonę, bet neturime teisės kitų įžeidinėti.


Vartotojo avataras
deck2
Pranešimai: 484
Užsiregistravo: 2015-10-23 09:21
Karma: 145

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė deck2 » 2017-03-08 16:00

Neskaičiau visų žinučių, bet Eglė manau minėjo būtent šį forumą, kuriame ir buvo sudirbta. My oh my, kam dabar smėlis burnoj girgžda?

P.S. jei jau viešos diskusijos vvyksta tai jau gerai. Nesvarbu, kiek laiko prieriks. Nes be vyrų mylinčių plakatus su papais (nes krūtimis moterys kūdikius maitina) dar Kačerginėje dažnai būna ir moterų, kurios dėmesio labiau reik nei važiavimo motociklu :) Taip, kad kolkas reikia diskutuoti, statistinę moterų dalį didinti ir t.t.
Vytukass
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2015-10-27 21:58
Karma: 266

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Vytukass » 2017-03-08 16:12

Gerbiu Egle uz tai ,kad ji keliauja, raso (mano nuomone ir mano ausiai super). iki Jos keliavimo igudziu daug kam labai toli.;)
Kazkas Jai tikrai uzpyle druskos ant zaizdos. :( Tikiuosi Ji ,jam atleis,nes kaip sakoma:duok durniui kelia,o jis galetu ir atsiprasyti.
Vartotojo avataras
DainiusM
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2015-10-30 14:45
Karma: 201

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė DainiusM » 2017-03-08 16:22

galbut kazka prazioplinau, nors lyg maciau ta "susirasinejima". bet kokiu atveju, mano manymu cia jau ne "moteris-vyras" problema, o labiau konkrecios asmenybes ir jos komunikacijos su "pasauliu"... :roll:
Nastradal Predskazamus nam budushchee...
Vytukass
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2015-10-27 21:58
Karma: 266

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Vytukass » 2017-03-08 16:42

As irgi buvau toje diskusijoje,bet nevisoje.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Decoy » 2017-03-08 17:28

Man yra juokingiausia, kad ji EBravno istoriją pasisavino. Rašo kaip matė. Negėda?
Taip pat, man yra juokinga, kad jai asmeniškai pareikštas pretenzijas dėl konkretaus asmens charakterio - peradresavo visam pasauliui.

Berods, mano mintis apie tai, kad yra skirtingų žmonių ir įsitikinimų, kuriuos vistiek turėtume gerbti dėl bendro etikėto ir pagarbos kitam asmeniui, nepriklausomai nuo to, sutinki tu su jų nuomonę, arba ne, konvertavo į: "feminizmo, kaip ir seksizmo, buvo ir bus visada, ir reikia abu juos toleruoti, nes to reikalauja kultūra". Aišku, mintis yra panaši, bet reikia suprasti kontekstą, kuris yra tyčia pamestas.

Na ką gi... žmonių yra skirtingų, žmonių reikia skirtingų, kad visi turėtu ką veikti :lol:
Drop a gear and disappear.
4xRG
Pranešimai: 4207
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 925

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė 4xRG » 2017-03-08 17:32

Citata iš Aldonos&Eglės sraipsnio 15min:
(Nuoširdūs egalitaristai...
Ir iš tiesų, tokių motovyrų yra. Ir aš, ir mano motobičiulės turime draugų motociklininkų, kuriems niekuomet nešautų į galvą laidyti seksistinių pastabų, motociklininkų forumuose „dabinti“ savo pasisakymų pusnuogių mergelių, pozuojančių prie motociklų, nuotraukomis,)

O pati Aldona siūlo įsigyti ir pasikabinti jos pusnuogės pozuojančios prie motociklo kalendorių.
Kas per asmenybės susidvejinimas?
motociklininkelt-kalendoriaus-virselis-5657f719908eb.jpg
Foto iš Motociklininkė.lt
16107261_1658346277798756_1047389826838631944_o.jpg
Foto iš Motociklininkė.lt
Vartotojo avataras
okuma
Pranešimai: 780
Užsiregistravo: 2015-10-30 12:05
Karma: 363

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė okuma » 2017-03-08 17:40

Ten kaip suprantu rašytoja Eglė o pozuotoja Aldona.
Vėjai su tom lytim. Pisuarus statom į moterų WC - lygybė bus pataisyta
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Decoy » 2017-03-08 17:56

Ahaha, kaip juokinga, forume, mat, ją įžeidė, o kur tiesiai šviesiai parašyta "NE BOBŲ REIKALAS" - tai jau visi draugai viskas gerai. Kokie dvigubi standartai, jofana :D :D :D "vyrukai žaidiža karą" = "moterys neturi žodžio teisės" akivaizdu kad formulė yra tobula.

okuma rašė:Ten kaip suprantu rašytoja Eglė o pozuotoja Aldona.
Vėjai su tom lytim. Pisuarus statom į moterų WC - lygybė bus pataisyta

Aš mielai ir visada užleisčiau savo pisuarą vyriškame WC moteriai, no question asked.

evergreen rašė:šaunieji ofisiniai motobroliai apsimeta, jog moteriškės jiems ne tik netrukdančios, bet net laukiamos...kol kas nors nepajudina to plonyčio apsimestinės tolerancijos šydo, o tada – laikykis, sesule.

Kol neateina ir nepradeda p*sti protą dėl rožinius drablių... dar ateik pas bobutę į kaimą ir pradėk jai pasakoti apie kosminius laivus, arba banke kaip ryte melžei pieną...
Drop a gear and disappear.
4xRG
Pranešimai: 4207
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 925

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė 4xRG » 2017-03-08 18:06

Faustai Faustai AUUUUU
Čia Eglės žodžiai:
(Egle Gerai) Toli gražu neturiu tikslo kieno nors nutildyti-visas šis projektas ir buvo skirtas tam, kad diskusiją paskatinti, o ne nutraukti!

O tu aną tema užrakinai :)
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Tinkladraskis » 2017-03-08 19:36

4xRG rašė:Žinutės nuoroda Faustai Faustai AUUUUU
Čia Eglės žodžiai:
(Egle Gerai) Toli gražu neturiu tikslo kieno nors nutildyti-visas šis projektas ir buvo skirtas tam, kad diskusiją paskatinti, o ne nutraukti!

O tu aną tema užrakinai :)


Rolandai tu puikiai supranti, kodėl aš užrakinau.
Kad įkarščio paimti diskusijos dalyviai nepaimtų ir neištrintų savo postų.
Be to, kad dalyviai po metų ar kitų paskaitytų, ką patys rašė ir pagalvotų ar tebesilaiko tos pačios nuomonės.
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Tinkladraskis » 2017-03-08 19:46

DainiusM rašė:Žinutės nuoroda galbut kazka prazioplinau, nors lyg maciau ta "susirasinejima". bet kokiu atveju, mano manymu cia jau ne "moteris-vyras" problema, o labiau konkrecios asmenybes ir jos komunikacijos su "pasauliu"... :roll:


O jeigu teoriškai pagalvotume, kad Eglė šneka ne tik už save, bet ir už kitas motociklininkes?
Atitinkamai ji susirenka visus epitetus, kad čia jos problema. Tipo asmenybė tokia ar anokia.
Tai vadinasi ėjimas į asmeniškumus.
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Tinkladraskis » 2017-03-08 19:48

Decoy rašė:Žinutės nuoroda Ahaha, kaip juokinga, forume, mat, ją įžeidė, o kur tiesiai šviesiai parašyta "NE BOBŲ REIKALAS" - tai jau visi draugai viskas gerai. Kokie dvigubi standartai, jofana :D :D :D "vyrukai žaidiža karą" = "moterys neturi žodžio teisės" akivaizdu kad formulė yra tobula.

okuma rašė:Ten kaip suprantu rašytoja Eglė o pozuotoja Aldona.
Vėjai su tom lytim. Pisuarus statom į moterų WC - lygybė bus pataisyta

Aš mielai ir visada užleisčiau savo pisuarą vyriškame WC moteriai, no question asked.

evergreen rašė:šaunieji ofisiniai motobroliai apsimeta, jog moteriškės jiems ne tik netrukdančios, bet net laukiamos...kol kas nors nepajudina to plonyčio apsimestinės tolerancijos šydo, o tada – laikykis, sesule.

Kol neateina ir nepradeda p*sti protą dėl rožinius drablių... dar ateik pas bobutę į kaimą ir pradėk jai pasakoti apie kosminius laivus, arba banke kaip ryte melžei pieną...


Manai, kad būtinai turi būti tiesiogiai parašyti, kur bobų o kur diedų reikalas?
Jeigu pasakoma tarp eilučių tai jau nesiskaito?

O kur konkrečiai proto pudrinimas dėl rožinių dramblių?
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Tinkladraskis » 2017-03-08 19:50

4xRG rašė:Žinutės nuoroda Citata iš Aldonos&Eglės sraipsnio 15min:
(Nuoširdūs egalitaristai...
Ir iš tiesų, tokių motovyrų yra. Ir aš, ir mano motobičiulės turime draugų motociklininkų, kuriems niekuomet nešautų į galvą laidyti seksistinių pastabų, motociklininkų forumuose „dabinti“ savo pasisakymų pusnuogių mergelių, pozuojančių prie motociklų, nuotraukomis,)

O pati Aldona siūlo įsigyti ir pasikabinti jos pusnuogės pozuojančios prie motociklo kalendorių.
Kas per asmenybės susidvejinimas?


Prieš šitą, deja, argumentų neturiu.
Mr. Masta Kila
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2016-04-22 10:14
Karma: 124

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Mr. Masta Kila » 2017-03-08 20:43

aufiderzein
Paskutinį kartą redagavo Mr. Masta Kila 2022-02-04 12:12, redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
DainiusM
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2015-10-30 14:45
Karma: 201

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė DainiusM » 2017-03-08 20:51

Tinkladraskis rašė: O jeigu teoriškai pagalvotume, kad Eglė šneka ne tik už save, bet ir už kitas motociklininkes?
Atitinkamai ji susirenka visus epitetus, kad čia jos problema. Tipo asmenybė tokia ar anokia.
Tai vadinasi ėjimas į asmeniškumus.

Taip, i asmeniskumus. Siuo atveju man (is sono) atrodo, kad butent is jos puses tie asmeniskumai. "Is sono" todel, kad toje, pavadinkim diskusijoje, nedalyvavau... ir nematau prasmes dalyvauti. Bet tokie pareiskimai, kad jei ciut nuogesne mergina kas idejo salia motociklo ir iskarto baisuma prasideda? Tai kame bedos, as vietoj jos deciau foto su nuogu diedu ir prierasu "megaukites".
Tesiant toliau, berods buvo pamineta kazkada, kad kai ne kuriose salyse moteriai paslaugiai atidares duris gali buti paduotas i teisma... graudu ir tiek. Kur geros manieros ir dzentelmeniskumas? Nebereikia? Visiems patiks buti vienodomis belytemis butybemis? :) Merginos, tikrai to norit?
Hamu, ju aisku visur yra ir ne tik elgesyje su moterimis, bet aplamai su visais zmonemis... tai gal atskirkim tuos klausimus ir tuomet atsiras siek tiek daugiau aiskumo ir gal nebebus viskas juoda-balta. :)
Nastradal Predskazamus nam budushchee...
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Tinkladraskis » 2017-03-08 20:53

Mr. Masta Kila rašė:Žinutės nuoroda Ar mano Tapatalk feilino, ar cenzūra prasisuko, straipsnio autorei aiškinant kodėl žmonės nuogi su gyvūnais nesifotografuoja? :roll:


Taip automatinė cenzūra suveikė.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Decoy » 2017-03-08 21:17

Tinkladraskis rašė:Manai, kad būtinai turi būti tiesiogiai parašyti, kur bobų o kur diedų reikalas?
Jeigu pasakoma tarp eilučių tai jau nesiskaito?

O kur konkrečiai proto pudrinimas dėl rožinių dramblių?


Štai tau konstruktyvus atsakymas:
1) Aš gyvenu, ir matau, kad aplink mane nėra jokios diskriminacijos moteriškos lyties link (nei savo "normaliame" gyvenime, nei darbe, nei šitame forume). Patikslinu, forume yra trolių, ir aš kartais toks esu, tačiau reikia mokėti tą atskirti. Suprantu, kartais tai nėra lengva.
2) Aplink matau labai daug vyrų diskriminacijos. Ypač jau senai minėtos "šeimos agresijos" atžvilgiu. Plačiau galima perskaityti dideliame ankstesniame poste.
3) Citata: "Tačiau vadinamieji "1%" baikerių klubai čia bent jau nuoširdūs: berniukai susirinko pažaisti karo, mergaičių nepriimam, ir viskas", yra tas pats, kas sakyti "na bent alkoholikai yra nuoširdus, prisilupa ir sumuša kažką, ar sudegina, ką jau čia padarysi, toks gyvenimas" Tiesiog... išvis... apgailėtina.
4) Jeigu tu esi svečias - gerbk kitus, ir bendrauk pagal tos bendruomenės taisykles, suprask ją. Kas buvo mūsų atveju? Atskrido balta varna ir pradėjo aiškinti gyvenimo taisykles visiems aplink, garsiai, ir neduok dieve kažkas to nesupras. Tai labai puikiai parodo žmogaus kultūros lygį.
5) Lyginamas pirštas su žinai kuo. Paimami indėnai, paimama Lietuva, paimama Suomija - viskas suplakama ir padaroma išvada, kad visur yra kaip yra - aniems normalu. BET, vat LIETUVOJE, tai tikrų tikriausia tragedija!, belekas!
6) Yra šmeižiamas mūsų forumas, nurodoma, kad čia esame visiški seksistai ir šunsnukiai, praktiškai prievartaujame merginą. Aš galiu tvirtai pasakyti, kad toks nesu. Tiksliau, man yra visiškai vienodai kokie žmonės susirinko aplink, jeigu kažkas man yra įdomus - nei spalva, nei kas tarp kojų, nei po kokia vėliava trinasi - man nėra svarbu, su juo bendrausiu ir draugausiu. Tačiau anot tos bjaurios rašliavos tapau visišku niekšu.
7) Yra apverčiami MANO ASMENINIAI ŽODŽIAI.

Šiandien dalis žmonių švenčia tarptautinę moters dieną.
Kada yra švenčiama tarptautinė vyrų diena? Nejaugi negirdėjei apie tokią?
Ne, ne seksizmas. Tiesiog, na, normalu juk.

Tai kaip ten, tinkladraski, ne rožiniai drambliai? Ar, tu manai, jeigu kažkas vienas kažkur nukentėjo, turėtume visą likusią tautą po pagaliu guldyti? Visada ir visur bus tas vienas, einantis prieš srautą, kad ir ką bedarytum, kad ir ką bemastytum. Tai yra pats paprasčiausias žmogaus charakterio bruožas - būti skirtingu, kažkokiu vienu momentu - per daug. Ir prasideda štai tokios nesąmonės, nuo kurių jau pykina. Nu nepatinka, netinka - nu tai ir eik iš čia, laisvė juk aplink. Tik ką jos iškovojimą šventėme.
Drop a gear and disappear.
Vytukass
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2015-10-27 21:58
Karma: 266

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Vytukass » 2017-03-08 23:46

Tai,kada ten Eglute Vilniuje bus? 2017 03 ?
Reiks gyvai pasiklausyti atlekti,nes sitos temos Ji tikrai nepamirs. ;)
4xRG
Pranešimai: 4207
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 925

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė 4xRG » 2017-03-09 07:02

17201414_1623588017654861_8752738848495921151_n.jpg
[attachment=0]

Grįžti į “Pokalbiai offtopic”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra