Forumiečių motociklai

Pageidavimų ir nusiskundimų knyga.
Vartotojo avataras
iTroubl3
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2018-12-11 08:28
Karma: 18

Forumiečių motociklai

Standartinė iTroubl3 » 2018-12-21 14:50

Sveiki, pastebėjau, kad šiame forume nėra atskiros kategorijos kur vartotojai sukuria temą savo motociklui ir į ją kelią motociklo nuotraukas, daromus darbus, modus ir pan. Tokios temos yra daugelyje moto ir auto forumų. Gal būt ir čia reiktų tokios kategorijos? Būtų įdomu pamatyti kokius motociklus kolegos vairuoja ir ką su jais veikia :D


Kawasaki Z750 2006
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Forumiečių motociklai

Standartinė Decoy » 2018-12-21 16:01

Apie turimus motociklus, dažniausiai, diskutuojame prie "Motociklų aprašymai pagal gamintoją/modelį", bent jau aš ten apie savo visada rašau - ką darau, ką raundu ir pan. Manau, ten tą daryti ir verta, kadangi pravers kitiems šito modelio savininkams.

Iš kitos pusės, jeigu kalba eina apie kažką unikalaus - tuomet reikėtu kažko atskiro, be abejo.
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Forumiečių motociklai

Standartinė turistux » 2018-12-21 16:48

Jis tikriausiai norėjo pasakyti apie tema: "Ką aš šiandien padirbau savo motociklui". Žmonės ten postina norėdami pasidžiaugti/pasiguosti/pasigirti atliktais darbais ar tiesiog aptarnavimais. Kur nieko ypatingo, bet kai norisi dėmesio.

Ką aš žinau, gal blevyzgų karčiamėlė tam tinka. Ne tokie mes čia aktyvūs.
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Forumiečių motociklai

Standartinė Decoy » 2018-12-21 16:51

turistux rašė:Žinutės nuoroda postina norėdami pasidžiaugti/pasiguosti/pasigirti atliktais darbais ar tiesiog aptarnavimais. Kur nieko ypatingo, bet kai norisi dėmesio.

iTroubl3 rašė:Žinutės nuoroda kelią motociklo nuotraukas, daromus darbus, modus ir pan.

Darbai ir modai tikrai neskamba kaip kasdieniniai darbai. Man tai būtu labai įdomu. Kadangi tai yra susieta su konkrečiu modeliu, manau būtent to modelio temoje reikia dalintis. Pvz: "va pradėjo barškėti kažkas, visur skundžiasi, galų-gale radau, uždėjau būtent čia gumos gabalą - jau gerai." būtu super naudinga.
Drop a gear and disappear.

Grįžti į “Pasiūlymai, problemos”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra