Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Straipsniai moto tema. Foto. Video, Avarijos-LT. Avarijos užsieny.
4xRG
Pranešimai: 4207
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 924

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė 4xRG » 2019-10-22 07:32

„ATV Turizmas” pagal Remygą: užtenka atsivežti „puslitrį“, bet su „litru“ smagiau
Praėjusį šeštadienį Vilniaus pakraštyje, greta Lavoriškių buvo duotas startas jubiliejiniam, jau dešimtą kartą „Bekelės vilkų“ klubo vadovo Remigijaus Gančieriaus organizuojamam „...
Šaltinis: 15min.lt
Vartotojo avataras
TWIN
Pranešimai: 1096
Užsiregistravo: 2016-07-26 15:22
Karma: 260

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė TWIN » 2019-10-22 07:47


Man atrodo kad turint noro butu galima uzgincyti. Siuntineja visokiais nesertifikuotais vaizdu rasikliais filmukus. Cia gal pilnai yra sumontuotas vaizdo irasas. Aisku policija eina lengviausiu keliu, kala bauda ir viskas. :shock:
Vartotojo avataras
klemkas
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 2015-10-31 11:08
Karma: 221

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė klemkas » 2019-10-22 08:12

TWIN rašė:Žinutės nuoroda

Man atrodo kad turint noro butu galima uzgincyti. Siuntineja visokiais nesertifikuotais vaizdu rasikliais filmukus. Cia gal pilnai yra sumontuotas vaizdo irasas. Aisku policija eina lengviausiu keliu, kala bauda ir viskas. :shock:

Sakyk ką nori, bet kai yra galimybė visiems kelių dalyviams būti policijos akimis, tai veikia labai prevenciškai ir gerina eismo situaciją. Pažeidimus daro todėl, kad galvoja, jog nenubaus, neįrodys, niekas nematė, todėl galima. Galima per raudoną varyt, galima nepraleist, galima chuliganaut, galima užmušt ir pabėgt. Aš už tokį policijos požiūrį į vaizdo įrašus ir tikiuosi nebus precedentų, kad jie būtų užginčyti ir mūsų idiotai įstatymų kūrėjai neuždraus vaizdo įrašų kaip įrodymų. Patikėk, nuo to visiems tik geriau, tiek auto, tiek moto vairuotojams.
Vartotojo avataras
domas
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:13
Karma: 740

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė domas » 2019-10-22 08:35

Teises skundikui metams atimt. Kad praeitu noras skusti ir kitiems registruotojams aiskus pavyzdys butu
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė Tinkladraskis » 2019-10-22 09:33

Domai, provokuoji? :)
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė Decoy » 2019-10-22 10:12

klemkas rašė:
TWIN rašė:
okuma rašė:https://www.autobanas.lt/motociklininkas-aciu-vairuotojau-per-tave-praradau-teises/?fbclid=IwAR1xSecpssp5qaPAPU6EHBnMi7P8NWBu4NJDCzJTdaaumPcpPhr9Khje07U
Man atrodo kad turint noro butu galima uzgincyti. Siuntineja visokiais nesertifikuotais vaizdu rasikliais filmukus. Cia gal pilnai yra sumontuotas vaizdo irasas. Aisku policija eina lengviausiu keliu, kala bauda ir viskas. :shock:
Sakyk ką nori, bet kai yra galimybė visiems kelių dalyviams būti policijos akimis, tai veikia labai prevenciškai ir gerina eismo situaciją. Pažeidimus daro todėl, kad galvoja, jog nenubaus, neįrodys, niekas nematė, todėl galima. Galima per raudoną varyt, galima nepraleist, galima chuliganaut, galima užmušt ir pabėgt. Aš už tokį policijos požiūrį į vaizdo įrašus ir tikiuosi nebus precedentų, kad jie būtų užginčyti ir mūsų idiotai įstatymų kūrėjai neuždraus vaizdo įrašų kaip įrodymų. Patikėk, nuo to visiems tik geriau, tiek auto, tiek moto vairuotojams.
Pilnai pritariu, straipsnis ganėtinai kvailas, asmuo rašo: "Man kažkas nepatiko, todėl nusprendžiau pažeisti įstatymą pats".

Pamačiau kad šuns savininkas nesurinko šūdų, todėl nusprendžiau jam juos sukišti į burną, nuo ko anas paspringo ir žuvo. Buvau išprovokuotas. Jis gali pažeidinėti įstatymą, o aš negaliu - neteisybė.
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
mykolaila
Pranešimai: 589
Užsiregistravo: 2015-10-22 19:37
Karma: 348

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė mykolaila » 2019-10-22 14:11

Decoy rašė:Žinutės nuoroda
klemkas rašė:
TWIN rašė:Man atrodo kad turint noro butu galima uzgincyti. Siuntineja visokiais nesertifikuotais vaizdu rasikliais filmukus. Cia gal pilnai yra sumontuotas vaizdo irasas. Aisku policija eina lengviausiu keliu, kala bauda ir viskas. :shock:
Sakyk ką nori, bet kai yra galimybė visiems kelių dalyviams būti policijos akimis, tai veikia labai prevenciškai ir gerina eismo situaciją. Pažeidimus daro todėl, kad galvoja, jog nenubaus, neįrodys, niekas nematė, todėl galima. Galima per raudoną varyt, galima nepraleist, galima chuliganaut, galima užmušt ir pabėgt. Aš už tokį policijos požiūrį į vaizdo įrašus ir tikiuosi nebus precedentų, kad jie būtų užginčyti ir mūsų idiotai įstatymų kūrėjai neuždraus vaizdo įrašų kaip įrodymų. Patikėk, nuo to visiems tik geriau, tiek auto, tiek moto vairuotojams.
Pilnai pritariu, straipsnis ganėtinai kvailas, asmuo rašo: "Man kažkas nepatiko, todėl nusprendžiau pažeisti įstatymą pats".

Pamačiau kad šuns savininkas nesurinko šūdų, todėl nusprendžiau jam juos sukišti į burną, nuo ko anas paspringo ir žuvo. Buvau išprovokuotas. Jis gali pažeidinėti įstatymą, o aš negaliu - neteisybė.


KET aiškiai parašyta kas galima ir ko ne. Kiekvieno mūsų asmeninis pasirinkimas prisiimant riziką kaip mes renkamės važiuoti - tarp eilių, apvažinėti kamščius ir t.t., tad nėra racijos kaltinti kitus, kad pažeidimą užfiksavo. Pats taip nusprendė važiuoti.
Vartotojo avataras
domas
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:13
Karma: 740

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė domas » 2019-10-22 18:52

Tinkladraskis rašė:Žinutės nuoroda Domai, provokuoji? :)

Na truputį susinervinau dėl mano manymu perdėto pilietiškumo, bet paskaitęs kaip Decoy užsprangdino šunį jo paties šūdais, supratau, kad yra kur kas didesnių problemų :) Ir nusiraminau :)
Vartotojo avataras
TWIN
Pranešimai: 1096
Užsiregistravo: 2016-07-26 15:22
Karma: 260

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė TWIN » 2019-10-22 20:04

klemkas rašė:Žinutės nuoroda
TWIN rašė:Žinutės nuoroda

Man atrodo kad turint noro butu galima uzgincyti. Siuntineja visokiais nesertifikuotais vaizdu rasikliais filmukus. Cia gal pilnai yra sumontuotas vaizdo irasas. Aisku policija eina lengviausiu keliu, kala bauda ir viskas. :shock:

Sakyk ką nori, bet kai yra galimybė visiems kelių dalyviams būti policijos akimis, tai veikia labai prevenciškai ir gerina eismo situaciją. Pažeidimus daro todėl, kad galvoja, jog nenubaus, neįrodys, niekas nematė, todėl galima. Galima per raudoną varyt, galima nepraleist, galima chuliganaut, galima užmušt ir pabėgt. Aš už tokį policijos požiūrį į vaizdo įrašus ir tikiuosi nebus precedentų, kad jie būtų užginčyti ir mūsų idiotai įstatymų kūrėjai neuždraus vaizdo įrašų kaip įrodymų. Patikėk, nuo to visiems tik geriau, tiek auto, tiek moto vairuotojams.

Teismas berods nepripazysta visokiu filmu demonstravimo. Gal klystu? :shock:
Vartotojo avataras
ltd
Pranešimai: 513
Užsiregistravo: 2016-03-20 10:15
Karma: 82

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė ltd » 2019-10-28 14:49

Trans Alp
Vartotojo avataras
ltd
Pranešimai: 513
Užsiregistravo: 2016-03-20 10:15
Karma: 82

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė ltd » 2019-10-28 15:26

Trans Alp
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė Tinkladraskis » 2019-11-04 14:01

Karolis Mieliauskas toliau šėlsta su motociklais ir promina prekinius ženklus :)
Šįkart Royal Enfield eilė.

Karolis Mieliauskas leisis į neeilinę kelionę pavojingiausiais Indijos keliais
Šaltinis: lrytas.lt
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2613
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė Tinkladraskis » 2019-11-05 14:02

Širdies smūgį patyręs Mindaugas nieko panašaus nelaukė: pamatęs, ką jam iškrėtė draugai, vos tramdė ašaras
Pastebėję, kaip patirtas širdies smūgis prislėgė Airijoje gyvenantį lietuvį Mindaugą, jo draugai sumanė išpildyti vyro vaikystės svajonę ir sugrąžinti prarastą gyvenimo džiaugsmą. Nuo mažens apie motociklą svajojęs Mindaugas negalėjo patikėti, ką jam iškrėtė draugai: spalio 27 dieną vyras buvo pakviestas į šventę, kurioje jo laukė blizgantis motociklas ir 160 motociklininkų, išreiškusių vyrui palaikymą.
Šaltinis: delfi.lt
4xRG
Pranešimai: 4207
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 924

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė 4xRG » 2019-11-05 20:55

Dakaro motociklininkas A.Gelažninkas po 8 dienų dykumoje grįžo skaudančia nugara, bet laimingas
Motociklininkas Arūnas Gelažninkas, atstovaujantis „Zigmas Dakar Team“, po 2019 m. Dakaro ralio Peru, regis, neturėjo laiko poilsiui. Pradėjęs nuo Tuarego ralio, jis visus metus...
Šaltinis: 15min.lt
Vartotojo avataras
okuma
Pranešimai: 780
Užsiregistravo: 2015-10-30 12:05
Karma: 363

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė okuma » 2019-11-06 05:31

vajėj koks senovišku dizainu naujas V-strom
kvadratinė fara žudo
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2159
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė turistux » 2019-11-06 07:09

okuma rašė:Žinutės nuoroda vajėj koks senovišku dizainu naujas V-strom
kvadratinė fara žudo

O man kaip tik tas geltonos spalvos toks retro - patrauklus. Tik nesupratau, geltonas tai yra 650 ar 1050. Jei 1050, tada biskį apgaulinga būtų aliuzija į dakarinį senovinį mocą su sunkiu litriniu plentiniu.
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2499
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 984

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė draginoid » 2019-11-06 09:07

Ko jus stebites? Nori tauta masinu SUV - prasom kruvos SUVu. Norit visi Adventure baiku, prasom jums kruvos Adventure.
Marketingas nesnaudzia. :)
Kol vaikysys madu, ta mada ir diktuos marketingistai. Kokybe ir savybes jau trecioje vietoje.
Svarbu ivaizdys Insta ir FCB :)
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė Decoy » 2019-11-06 09:18

Marketingas veikia tuomet, kai yra prekė. O prekę gamina tokią, kokiai yra paklausa. Naudoti gamyklas bet kam, ką pirktu vienetai, gali sau leisti tik labai turtingos kompanijos, tokių moto pasaulyje yra vienetai. Eksperementai dabar vyksta su elektriniais motociklais. Jie yra garantuota ateitis, lygiai taip pat kaip ir automobiliai. Todėl, per artimiausius 10 metų iš esmės su motociklai nieko nesikeis. Tiksliau, jie keisis tik kosmetiškai ir 'premium' funkcionalumas judės į biudžetinius modelius (ABS, ESP, sensoriai ir pan). Gal atsiras koks papildomas išmanumas, bet čia eksperimentuoja šalmų gamintojai.

Nebent Honda nuspręs kitaip ir nuspręs paleisti modelį su stabilizatoriumi ir autopilotu.
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2499
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 984

Apie motociklus ir motociklininkus žiniasklaidoje

Standartinė draginoid » 2019-11-06 09:32

Apie tai ir rasiau.
Atsiras daugiau el. baiku, bus madinga juos tureti (INSTA, FCB), prades visi gaminti elektrobaikus. :)
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.

Grįžti į “Pokalbiai offtopic”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra