Forumo pabaiga

Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2617
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1155

Forumo pabaiga

Standartinė Tinkladraskis » 2026-05-03 12:14

Sveiki,
forumas egzistuos internete dar iki 2026.06.06 kai baigs galioti serverio nuomos sutartis.
Geras buvo forumas klėstėjimo laikais, daug asmeninio laiko įdėta, daug pažinčių ir draugysčių padėjo užmegzti.


Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2213
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 752

Forumo pabaiga

Standartinė turistux » 2026-05-03 20:25

Kodel uzdarom?
Beverly 350 ST, CRF1000
4xRG
Pranešimai: 4651
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 981

Forumo pabaiga

Standartinė 4xRG » 2026-05-04 00:38

turistux rašė:Žinutės nuoroda Kodel uzdarom?


Neliko kas užimtu vadovo pareigas. Forumas nepelno organizacija ir nei vienas steigėjas ir net vadovas negaudavo už veiklą jokių pinigų. Jokių nesutarimų dėl finansų nebuvo ir nėra. Forumas išsilaikydavo iš 1,2%.
Kad forumas dabar neužmigtu pirma reikėtu pratęsti serverių nuomą. Tada galima galvoti apie veiklos tęsinį. Viena ar kita kryptimi.
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2710
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 1057

Forumo pabaiga

Standartinė draginoid » 2026-05-04 07:46

Gaila, kiek ideta musu visu pastangu i forumo veikla. Bet paskutiniais metais jis jau uzgesinejo.
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2213
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 752

Forumo pabaiga

Standartinė turistux » 2026-05-04 15:00

Kiek serveriu nuoma kainuoja ir kiek dar eina ja sumazint?
Beverly 350 ST, CRF1000
4xRG
Pranešimai: 4651
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 981

Forumo pabaiga

Standartinė 4xRG » 2026-05-04 15:35

turistux rašė:Žinutės nuoroda Kiek serveriu nuoma kainuoja ir kiek dar eina ja sumazint?

Minimum 300e metam serverių nuoma.
Dedam pastangas kad viskas tęstųsi.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2213
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 752

Forumo pabaiga

Standartinė turistux » 2026-05-05 07:43

Pinigu, jauciu sociai is mokesciu lengvatos, didesne beda, kad kazkam uzsikrauna rupestis priziureti viesaja istaiga. Kas visai suprantama. O be istaigos, ner kaip pinigu susirinkt :-/
Beverly 350 ST, CRF1000
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2213
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 752

Forumo pabaiga

Standartinė turistux » 2026-05-06 06:49

Idomu, kiek yra pranesimu per diena ar savaite. Gal tikrai belieka kraustytis i FB grupe.
Beverly 350 ST, CRF1000
4xRG
Pranešimai: 4651
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 981

Forumo pabaiga

Standartinė 4xRG » 2026-05-06 07:59

turistux rašė:Žinutės nuoroda Idomu, kiek yra pranesimu per diena ar savaite. Gal tikrai belieka kraustytis i FB grupe.

Forumas yra visai kitokio bendravimo platforma. Kuri turi ilgalaike išliekamąją vertę. Jame gali tema būti naudinga kuri aktyvi nebuvo ir pora metų. Svarbu turinio kokybė o ne kiekybė. Tarkim jai į FB sudėtume nors puse forumo info iš FB gautųsi balaganas ir tiksli informacija paskęstu jos kiekyje. FB tai trumposios žinios kurios suteikia informacija o forumas informacijos analizė, ir archyvas kas yra svarbu. Dabar mūsų FB net negalima kitiems kelti jokios info kad išvengti per didelio ir nereikalingo balagano.
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2710
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 1057

Forumo pabaiga

Standartinė draginoid » 2026-05-06 13:20

turistux rašė:Žinutės nuoroda Idomu, kiek yra pranesimu per diena ar savaite. Gal tikrai belieka kraustytis i FB grupe.

Tikrai mazai.
Bet tik dalyviai ir kuria forumo turini.
Taip, forme negausi taip greitai atsakyma, bet ir negausi, kaip FCB greito atsakymo briedo visisko.
Kad bet kurioje FCB grupeje jau po savaites beveik neimanoma rasti reikiamos informacijos. O ir spamo ten 90%.
Gerai butu foruma issaugoti kiek imanoma ilgiau.
Nemazai profiliniu forumu net nemasto keltis i FCB.
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
4xRG
Pranešimai: 4651
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 981

Forumo pabaiga

Standartinė 4xRG » 2026-05-07 09:57

Perkelta iš kitos temos
Marionis rašė:Žinutės nuoroda Negaliu parašytį į tą temą dėl forumo problemų, tai išreikšiu palaikymą čia. Tikrai vienas brandžiausių forumų, kokiuose esu buvęs. Faktas, iš pirminio branduolio tikrai nemažai žmonių jau net nebėra bandę prisijungt nemažai laiko, tačiau nereiktų dėl to forumo uždaryti. Gal kaip tik verta kai kuriuose soc.tinklų temose pareklamuot forumą. Aišku ir kiekvienas turim įdėt darbo - aprašyt keliones, atgaivint žaidimus ir pan.
Pats jau nemažai metų vaikų auginimu užsiimu, tad kilometrų ir valandų garaže labai minimaliai, laukiu geresnių laikų :D
Aišku varvinu seilę žiūrėdamas į EBravo rengiamus pažintinius ratukus ir viliuosi, kad kažkada įpuls į laisvą savaitgalį :D
4xRG
Pranešimai: 4651
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 981

Forumo pabaiga

Standartinė 4xRG » 2026-06-02 21:28

Kaip sako vienas posakis:
-Iš dainos žodžių neišmesi. Ir kaip Mikutavičiaus dainoje:
- Ir aš tikrai myliu Lietuvą (forumą)
- Aš tikrai myliu Lietuvą (forumą)
- Tik ar mylit jį jūs?

Nes pasikeitus forumo finansavimo aplinkybėm už jį tenka susimokėti mums patiems. Šiai dienai reikia 300eurų už serverių nuomą. Taip kad balius (forumas) pasidarė kaip ir suneštinis. Taip kaip sakoma kas kiek galit ir kiek negaila. Kaip bus renkamos lėšos forumui. Pranešiu vėliau.
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2710
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 1057

Forumo pabaiga

Standartinė draginoid » 2026-06-02 22:41

Tai ir galejome skirti savo tuos 1.2% pries tai..
Bet, jei bent 10 zmoniu susimes, iseina, kaip bakas benzo mocui :)
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
4xRG
Pranešimai: 4651
Užsiregistravo: 2015-10-22 12:20
Karma: 981

Forumo pabaiga

Standartinė 4xRG » 2026-06-02 23:08

draginoid rašė:Žinutės nuoroda Tai ir galejome skirti savo tuos 1.2% pries tai..
Bet, jei bent 10 zmoniu susimes, iseina, kaip bakas benzo mocui :)

Pasikeitė juridinis statusas. 1,2% dabar negalima priimti.

Grįžti į “Forumo pranešimai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra