Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Straipsniai moto tema. Foto. Video, Avarijos-LT. Avarijos užsieny.
Vartotojo avataras
ramgav
Pranešimai: 586
Užsiregistravo: 2015-10-30 10:31
Karma: 350

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė ramgav » 2017-02-01 23:23

Egle, tavo, kaip motokeliautojo(s) kiausai, yra didesni, nei visu cia esanciu vyriskos (ir moteriskos) lyties keliautoju (ar "keliautoju") kartu sudejus. Manau, mazai kas del to gincytusi. Pats esu prikeliaves ne viena desimti tukst. km, bet net per milimetra nedrysciau lygintis su tavim. Sioj vietoj tau didelis RESPECT!

Taciau pasakysiu as ir kita savo nuomone - man patinka vyriski vyrai ir moteriskos moterys (o ne kazkaip atvirksciai). Ir nesvarbu, ar tai yra keliautojai(os), motociklautojai(os), ofisnykai(es), tinginiai(es), ar mezgejai(os) vaseliu.

Todel skelbiu sau sia tema betiksle, ir ieskau, kaip ja galima "uz'mute'int". Xsaverai, yra tokia galimybe forume?


I just want to live while I'm alive..
R1200GSA LC; 690EnduroR
ramgav klajonės
SaintBastards.lt
Vartotojo avataras
Evergreen
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2016-07-21 18:04
Karma: 57

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Evergreen » 2017-02-01 23:37

Niekaip nesuprantu, kodėl siūloma šitą temą ištrinti ar užtildyti? Tai, kad kilo tiek aštrių reakcijų, rodo, kad diskusija verta dėmesio, o tai, kad diskutuojantieji sugeba išlikti civilizuoti, reiškia, kad kalbėtis sugebame. Ramgav, jei jums asmeniškai tema atrodo betikslė, mat mėgstate 'moteriškas moteris ir vyriškus vyrus' (kur jūs įžvelgiate, kad yra skatinama moterims būti nemoteriškoms ir vyrams-nevyriškiems?), tuomet esate kiek egoistiškas. Temą galima trinti vien todėl, kad vienam žmogui ji pasirodė beprasmė? Rimtai? Galiausiai, jei jūs manote, kad tema betikslė, juk ji nėra kažkaip iškelta ir in your face. Neįdomu - nediskutuokite. Ar aš kažką praleidau?
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2492
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 983

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė draginoid » 2017-02-01 23:37

Oho, kiek susikaupe! Dar ne vienos temos tiek neisirutuliavo per diena :)
As asmeniskas uz jokius skirstymus pagal spalva, isitikinimus, lyti ir tt.
Bet, kaip nebutu keista (gal ne), nori nenori savaime susikrato kolektyvai pagal interesus, mentaliteta, intelekta ir kitus pozymius. Visi kiti pozymiai ne prie ko.
Kita vertus, sunku rasti darnu kolektyva ar grupe, kur butu labai skirtingi zmones, suprantatis vienas kita....

Dar noreciau pridurti, labiausia erzina, kai bandoma issiskirti: ale as moteris (gejus, spalvotas ir tt), kad visi demesi atkreiptu. Keliauji, ir super. Vairuoji gerai baika, dar geriau.
Nesu mates ne vieno ryzo ar pliko baikerio, kuris bandytu save isskirti is minios :)
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2492
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 983

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė draginoid » 2017-02-01 23:46

Evergreen rašė:Žinutės nuoroda ji fotografuodavo arba skaitydavo knygą sėdėdama už nugaros. Taip pasikeisdami ir nuvairavo nuo Madrido iki Gambijos ir atgal

Va cia tai kietai! Kaip is Bollywoodo filmo :)
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
Vartotojo avataras
ramgav
Pranešimai: 586
Užsiregistravo: 2015-10-30 10:31
Karma: 350

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė ramgav » 2017-02-01 23:55

Evergreen rašė:Žinutės nuoroda Niekaip nesuprantu, kodėl siūloma šitą temą ištrinti ar užtildyti? Tai, kad kilo tiek aštrių reakcijų, rodo, kad diskusija verta dėmesio, o tai, kad diskutuojantieji sugeba išlikti civilizuoti, reiškia, kad kalbėtis sugebame. Ramgav, jei jums asmeniškai tema atrodo betikslė, mat mėgstate 'moteriškas moteris ir vyriškus vyrus' (kur jūs įžvelgiate, kad yra skatinama moterims būti nemoteriškoms ir vyrams-nevyriškiems?), tuomet esate kiek egoistiškas. Temą galima trinti vien todėl, kad vienam žmogui ji pasirodė beprasmė? Rimtai? Galiausiai, jei jūs manote, kad tema betikslė, juk ji nėra kažkaip iškelta ir in your face. Neįdomu - nediskutuokite. Ar aš kažką praleidau?


As neprasiau trinti, rakinti etc sia tema. Diskutuokite, del dievo meiles, iki pazaliavimo :) Tik noriu sau asmeniskai, savo nustatymuose sia tema uzsimutint, kad ji man "nemutintu" akiu :) Tik tiek. Nemanau, kad tai egoistiska, visu kitu tai nepaliestu, tik mane pati :)
Sioje temoje nieko neizvelgiu, ir nesistengiu uzvelgti, tiesiog skaitau ir kartais pasisypsau beskaitydamas. Juk besisypsantys zmones atrodo mieliau, nei susirauke, tiesa? :)
Peace.
I just want to live while I'm alive..
R1200GSA LC; 690EnduroR
ramgav klajonės
SaintBastards.lt
4xRG
Pranešimai: 4203
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 922

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė 4xRG » 2017-02-01 23:56

draginoid rašė:Žinutės nuoroda Oho, kiek susikaupe! Dar ne vienos temos tiek neisirutuliavo per diena :)

Palauk kai po 12h pradėsim nuotraukas kelti.
Vartotojo avataras
Evergreen
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2016-07-21 18:04
Karma: 57

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Evergreen » 2017-02-02 00:01

ramgav rašė:Žinutės nuoroda
Evergreen rašė:Žinutės nuoroda Niekaip nesuprantu, kodėl siūloma šitą temą ištrinti ar užtildyti? Tai, kad kilo tiek aštrių reakcijų, rodo, kad diskusija verta dėmesio, o tai, kad diskutuojantieji sugeba išlikti civilizuoti, reiškia, kad kalbėtis sugebame. Ramgav, jei jums asmeniškai tema atrodo betikslė, mat mėgstate 'moteriškas moteris ir vyriškus vyrus' (kur jūs įžvelgiate, kad yra skatinama moterims būti nemoteriškoms ir vyrams-nevyriškiems?), tuomet esate kiek egoistiškas. Temą galima trinti vien todėl, kad vienam žmogui ji pasirodė beprasmė? Rimtai? Galiausiai, jei jūs manote, kad tema betikslė, juk ji nėra kažkaip iškelta ir in your face. Neįdomu - nediskutuokite. Ar aš kažką praleidau?


As neprasiau trinti, rakinti etc sia tema. Diskutuokite, del dievo meiles, iki pazaliavimo :) Tik noriu sau asmeniskai, savo nustatymuose sia tema uzsimutint, kad ji man "nemutintu" akiu :) Tik tiek. Nemanau, kad tai egoistiska, visu kitu tai nepaliestu, tik mane pati :)
Sioje temoje nieko neizvelgiu, ir nesistengiu uzvelgti, tiesiog skaitau ir kartais pasisypsau beskaitydamas. Juk besisypsantys zmones atrodo mieliau, nei susirauke, tiesa? :)
Peace.


Ne taip supratau - atsiprašau:)
Vytukass
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2015-10-27 21:58
Karma: 266

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Vytukass » 2017-02-02 00:13

m.jpg


Ka norit darykit, bet man su mergina nuotrauka grazesne. :)
Prikabinti failai
v.jpg
Vartotojo avataras
Evergreen
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2016-07-21 18:04
Karma: 57

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Evergreen » 2017-02-02 01:01

O man gražiausios tokios nuotraukos:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ir tikiuosi, kad mergaitės šiose nuotraukose užaugusios pateks ant Dakaro ralio, o ne pupyčių, pleibojaus zuikyčių ar panašių plakatų. Beje, nemenkinu nei pupyčių, nei zuikyčių - modelio darbas taip pat reikalauja talento. Tačiau motociklininkės, manau, mieliau važiuoja, o ne pozuoja.
Vytukass
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2015-10-27 21:58
Karma: 266

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Vytukass » 2017-02-02 01:19

Sitokios man irgi visai prie sirdies. :)
DSC_0964.JPG
4xRG
Pranešimai: 4203
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 922

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė 4xRG » 2017-02-02 01:36

Evergreen rašė:Žinutės nuoroda
Ir tikiuosi, kad mergaitės šiose nuotraukose užaugusios pateks ant Dakaro ralio, o ne pupyčių, pleibojaus zuikyčių ar panašių plakatų. Beje, nemenkinu nei pupyčių, nei zuikyčių - modelio darbas taip pat reikalauja talento. Tačiau motociklininkės, manau, mieliau važiuoja, o ne pozuoja.

Ir DAKARas turi savo papus
0010_hugo_payen_dakar_2012_010.jpg
0082_makingof_anna_polina_hugo_payen_dakar_2012_067.jpg
anna-polina-pose-devant-la-moto-d-hugo-payen-11032977fxumq_2038.jpg


Dabar viskas yra paremta (papais) ir tai neigti beprasmiška, sportas, prekyba, žinesklaida, reklama, ir t.t. Tie patys motociklai pristatomi dailių merginų parodosia. Tai net nepataikavimas vyrams tiesiok tai tapo norma. Pusnuogės merginos reklamose skirtose merginom ir moterim daug daugiau naudojamos ir apie tai viskas gerai.
Vartotojo avataras
Evergreen
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2016-07-21 18:04
Karma: 57

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Evergreen » 2017-02-02 02:02

domas rašė:Žinutės nuoroda “Vis dar priimtina moteris motociklininkes išvadintinti ‚lesbėmis‘, ‚pankėmis‘, ‚valkatomis‘ ir dar stipresniais epitetais, jei jos turi nuomonę ir nebijo jos išsakyti; vis dar normalu laikyti moteris motociklininkes vyrų nuosavybe arba aksesuarais, vis dar priimtina laidyti juokelius apie moterų motociklininkių homoseksualumą, vis dar normalu motociklų parduotuvėse ir servisuose nekreipti į moteris dėmesio, nes juk veikiausiai jos nevažiuoja, o tik sėdi vyrui už nugaros”
Kaip suprantu į šią pastraipą sudėta skaudi asmeninė patirtis- skaitydamas tekstą vėl ir vėl bandau pagauti „kame šaknys“- esu įsitikinęs, kad moterys motociklistės tikrai nėra ignoruojamos ar viešai keikiamos. Manau esmė glūdi tavyje pačioje- tavo išvaizdoje, tavo elgsenoje, turbūt šie faktoriai sukelia tiek neigiamos žmonių reakcijos.
Jei būtum kranistė, troleibuso vairuotoja, ministrė, o ne rašanti motociklininkė greičiausia esmės tai nekeistų. Sprendimų ar išeičių reiktų ieškoti arba neieškoti tau pačiai, siūlyčiau truputį ramiau tratinti seksistinius- feministinius fejerverkus ar stengtis išgvildenti lytiškumo rebusą- foninis triukšmas užgožia esmę.


Žinot, Luisė Prais (Lois Pryce) man pasakojo, kaip pakraupo, kai, važiuodama per Iraną, buvo užpulta. Tik pakraupo ne dėl užpuolimo. Ji kirto dykumą labai apleistu keliu ir sustojus degalinėje, kur aplink - nė gyvos dvasios, ją užpuolė, kaip ji spėjo, narkotikų pavartojęs iranietis degalinės darbuotojas. Luisė apsigynė, šoko ant motociklo ir nurūko, tačiau kai ji pasiekė artimiausią miestelį ir apie įvykį pranešė policijai, jai buvo atkirsta: pat kalta, kad važiuoji viena. Užpuoliko ieškoti ar bausti policija net nesivargino.

Turiu vilties, kad galbūt Lietuvos motobroliai šiek tiek skiriasi nuo Irano policininkų? Jūs sakote, kad jei išgirdau tam tikrų epitetų, tai veikiausiai pati jų ir nusipelniau savo išvaizda (WTF??) ar elgesiu. Taigi smerkiate ne kaltininką, o auką? Well done, Irano moralės policija jus pasitiktų išskėstomis rankomis.

Bet patikslinimui: 'lesbe' buvau išvadinta po to, kai pasidalinau šiuo straipsniu:

https://womenadvriders.com/sex-dollar-bills/

Pankė ir valkata - lietuvių motobrolių pasisakymai feisbuko diskusijose.

Toli gražu nesu vienintelė, kuriai tai nutinka. Taip, tokie riebesni epitetai nėra dažni, kur kas dažnesnės yra mikroagresijos, kai vyrai baisiausiai nustemba, jog važiuoju pati arba daug keliauju motociklu; dviprasmiški pasiūlymai; baisiai sumanus humoras apie mano plaukų spalvą ir kaip ji atspindi mano motogebėjimus; primityvus humoras; tokie vyrų pasisakymai, kaip 'aš ne merga, kad važiuočiau su tokiu ir tokiu mocu', 'tau ką, mėnesinės, kad taip reaguoji',....galėčiau vardinti ir vardinti be galo ir be krašto. Ir ne tik aš, o daugybė moterų motociklininkių iš viso pasaulio.

Ačiū už pasiūlymą 'ramiau tratinti seksistinius-feministinius fejerverkus'. Tokiu pasisakymu tik parodote, kaip menkai vertinate ne tik pačią temą, bet ir moteris,kurios kelia tokius klausimus. Ką tik teigėte, jog 'esate įsitikinęs, kad motociklininkės nėra ignoruojamos'. Kaipgi, sakykit, jūs tuo įsitikinęs? Esate apklausęs daug motociklininkių šia tema? Kodėl jums taip sunku priimti, kad kažkiek seksizmo moterų motociklininkių atžvilgiu egzistuoja? Pabandykite nors minutėlę įlysti į mūsų kailį, jei jau taip arogantiškai deklaruojate, kad apie moteris ir jų problemas išmanote geriau, nei mes pačios, o kad būtų lengviau įsijausti, rekomenduoju štai šį filmuką (ilgai netruks):

Vartotojo avataras
Evergreen
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2016-07-21 18:04
Karma: 57

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Evergreen » 2017-02-02 02:08

4xRG rašė:Žinutės nuoroda
Evergreen rašė:Žinutės nuoroda
Ir tikiuosi, kad mergaitės šiose nuotraukose užaugusios pateks ant Dakaro ralio, o ne pupyčių, pleibojaus zuikyčių ar panašių plakatų. Beje, nemenkinu nei pupyčių, nei zuikyčių - modelio darbas taip pat reikalauja talento. Tačiau motociklininkės, manau, mieliau važiuoja, o ne pozuoja.

Ir DAKARas turi savo papus
0010_hugo_payen_dakar_2012_010.jpg
0082_makingof_anna_polina_hugo_payen_dakar_2012_067.jpg
anna-polina-pose-devant-la-moto-d-hugo-payen-11032977fxumq_2038.jpg


Dabar viskas yra paremta (papais) ir tai neigti beprasmiška, sportas, prekyba, žinesklaida, reklama, ir t.t. Tie patys motociklai pristatomi dailių merginų parodosia. Tai net nepataikavimas vyrams tiesiok tai tapo norma. Pusnuogės merginos reklamose skirtose merginom ir moterim daug daugiau naudojamos ir apie tai viskas gerai.


Aš nė nemėginu 'neigti' biustų įtakos reklamoje. Sex sells, viskas aišku. Aš prašau, kad galbūt motociklininkai MOTOFORUME galėtų tuos papus kažkaip pasilaikyti sau, nes moterims motociklininkėms MOTOFORUMUOSE mažiausiai norisi diskutuoti/matyti tokias žeminančias reklamas. Ar per daug norime? Motoforumuose kalbėti apie motosugebėjimus, motoreikalus, motokeliones, motoidėjas, o ne biustus?
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Decoy » 2017-02-02 02:42

Motokulty
Evergreen rašė:MOTOFORUMUOSE mažiausiai norisi diskutuoti/matyti tokias žeminančias reklamas. Ar per daug norime? Motoforumuose kalbėti apie motosugebėjimus, motoreikalus, motokeliones, motoidėjas, o ne biustus?

Kaip matau, kitos diskusijoje dalyvaujančios merginos nieko prieš tokius paveiksliukus neturi.
Jeigu pastebėjimas išties teisingas, reikėtu pakeisti "norime" į "noriu".
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
Evergreen
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2016-07-21 18:04
Karma: 57

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Evergreen » 2017-02-02 02:47

Decoy rašė:Žinutės nuoroda Motokulty
Evergreen rašė:MOTOFORUMUOSE mažiausiai norisi diskutuoti/matyti tokias žeminančias reklamas. Ar per daug norime? Motoforumuose kalbėti apie motosugebėjimus, motoreikalus, motokeliones, motoidėjas, o ne biustus?

Kaip matau, kitos diskusijoje dalyvaujančios merginos nieko prieš tokius paveiksliukus neturi.
Jeigu pastebėjima išties teisingas, reikėtu pakeisti "norime" į "noriu".


Pasigilinkite į Sevenmoons komentarą.

Pridėsiu tik tiek, kad jei jums tų biustų ir užpakalių taip būtinai reikia net ir motodiskusijose ir niekaip negalite susilaikyti net ir žinodami, kad kai kurioms narėms tai yra nemalonu, tuomet tikrai liūdna ir dalyvauti šio forumo diskusijose nebesinori visiškai.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė Decoy » 2017-02-02 03:05

Taip ji rašo apie bendras tendencijas, taip pat paminėjo jai yra labai gaila, kad kai kurios moterys tokių fotosesijų labai nori.

Taip ir yra, kažkam tai patinka, kažkam ne, bet, jokių moralinių nuostatų tokios nuotraukos ar fotosesijos nelaužo. Visuomenėje tai yra normalu. Gražios merginos ne tik pozuoja prie motociklų, jos yra visur - ar tai yra blogai? Aš manau kad ne.

Pvz, man nepatinka tas faktas, kad visur, kur kalbama apie smurtą šeimoje, iškart suprantama kad vyras muša žmoną. Taip pat, visur reklamuojamos supermamos, kurios paliko smurtaujančius vyrus. Miesto didžiuliuose plakatuose tokius vyrus dažnai vaizduoja su šuns galva. Bet as juk nereikalauju nuimti tų plakatų, nes man vienam ar su kaimynu Petru tai nepatinka.

Sakysi kad taip ir, dažniausiai, yra? O vat mane būtent mama vaikystėje diržu auklėjo, ne tėvas.
Tėvas kaip tik ginė. Ir nieko, myliu abu tėvus, žinau, kad buvau to pilnai vertas.
Dabar būdai kitokie, vietoj diržo planšėtę atima - efektas didesnis gaunasi.

Gal po 20 metų žmonės rašys "kaip taip galima, juk čia gyvenimas, planšėtę atimti - didžiausias blogis, tai netoleruojama".

Taip pat noriu pasakyti, kad keliauju ganėtinai daug, bet tikrai ne tiek, kiek Jus. Ir, vistiek, suprantu, kad kultūros pasaulyje yra labai skirtingos, ir negalime vaidinti kryžiuotį, tai yra kišti savo standartų kitiems ir tikėtis supratimo. Kitur, tu esi svečias, ir tave priims pagal galiojančią vietinę kultūrą. Tad jeigu važiuoji į to tipo šalis, buk pasiruošusi jog kažkas tave gali užpulti. Lygiai taip pat, aš galiu nuvykti į Somalį, Paragvajų arba, net, labiau civilizuotą Kinijos provinciją - ir ką, kai su peiliais eis į mane vietiniai, siūlai sakyti "pas mus, Lietuvoje tai nepriimta"? Situacija būtu lygiai tokia pat. Tai ne seksizmas, feminizmas, ar dar-kita-izmas. Tai yra skirtingos kultūros, su savo įpročiais.
Drop a gear and disappear.
4xRG
Pranešimai: 4203
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 922

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė 4xRG » 2017-02-02 03:31

Yra temos rimtos yra ne ir nereikia iš to daryti tragedijos. Internete jai neuždėjai :D niekas nesupras kad norėjai pajuokauti viską priemą kaip priešišką pasisakymą o jai dar kokią pastaba duosi tai visai priešas.
Girdetumėt kaip mes garaže vyrai apie vyrus vyriškai kalbam, tai manau nustotumėt kreipti dėmesį į kelis facebooko rešeivas ir tiek.Tokia viešumo kaina, kuo daugiau apie tave žinos tuo daugiau š pils.
Apie priekabevimą tai ką kalbėti tom kurios padavėjomis dirba ar kokiam alesupermarkete kasoje sėdi kiek gauna visokių dviprasmiškų pasiūlymų?

Manau čia ir yra moterų pagrindinė problema kad norėdamos lygybės jos nori bet kad ta lygybė būtų moteriška.
4xRG
Pranešimai: 4203
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 922

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė 4xRG » 2017-02-02 03:56

Egle prisimeni? ;)
MAMA AFRIKA?
citata:
(Darkart ačiū visiems už nuomones ir idėjas.Dėl moco apsispręsta, o visa kita reiks pasidaryti pačiai. Siūlau raukti temą,nes nematau prasmės toliau diskutuoti,ypač kai visiems būtinai reikia šiaušti šerį ir mėtytis savo susigalvotom ir niekuo nepagrįstom teorijom.
P.S. pasaulis didesnis, nei Europa. Kodėl noras jį pamatyti staiga tampa kriminalu?retorinis klausimas,atsakymo nelaukiu)
Advance-Dakar250-2011_motorcycle.jpg
Nors forume tau patarinėjo daugiau tai kelioniai tinkančius motociklus

Todėl niekas forume ir nenori kad kas ką nors už jį sprestu ;) ką rašyti o ko ne. Paprasčiause pasirinkimo laisvė
Vartotojo avataras
domas
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:13
Karma: 740

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė domas » 2017-02-02 07:27

Evergreen rašė:Žinutės nuoroda
domas rašė:Žinutės nuoroda “Vis dar priimtina moteris motociklininkes išvadintinti ‚lesbėmis‘, ‚pankėmis‘, ‚valkatomis‘ ir dar stipresniais epitetais, jei jos turi nuomonę ir nebijo jos išsakyti; vis dar normalu laikyti moteris motociklininkes vyrų nuosavybe arba aksesuarais, vis dar priimtina laidyti juokelius apie moterų motociklininkių homoseksualumą, vis dar normalu motociklų parduotuvėse ir servisuose nekreipti į moteris dėmesio, nes juk veikiausiai jos nevažiuoja, o tik sėdi vyrui už nugaros”
Kaip suprantu į šią pastraipą sudėta skaudi asmeninė patirtis- skaitydamas tekstą vėl ir vėl bandau pagauti „kame šaknys“- esu įsitikinęs, kad moterys motociklistės tikrai nėra ignoruojamos ar viešai keikiamos. Manau esmė glūdi tavyje pačioje- tavo išvaizdoje, tavo elgsenoje, turbūt šie faktoriai sukelia tiek neigiamos žmonių reakcijos.
Jei būtum kranistė, troleibuso vairuotoja, ministrė, o ne rašanti motociklininkė greičiausia esmės tai nekeistų. Sprendimų ar išeičių reiktų ieškoti arba neieškoti tau pačiai, siūlyčiau truputį ramiau tratinti seksistinius- feministinius fejerverkus ar stengtis išgvildenti lytiškumo rebusą- foninis triukšmas užgožia esmę.


Žinot, Luisė Prais (Lois Pryce) man pasakojo, kaip pakraupo, kai, važiuodama per Iraną, buvo užpulta. Tik pakraupo ne dėl užpuolimo. Ji kirto dykumą labai apleistu keliu ir sustojus degalinėje, kur aplink - nė gyvos dvasios, ją užpuolė, kaip ji spėjo, narkotikų pavartojęs iranietis degalinės darbuotojas. Luisė apsigynė, šoko ant motociklo ir nurūko, tačiau kai ji pasiekė artimiausią miestelį ir apie įvykį pranešė policijai, jai buvo atkirsta: pat kalta, kad važiuoji viena. Užpuoliko ieškoti ar bausti policija net nesivargino.

Turiu vilties, kad galbūt Lietuvos motobroliai šiek tiek skiriasi nuo Irano policininkų? Jūs sakote, kad jei išgirdau tam tikrų epitetų, tai veikiausiai pati jų ir nusipelniau savo išvaizda (WTF??) ar elgesiu. Taigi smerkiate ne kaltininką, o auką? Well done, Irano moralės policija jus pasitiktų išskėstomis rankomis.

Bet patikslinimui: 'lesbe' buvau išvadinta po to, kai pasidalinau šiuo straipsniu:

https://womenadvriders.com/sex-dollar-bills/

Pankė ir valkata - lietuvių motobrolių pasisakymai feisbuko diskusijose.

Toli gražu nesu vienintelė, kuriai tai nutinka. Taip, tokie riebesni epitetai nėra dažni, kur kas dažnesnės yra mikroagresijos, kai vyrai baisiausiai nustemba, jog važiuoju pati arba daug keliauju motociklu; dviprasmiški pasiūlymai; baisiai sumanus humoras apie mano plaukų spalvą ir kaip ji atspindi mano motogebėjimus; primityvus humoras; tokie vyrų pasisakymai, kaip 'aš ne merga, kad važiuočiau su tokiu ir tokiu mocu', 'tau ką, mėnesinės, kad taip reaguoji',....galėčiau vardinti ir vardinti be galo ir be krašto. Ir ne tik aš, o daugybė moterų motociklininkių iš viso pasaulio.

Ačiū už pasiūlymą 'ramiau tratinti seksistinius-feministinius fejerverkus'. Tokiu pasisakymu tik parodote, kaip menkai vertinate ne tik pačią temą, bet ir moteris,kurios kelia tokius klausimus. Ką tik teigėte, jog 'esate įsitikinęs, kad motociklininkės nėra ignoruojamos'. Kaipgi, sakykit, jūs tuo įsitikinęs? Esate apklausęs daug motociklininkių šia tema? Kodėl jums taip sunku priimti, kad kažkiek seksizmo moterų motociklininkių atžvilgiu egzistuoja? Pabandykite nors minutėlę įlysti į mūsų kailį, jei jau taip arogantiškai deklaruojate, kad apie moteris ir jų problemas išmanote geriau, nei mes pačios, o kad būtų lengviau įsijausti, rekomenduoju štai šį filmuką (ilgai netruks):


Šioje žinutėje patvirtini mano nuogąstavimus, kad žodžiai: „vis dar priimtina moteris motociklininkes išvadintinti ‚lesbėmis‘, ‚pankėmis‘, valkatomis‘ ir dar stipresniais epitetais” yra pagrįsti tavo asmenine patirtimi, kurią tu bandai pateikti kaip bendrinę problemą
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Motokelionės ir motociklizmas neturi lyties

Standartinė turistux » 2017-02-02 07:41

ramgav rašė:Egle, tavo, kaip motokeliautojo(s) kiausai, yra didesni, nei visu cia esanciu vyriskos (ir moteriskos) lyties keliautoju (ar "keliautoju") kartu sudejus. Manau, mazai kas del to gincytusi. Pats esu prikeliaves ne viena desimti tukst. km, bet net per milimetra nedrysciau lygintis su tavim. Sioj vietoj tau didelis RESPECT!

Taciau pasakysiu as ir kita savo nuomone - man patinka vyriski vyrai ir moteriskos moterys (o ne kazkaip atvirksciai). Ir nesvarbu, ar tai yra keliautojai(os), motociklautojai(os), ofisnykai(es), tinginiai(es), ar mezgejai(os) vaseliu.

Man irgi taip patinka.
Ir nežinau kaip jums, bet man kažkaip nuo vaikystės patinka papai :) Ir niekaip neišaugu iš to... gal po kokių 60-ies praeis...
O va žygiais moterų, kurių kiaušai didesni už mano žaviuosi, bet kažkaip ir prisibijau... :)
Beverly 350 ST

Grįžti į “Pokalbiai offtopic”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra