Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Straipsniai moto tema. Foto. Video, Avarijos-LT. Avarijos užsieny.
Vartotojo avataras
Ristune
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2015-11-03 18:20
Karma: 12

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Ristune » 2017-03-10 17:04

rusnietis rašė:Žinutės nuoroda Jeigu letesnis raideris trukdo greitesniam (ralyje ar krose), tai jam skiriami epitetai visiskai nepriklauso nuo lyties :)

As kaip letas vaziuotojas esu trasoj girdejes daug tokiu is galo "PASITRAAAAAAAAAAAAAUK k£"$&%£"£"£%!!" :) Ir ten tikrai buvo ne flirtas :D


Kažką maišote, mano duotas pavyzdys visai ne toks, kur konkuruojama vienoje trasoje, kai kačerginėje porą kartų maišiausi kitiems neimu kaip pvz. Ralis buvo mototurizmo, tai čia užuominos jau visoms komandoms atvykus į finišą :)
Klaidingos interpretacijos.


God made some girls perfect the rest he put in cars... :twisted:
4xRG
Pranešimai: 4207
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 925

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė 4xRG » 2017-03-10 17:11

Tai kam pasirenki tokia komanda?
4xRG
Pranešimai: 4207
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 925

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė 4xRG » 2017-03-10 17:12

Aš apsidrauzdamas sunčiu tokia muzikine pauze

:roll:
Vartotojo avataras
Ristune
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2015-11-03 18:20
Karma: 12

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Ristune » 2017-03-10 17:17

4xRG rašė:Žinutės nuoroda Tai kam pasirenki tokia komanda?



Nelabai suprantu kaip visi skirtingai interpretuoja mano išsakytą komentarą. Iš konteksto imate, jo net nežinodami.
Kaip matau reikia detalizavimo: mano komanda ralyje buvo normali, faina ir t.t. Atvykus į Birštoną seniai sutiktas bendramintis daugelyje kitų renginių su kuriuo nei pykstamės, nei ką, tiesiog pajuokaudamas paklausė oo, labas, ką tu čia veiki? Moterys šeštadieniais ne raliuose turi važinėti''. Maždaug taip, kažkas panašaus. Daviau kaip pvz.ir viskas.
God made some girls perfect the rest he put in cars... :twisted:
Vartotojo avataras
storms
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2015-11-09 14:49
Karma: 115

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė storms » 2017-03-10 17:18

Atleiskit, bet nematau reikalo esmės.
Visų pirma save gerbiantys vyrai su damom beigi kolegom elgiasi mandagiai ir pagarbiai. Jei jie taip nedaro - gadina savo markę.
BET, jei dama jausdama pažeminimą ar įžeidimą į jį nereaguoja vietoje - jai toks elgesys tinka. Čia jau gaunasi toks tokį sutiko.
Nematau reikalo po kažkiek laiko verkti internetuose, jei įžeidimai ar diskriminacija sueina gyvai
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Tinkladraskis » 2017-03-10 19:51

storms rašė:Žinutės nuoroda Atleiskit, bet nematau reikalo esmės.
Visų pirma save gerbiantys vyrai su damom beigi kolegom elgiasi mandagiai ir pagarbiai. Jei jie taip nedaro - gadina savo markę.
BET, jei dama jausdama pažeminimą ar įžeidimą į jį nereaguoja vietoje - jai toks elgesys tinka. Čia jau gaunasi toks tokį sutiko.
Nematau reikalo po kažkiek laiko verkti internetuose, jei įžeidimai ar diskriminacija sueina gyvai


Kodėl nereikia vėliau apie tai šnekėti?
Ok, kažkas tuo momentu kažko nepasakė ir tam buvo įvairių priežasčių, o šnekėti visada reikia apie negerus dalykus.
Po tokių diskusijų kaip ši noromis ar nenoromis mes vyrai rečiau imsime naudoti kai kuriuos epitetus arba prieš replikuodami vieną kitą kartą pasversime savo žodžius.

Dabar labai geras pavyzdzys vyksta su Pūku.
Ne motociklinis, bet labai tinka mūsų diskusijai.
Aš supaprastinu situaciją:
Vienas kuilys lindo prie moterų. Kiti aplinkui lyg ir matė, bet galvojo, kad čia nieko tokio. Jis irgi juokais nuleisdavo.
Galiausiai, kai jam priekaištų pradėjo daugėti, jis pradėjo kaltinti moteris, kad pačios jos tokios ir anokios. Tipo nori kažką čia įrodyti ir pavaidinti.

Man visa Pūko istorija kažkuo turi labai daug paraleliu su pirmąją diskusija.
Kai Evergreen iškėlė klausimą, davė faktų ir argumentų, o buvo apkaltinta, kad su ja pačia kažkas ne tvarkoje.

Meskite į mane akmenį jeigu nematote bent šiek tiek panašumo su mūsų diskusija.

Aš už tai, kad ši diskusija degtų ir visiems galvos nuo šios temos perkaistų iki raudonumo.
Tik tada mūsų sąmonėse bus išdeginti kai kurie nusistatymai ir stereotipai.
Tas pats galioja ir man pačiam.
Vartotojo avataras
storms
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2015-11-09 14:49
Karma: 115

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė storms » 2017-03-10 20:07

Super valio, jei internetiniai pliurpalai motomacho samonėje pakeis moters suvokimą.
Na bet visiškai nepagaunu kaip Eglės tekstas buvo prailiustruotas priešingą potekstę turinčiomis pusplikės Aldonos nuotraukomis. Teksto turinys sako vieną, iliustracijos parduoda visai ką kitą.
Pūko analogija gan taikli, bet mano manymu šneka čia truputį apie kitką
Mr. Masta Kila
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2016-04-22 10:14
Karma: 124

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Mr. Masta Kila » 2017-03-10 20:34

aufiderzein
Paskutinį kartą redagavo Mr. Masta Kila 2022-02-04 12:12, redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
domas
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:13
Karma: 740

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė domas » 2017-03-10 21:50

Palinkėčiau daugiau moderuoti nei erzinti žmones :)
Nereikia forume nuogybių- supratom :roll:
Norisi paversti mus jojikų bendruomene- gali ir nepavykti :lol:
Kazkas nusprendžia palikti forumą ir paskui visus viešai apdergti- turėkime savigarbos ir leiskime eiti ;)
Paskutinį kartą redagavo domas 2017-03-12 08:55, redaguota 4 kartus.
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2499
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 984

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė draginoid » 2017-03-11 00:11

Jau nemazai postu prirasyta sioje temoje. Bet!
Gal visgi turi likti bent pas baikerius lytis? Pagarba vyru moterims ir moteru vyrams, pagalba kolegoms, ypac silpnesniems (bent kuo)?
Neturetume tapti belyciais raideriais.
Pats asmeniskai nenoreciau keliauti su kompanija, kurioje butu moteru (merginu) nemoterisku. Juk ir mylime bei gerbiame moteris uz ju isskirtinuma is musu, vyru stobriu bandos.
Tie vyrai, kurie negerbia savo (ne savo) moteru (merginu) ar siaip gyvenime, ar vaziuodami baiku, ar jie tikri vyrai? Manau ne.
Bet ir matyti moteris, kurios bando kazka (ka?) irodyti visam svietui, kad visi zmones lygus ir nereikia ju skirstyri pagal lyti, manes nezavi.
Nekabinsiu joms etikeciu, tai ju reikalas ir pilna teise, ka ir kaip daryti bei kaip gyventi.
Cia mano asmenine nuomone.
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
4xRG
Pranešimai: 4207
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 925

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė 4xRG » 2017-03-11 00:25

Faustai tu dar Bila Clintona paminėk.
Vytukass
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2015-10-27 21:58
Karma: 266

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties 2

Standartinė Vytukass » 2017-03-11 01:16

Skaitau,skaitau,bet nieko nesuprantu kas netaip.Ko tos moteriskes nori.
Nu gerai,kad Ristune nevienam is Kaunieciu nusluoste nosi Kaciargos trasoje,taip Saunuole.
EGLE apvaziavo puse svieto ir mums kaikuriems iki jos toli,irgi Saunuole.
Bet vistiek vyriska gimine daugiau pasiekus motociklistu bendruomeneje,
nes paprasciausiai ju ir vazineja daugiau nei moteriskos gimines.
As moteriska gimine palyginciau su Rusija ,umom Rasiju nepaniat, ten irgi pilna krastutinumu.
Nu bet kam cia rekti ant viso svieto,gal cia kokia viesuju rysiu akcija,kad pritraukti demesio ir remeju?
Panasu tada i Benedikta,nors galima ir tyliau bet padaryti,bet kaip sako : kiekvienam savo ,arba kiekvienas kaimas turi savo idi... .
Cia mano nuomone,atsiprasau,jeigu kazka izeidziau,ir nepaminejau Ju pasiekimu,bet visiems neitiksi.

Grįžti į “Pokalbiai offtopic”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra