Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Straipsniai moto tema. Foto. Video, Avarijos-LT. Avarijos užsieny.
Vartotojo avataras
ramgav
Pranešimai: 586
Užsiregistravo: 2015-10-30 10:31
Karma: 350

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė ramgav » 2017-02-02 08:42

Evergreen rašė:Žinutės nuoroda
Žinot, Luisė Prais (Lois Pryce) man pasakojo, kaip pakraupo, kai, važiuodama per Iraną, buvo užpulta. <skip>

Ir kas cia nuostabaus? Tu, kaip motokeliautoja (ir visi kiti keliautojai) turi zinoti, kad atvaziuojant i sali, turi atvaziuoti "open minded", priimti tos salies paprocius, istatymus, zmones "as is", o ne atvezti ir pirsti jiems kazka savo. Taip busi priimtas teigiamai.
Visi puikiai zinom, kas yra musulmonai ir musulmoniskos salys. Visi zinom, kad musulmonai moteris laiko mesos gabalu, skirtu seksui ir vaiku gimdymui, na dar est kad padarytu. Nereikia Irano, lietuviu pamegtuose Egiptuose ir Turkijose babajams irgi sunkiai pimpalai kelnese nusilaiko, europietes turistes matant, ir 99% is ju padarytu ta pati tolimoje dykumoje.
Iranas - viena is rusciausiu, ir griezciausiai besilaikanciu tradiciju islamo salis, tai nieko nuostabaus, jei ju akimis ziurint "motociklaujantis mesos gabalas" atsirado kazkur ten, kur nei gyvos dvasios, ir tik vienas apsineses musulmonas. Policininkai garantuotai butu padare ta pati, budami jo vietoj, taigi ir paaiskino "mesos gabalui" jos vieta.

Cia ne moters - motokeliautojos problema, o apskritai - musulmonisku tradiciju reikalai. Beje, toki varianta, kad moteris pati kalta, viena budama kazkur, girdziu jau ne pirma, ir ne antra karta. Pats viena kelione ruosiu su Irano uzkabinimu, ir labai nuogastauju del kartu keliausianciu moteru. Aiskinsiuosi visais kanalais, ka joms galima ten daryti, o ko ne. Nes zinau, kad padarius kazka neteisingai (nors visiskai nomaliai Europos akimis), bus pacios kaltos.
Toks gyvenimas, toks pasaulis. Del to jis ir idomus.

Hau!


I just want to live while I'm alive..
R1200GSA LC; 690EnduroR
ramgav klajonės
SaintBastards.lt
Vytukass
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2015-10-27 21:58
Karma: 266

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Vytukass » 2017-02-02 08:53

turistux rašė:O va žygiais moterų, kurių kiaušai didesni už mano žaviuosi, bet kažkaip ir prisibijau... :)

Nebijai uzsitraukti Eglutes nemalones, uz Moteriskus Kiausus,Ji jautri pas mus pasidarius. :)
Vartotojo avataras
Plasnart
Pranešimai: 851
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:30
Karma: 935

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Plasnart » 2017-02-02 10:46

turistux rašė:Žinutės nuoroda
ramgav rašė:Egle, tavo, kaip motokeliautojo(s) kiausai, yra didesni, nei visu cia esanciu vyriskos (ir moteriskos) lyties keliautoju (ar "keliautoju") kartu sudejus. Manau, mazai kas del to gincytusi. Pats esu prikeliaves ne viena desimti tukst. km, bet net per milimetra nedrysciau lygintis su tavim. Sioj vietoj tau didelis RESPECT!

Taciau pasakysiu as ir kita savo nuomone - man patinka vyriski vyrai ir moteriskos moterys (o ne kazkaip atvirksciai). Ir nesvarbu, ar tai yra keliautojai(os), motociklautojai(os), ofisnykai(es), tinginiai(es), ar mezgejai(os) vaseliu.

Man irgi taip patinka.
Ir nežinau kaip jums, bet man kažkaip nuo vaikystės patinka papai :) Ir niekaip neišaugu iš to... gal po kokių 60-ies praeis...
O va žygiais moterų, kurių kiaušai didesni už mano žaviuosi, bet kažkaip ir prisibijau... :)


Pamąstymui, o kas jeigu....

Prisiminiau vieno brandaus rimto žmogaus mintį, kad visas žmonijos pasaulis sukasi apie "tą galą". Ko gero sunku nesutikti, kad daug ką žmonės keistai daro vien "dėl to" Siekiama gražiau atrodyti, karjera, gražesni namai, "kietesni" automobiliai, motociklai... t.t. Ir jei moteris "duotų" tiek kiek "norisi" vyrui ir atvirkščiai, sugriūtų visa žmonijos ekonomika. Tokiam pasaulyje greičiausiai nebereiktų jokio išskirtinumo, drąstiškai sumažėtų vartojimas, nebetektų prasmės vyrams pirkti brangaus automobilio, o moterims "investuoti" į savo grožį...
HONDA CRF1000
4xRG
Pranešimai: 4190
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 918

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė 4xRG » 2017-02-02 11:07

Pasaulis be sex-pasaulis be ateities. Prasidėtu karai dėl moterų. Indijoje didelis moterų trūkumas daveda iki viešo jų grupinio prievartavimo, žudymo.
Daugumoje pasaulio vietų labai pasikeitė lyčių paskirtis, seniau vyras turėjo eiti mišką ir partemti mamutą o dabar moteris nuvaževo į kokį "LLiddlą" ir parsivežė du nes buvo akcija.

Kol jos jaunos tol prie jų priekabiauja, siūlo visokes nesamones o preis keletas metų sėdės kokiam bare ir lauks kol koks ikaušes ką pasiūlys ;)
Vartotojo avataras
klemkas
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 2015-10-31 11:08
Karma: 221

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė klemkas » 2017-02-02 11:17

Leptelsiu, kad visas tas nepagarbos moteriai blogis, šiame forume neegzistuoja.

Yra viena tema, kurioje postinami "žeminantys" paveikslėliai su moterimis (kurios pačios fotografavosi, turbūt už pinigus, niekas jų nevertė to daryti) ir viskas. Galima tą temą apeiti, galima joje parašyti pastabas, ką Tinkladraskis ir padarė, ir manau dalis žmonių sureagavo ir iš pagarbos vienas kitam, tikrai postino mažiau tokių nuotraukų. O visumoj pas mus forume jokios netolerancijos nėra. Tos nuotraukos yra šalutinis produktas to, kad daugumą čia sudaro vyrai.

Asmeniškai, man buvo įdomu sužinoti, kad tokia problema egzistuoja pasaulyje, ir filmukas labai geras. Nes tikrai nebuvau susidūręs ir nežinojau. Bet nemanau, kad už tai pylos turim gauti mes. Taip pat nemanau, kad keli pavyzdžiai iš viso pasaulio yra statistiškai patikimi, kad ta problema egzistuoja visur išsivysčiusiose šalyse.
4xRG
Pranešimai: 4190
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 918

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė 4xRG » 2017-02-02 11:18

Litexpo vykstančioje parodoje STUDIJOS 2017 policijos viliotinis
16299368_10154765811070272_2197862424805309516_n.jpg
Pasaulinis viliojimo standartas;
Motociklas, Blondinė ir gyvūnėlis

Tai ką norėti iš eilinių žmonių :) :)
Vartotojo avataras
klemkas
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 2015-10-31 11:08
Karma: 221

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė klemkas » 2017-02-02 11:20

4xRG rašė:Žinutės nuoroda ... Indijoje didelis moterų trūkumas daveda iki viešo jų grupinio prievartavimo, žudymo.

Paradoksas ar idiotizmas, žudyti, nes jų trūksta ir dar labiau mažinti? Ne į temą čia, bet pykdo mane žmonių bukaprotiškumas.
Vartotojo avataras
Plasnart
Pranešimai: 851
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:30
Karma: 935

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Plasnart » 2017-02-02 11:23

Galima daryti tam tikrą išvada pagal mokslininkų tyrimą su pelėmis (jei jau labai rimtai pažiūrėjus ką išdarinėja žmonės palyginus su gyvūnais tai dar reiktų gerai pasvarstyti kas labiau pažengęs :) (karai, prievartavimai ir t.t.)

Mokslininkai uždaroje erdvėje pelėms davė pakankamai maisto, vandens bei užtikrino jų saugumą (nepriėjo katinai). Labai greitai išaugo jų populiacija, bet po kelių kartų jos nustojo daugintis ir visos išmirė (nors visko turėjo pakankamai) Eksperimentas buvo vykdomas kelis kartus ir vistiek po tam tikro kartų skaičiaus baigdavosi taip pat.

Taigi moterys "neduokit" pakankamai, nes kitaip mūsų civilizacija išnyks :)
HONDA CRF1000
4xRG
Pranešimai: 4190
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 918

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė 4xRG » 2017-02-02 11:27

klemkas rašė:Žinutės nuoroda
4xRG rašė:Žinutės nuoroda ... Indijoje didelis moterų trūkumas daveda iki viešo jų grupinio prievartavimo, žudymo.

Paradoksas ar idiotizmas, žudyti, nes jų trūksta ir dar labiau mažinti? Ne į temą čia, bet pykdo mane žmonių bukaprotiškumas.

Žmogus be meilės paprasčiausiai sulaukėja. Man teko rimtai kalbėtis su kaukaziečiu kuris (pamylėjo asile) nes jo šeima prieš vestuves negalėjo jam nupirkti prostitutės, o nekaltas jis negalėjo būti tikru vyru.
Gerai Ramūnas parašė kad reikia kitas tautas suprasti pagal jų tradicijas ir papročius.
Vartotojo avataras
Evergreen
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2016-07-21 18:04
Karma: 57

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Evergreen » 2017-02-02 11:46

Eglutė jautri pasidarius... Jūs tikrai, nuoširdžiai nesuprantat, kad TAI yra žeminantys pasisakymai? Utiutiu, papyko mergaitė. Jei aš turiu kitokią nuomonę ir kitokias patirtis, nei jūs, tai pati kalta, kad 'jautri' pasidariau...jooo.

Nežinau, nenorima ar nesugebama suprasti. Reakcija gynybinė, ir be poros išimčių, vien pati tema kelia tik susierzinimą, pyktį ir agresiją. Išsakiau savo ir kitų moterų motociklininkių patirtį ir nuomonę seksizmo atvejais visame pasaulyje; nieks nebuvo taikyta nei vienam jūsų asmeniškai, tačiau beveik visi tai priėmėte kaip asmeninį kaltinimą būtent jums/forumui. Gaila.

Dar labiau gaila, kad taip ir nepamačiau nuoširdaus noro ir pastangų įsiklausyti ir suprasti. Jums svarbu 'laimėti' diskusiją, nes priimate ją kaip ginčą. Bandžiau paaiškinti visais įmanomais kampais su skirtingais pavyzdžiais, bet vietoj to, kad pasigilinti ir suprasti, sulaukiau tik patyčių ir puolimų. Nenuostabu, kad kelios mano kalbintos motociklininkės nenorėjo prisijungti prie temos-matyt, puikiai žino, kokios reakcijos sulauks, ir paprasčiausiai nenori streso. Bet jūs visi, be abejo, žinote geriau, ir apskritai, jautrios tos bobos pasidarė, ar ne?

Taigi well done, jūs 'laimėjote'. Lygis pademonstruotas visu gražumu. Ar evoliucija gali regresuoti? Pasirodo, taip. Sveikinu!

Man laikas į kelią; gerų jums visiems važinėjimų ir diskusijų ir dideliausios sėkmės. I'm outta here.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė turistux » 2017-02-02 12:06

Vytukass rašė:Žinutės nuoroda
turistux rašė:O va žygiais moterų, kurių kiaušai didesni už mano žaviuosi, bet kažkaip ir prisibijau... :)

Nebijai uzsitraukti Eglutes nemalones, uz Moteriskus Kiausus,Ji jautri pas mus pasidarius. :)

Ne nebijau :). Teko susipažinti asmeniškai, ji žino, kad man ji simpatiška ;)
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
rusnietis
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: 2015-11-02 22:56
Karma: 535

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė rusnietis » 2017-02-02 12:36

Man vienam šita tema primena Valinsko situaciją? Kol vedė laidas ir renginius - buvo labai gerbiamas kaip savo srities profesionalas. Bet kai panoro atstovauti tautą ir pabandė tai daryti - labai greitai buvo išpurtytas iš rogių su visom pasekmėm.

Tikiuosi grįš Evergreen į forumus su įdomiais pasakojimais ir nuotraukomis kur ką pamatė ir kaip paprasti žmonės pasaulyje gyvena. Nei daugiau, nei mažiau ;)
Vartotojo avataras
ramgav
Pranešimai: 586
Užsiregistravo: 2015-10-30 10:31
Karma: 350

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė ramgav » 2017-02-02 13:21

Evergreen rašė:Žinutės nuoroda
Man laikas į kelią; gerų jums visiems važinėjimų ir diskusijų ir dideliausios sėkmės. I'm outta here.


Egle lek i kelia, ir sugryzk su idomiais tekstais apie savo, ir ne savo kelioniu patirti. Tu tai darai geriausiai :)
O sita tema yra kaip religiniai karai audi vs bmv, iphone vs android.

As asmeniskai zaviuosi vaziuojanciomis merginomis, ir man patinka tai. Taip pat patinka joms padeti, jei matau toki poreiki. Ir man nera parkiu, jei tokiai merginai pasiulius pagalba, ji be parkiu pasako, aciu, sita as moku ir pati. Tai puiku!

Vaziuokit, dziuginkit moto bendruomene, sypsokites ir nesiparinkit. :)

:ugeek:
I just want to live while I'm alive..
R1200GSA LC; 690EnduroR
ramgav klajonės
SaintBastards.lt
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2482
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 977

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė draginoid » 2017-02-02 14:12

turistux rašė:Žinutės nuoroda O va žygiais moterų, kurių kiaušai didesni už mano žaviuosi, bet kažkaip ir prisibijau.

Stengiuosi vengti moteru su kiausais. Bet pas mus tokiu nedaug. Dauguma ju Brazilijoje ir Tailande :)

Na ir uzkure cia tema Tinkladraskis!
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Decoy » 2017-02-02 14:17

Beje, šiuo metu Vilniuje yra pilna socialinės reklamos prieš smurtą ir seksizmą pusnuogio moteriško kūno pavidalu.
Aš visai pasimečiau, žodžiu.... nacionaliniai komitetai ir asociacijos tvirtina projektus, gauna tam EU paramą, bet tai nepatinka moterims?
Tai kaip jie praeina...?
Drop a gear and disappear.
Mr. Masta Kila
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2016-04-22 10:14
Karma: 124

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Mr. Masta Kila » 2017-02-02 17:07

Lietuvos aukščiausias vadovas - Grybauskaitė, Lietuvos gynybos vadė - Juknevičienė (buvo), Lietuvos Seimo vadovė - Graužinienė (buvo), Vokietijos vadovė (o tai reiškia Europos) - Merkel. Tai apie kokias moterų teises mes dar kalbam?
Feminizmas, kaip judėjimas, Europoj niekam nereikalingas, nes papračiausiai viskas tuo klausimu išspręsta.
Moterys lygios tiek versle, tiek socialiniam gyvenime, išskyrus fiziologines galimybes. Ir nei papų, nei birkos ilgis nenusako gyvenime užimamos pozicijos, o tik protiniai ir kiti gebėjimai.

Moters užpuolimas Irane? :lol: Tai gal jūs tikitės, kad ir ISIS stovykloj Mohameto pripučiamą lėlę be pasekmių padulkinsit? :D Turbūt tuos anekdotus reikėtų pasakoti Irano forumuose ir taikyti tų šalių vyrams, o ne skleisti tą, ko nėra.

Pusnuogė moteris = moters žeminimas? Čia aišku išvis anekdotas, beveik neabejoju, išugdytas nepilnavertiškumo komplekso.
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2606
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1151

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Tinkladraskis » 2017-02-02 17:13

Kad diskusija nepritiltų štai mums tekstas iś Aldonos. Idealiai tinka šiai temai.

http://www.15min.lt/m/id/gazas/autosportas/aldona-juozaityte-nederetu-netiketi-25-535012
Vartotojo avataras
rusnietis
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: 2015-11-02 22:56
Karma: 535

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė rusnietis » 2017-02-02 17:45

Tinkladraskis rašė:Žinutės nuoroda Kad diskusija nepritiltų štai mums tekstas iś Aldonos. Idealiai tinka šiai temai.

http://www.15min.lt/m/id/gazas/autosportas/aldona-juozaityte-nederetu-netiketi-25-535012


Ieškojo partnerio, kuriam visiškai nesvarbu baigti ralį ir rado. Su supermoto. Ir nebaigė. Win-win :)

Pankai su pankais, sportininkai su sportininkais ;)
4xRG
Pranešimai: 4190
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 918

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė 4xRG » 2017-02-02 20:26

Tinkladraskis rašė:Žinutės nuoroda Kad diskusija nepritiltų štai mums tekstas iś Aldonos. Idealiai tinka šiai temai.

http://www.15min.lt/m/id/gazas/autosportas/aldona-juozaityte-nederetu-netiketi-25-535012

Citata:
Būsimas porininkas – iš Kauno, o aš laisvu laiku užsivertusi „Motociklininkių kalendoriaus 2016“ ruoša ir fotosesijomis, todėl bendros treniruotės neturėjome. Ir net gyvai nepasimatėme. Tačiau, kiek tai įmanoma, varžybų „niuansus“ derinome per atstumą.
Tai jai darai kalendorių tai nėra ko čia ant to parininko viską nurašyti.
Butent Eglė ir pasisakė kad tai gadina tikrų motociklininkių įvaizdį.
Tai kuria motociklininkia tikėti?
2016-08-06_16.31.55_zpsmhuyjtkd.jpg
Eglia?
Motociklininke Aldona Pieva A1_2017.jpg
Aldona Pieva
4xRG
Pranešimai: 4190
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 918

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė 4xRG » 2017-02-02 20:36


Grįžti į “Pokalbiai offtopic”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot]