Ieškomas motociklininkas :)

Straipsniai moto tema. Foto. Video, Avarijos-LT. Avarijos užsieny.
Dovilė
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2025-04-14 12:46
Karma: 2

Ieškomas motociklininkas :)

Standartinė Dovilė » 2026-02-08 14:09

draginoid rašė:Žinutės nuoroda
Dovilė rašė:Žinutės nuoroda Tai ar atsiras tas vežėjas :D

Tai Ziurke net savo telefono numeri parase. Pasuk jam

Dėkui :)


Vartotojo avataras
Paukstis
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2022-12-23 10:15
Karma: 2

Ieškomas motociklininkas :)

Standartinė Paukstis » 2026-05-27 08:30

Vis dar smalsu, tai ar pavyko prasivažiuot?
Kuo labiau pažįstu žmones, tuo labiau patinka šunys...
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2710
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 1057

Ieškomas motociklininkas :)

Standartinė draginoid » 2026-05-27 10:23

Paukstis rašė:Žinutės nuoroda Vis dar smalsu, tai ar pavyko prasivažiuot?

ziurke reikia klausti :)
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
Vartotojo avataras
ziurke
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2015-11-10 13:48
Karma: 106

Ieškomas motociklininkas :)

Standartinė ziurke » 2026-05-28 00:06

parase zinute cia po dingimo pusmecio.... vidury ziemos, kada galeciau pravezti, sakau rytoj :mrgreen: .... (sniego vos ne iki keliu).... sako ok patikslinkim laika :shock: ..... dar paklause ar nebus salta, sakau nu kai turi apranga gal nebus.... ir vel dingo ..... :lol:
Blogiausias...
Vartotojo avataras
Paukstis
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2022-12-23 10:15
Karma: 2

Ieškomas motociklininkas :)

Standartinė Paukstis » 2026-06-02 09:10

Čia tipo naujas scamas ar kažkas panašaus? :lol:
Kuo labiau pažįstu žmones, tuo labiau patinka šunys...
Vartotojo avataras
ziurke
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2015-11-10 13:48
Karma: 106

Ieškomas motociklininkas :)

Standartinė ziurke » 2026-06-02 23:39

Paukstis rašė:Žinutės nuoroda Čia tipo naujas scamas ar kažkas panašaus? :lol:


As pats sumaistyje :D visokiu cirku yra buve su tais "pavezink" , bet tokio da ne :mrgreen:
p.s. speju po pusmecio vel pasirodys.... biski lagina ....
Blogiausias...
Vartotojo avataras
Paukstis
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2022-12-23 10:15
Karma: 2

Ieškomas motociklininkas :)

Standartinė Paukstis » 2026-06-03 13:17

Įdomiausia tai, kad mačiau ir fb keliose grupėse šį prašymą. Tai arba niekas neapsiima( nebent žiurkė žiemą :D ) arba kažkas čia ne taip :roll:
Kuo labiau pažįstu žmones, tuo labiau patinka šunys...
Vartotojo avataras
ziurke
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2015-11-10 13:48
Karma: 106

Ieškomas motociklininkas :)

Standartinė ziurke » 2026-06-04 00:04

Paukstis rašė:Žinutės nuoroda Įdomiausia tai, kad mačiau ir fb keliose grupėse šį prašymą. Tai arba niekas neapsiima( nebent žiurkė žiemą :D ) arba kažkas čia ne taip :roll:


fcbk nebeziuriu, seniau tai ten pilna tu prasymu pavezint, nekreipdavau demesio nes ten zalios jaunos nezino ko nori bet pacios sau fainos issitaskymas belenkoks, nes mocai cia pzdc kaip fainai.... tai cia cioperistu tema senu diedu ar seip pradedanciuju motociklistu :D
retai sutinku pavezint keleive tik su rimtom islygom ir instruktazu, pagrinde jei draugai papraso ar koks unikalus atvejis.(akluju veziojimo renginis Aldonos ar seip rimto) tai bbd ant mergvakariu ir kitu nesusiprateliu. kazkada sedejau subaciuj visai be nuotaikos, priejo jauna intiligentiska dama is kompanijos ir paklause ar galeciau pavezint... :shock: nu ok bet reik salmo ir t.t. tai sako nedabar nes apranga netinkama, o sutartu laiku kai man patogu su instuktazu ir t.t. nes niekad nevaziavusi noretu isbandyt.... :) paliko vizitine... pasiguglinau...oba, zinoma menininke 8-) nu ok sutarem pavezinau, buvo jai baisiau bet ir man baisu nes net po issamaus instuktazo bande mane apsikabinus "pasukti" posukije ir teisinosi kad negali sukontroliuot to :D nu bet px, viskas ok buvo.
cia sutikau surizikuot tik del to kad parase Forume :D tai gal jo arba kazkas prikolina arba kazka gal vartoja be zoles :D
Blogiausias...

Grįžti į “Pokalbiai offtopic”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra